Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaskrbljujoča izjava ugledne in spoštovane profesor dr. Vesne Godina

Zaskrbljujoča izjava ugledne in spoštovane profesor dr. Vesne Godina

Diskreditirala se je sama!
To, da ni bila fizično prisotna v procesiji na magistrat, se je pa z vso agilnostjo zavzemala za Jankovića pred volitvami pove vse. V zgornjem intervjuju na siolu (a ni siol po novem neverodostojen janšistični medij) pa se sedaj dela pravičniško, čeprav je Zokiju stalno lezla v rit.

[img]http://web.vecer.com/PORTALI/PODATKI/2011/10/17/SLIKE/ONLINE_211325-300.jpg[/img]

Če predavaš ali pišeš članke še nisi intelektualec.
Zame so vsi tisti, ki se postavljajo na bilokatero politično stran in zmerjajo nasprotno misleče zelo kvaziintelektualci in omejeni.
Vsako hujskaštvo je škodljivo in ne vodi v napredek.
Žal gospa ravno to počne in kaže svojo omejenost. Seveda ima pravico do svojega mnenja, tudi do izražanja le-tega, vendar naj se nima že zaradi tega za intelektualko.

V Sloveniji je skrb vzbujajoče razmetavanje z denarjem. Denarja je več kot dovolj, vendar se mu tisti, ki kradejo nočejo odrečt, zato naj bi se mu raja.
Zakaj recimo študentska organizacija sploh dobi toliko denarja, da si ga mladi, obetajoči lopovi lahko legalno nakazujejo na svoj račun??
Samo višine plač in dodatkov bi zakonsko omejili za vse javne in napol javne službe, pa bi bilo za vse.

Hm. Zate vidim, da si pravi intelektualec, pa te prosim, da mi pojasniš na katero stran se je po tvoje
v temle prispevku postavila, koga in kako je hujskala in koga zmerjala?
Ker sem jaz tudi pri bolj zabitih, mi prosim ponazori s primeri iz njehena intervjuja…

Rotovž ?

Oseba, ki po machiavellijevsko opravičuje svojo podporo enemu od obeh najbolj koruptivnih politikov, je zame poden od podna.

Oba sum korupcije namreč spremlja že nekaj časa. Sama se povabilu na Rotovž, s čimer naj bi izrazila podporo Zoranu Jankoviću na zadnjih parlamentarnih volitvah, nisem odzvala ravno zato, ker v zvezi z njim niso bile razčiščene obtožbe in sumi glede korupcije. Menim pa, da je bilo prav, da je kandidiral, če je bila to edina možnost, da nekdo premaga Janšo.

“Cilj opravičuje sredstva”. Znani rek, ki se je VEDNO v zgodovini izkazal v svoji pervertirani obliki.
“Kadar se za dosego cilja poseže po družbeno, moralno, etično, … nedopustnih sredstvih, takrat sredstva postanejo cilj, prvotni cilj pa nepomemben.”

VVG je na volitvah podprla korupcijo in sedaj jo ima!!

Oseba, ki po machiavellijevsko opravičuje svojo podporo enemu od obeh najbolj koruptivnih politikov, je zame poden od podna.

Oba sum korupcije namreč spremlja že nekaj časa. Sama se povabilu na Rotovž, s čimer naj bi izrazila podporo Zoranu Jankoviću na zadnjih parlamentarnih volitvah, nisem odzvala ravno zato, ker v zvezi z njim niso bile razčiščene obtožbe in sumi glede korupcije. Menim pa, da je bilo prav, da je kandidiral, če je bila to edina možnost, da nekdo premaga Janšo.

“Cilj opravičuje sredstva”. Znani rek, ki se je VEDNO v zgodovini izkazal v svoji pervertirani obliki.
“Kadar se za dosego cilja poseže po družbeno, moralno, etično, … nedopustnih sredstvih, takrat sredstva postanejo cilj, prvotni cilj pa nepomemben.”

VVG je na volitvah podprla korupcijo in sedaj jo ima!![/quote]

Ajaaaa. Jaz sem pa razumela, da tukaj razlaga, zakaj ga NI podprla.

A to pomeni, da intelektualcev sploh ni ? Kajti čisto vsak intelektualec, če je res intelektualec, ima svoje mnenje o tem, kaj je prav in kaj ni. Tisti, ki svojega mnenja nimajo, pa intelektualci niso, ali drugače rečeno, prodajajo meglo. Vsi profesorji na fakultetah niso intelektualci, so pa visoko šolani.

Pravi intelektualec se bori za resnico ne glede na politično barvo in ima svoje trdno prepričanje.

POZABLA SI NAPISATI ŠE OKROG NJENIH IZPITOV, TER ZAKAJ JE LETELA IZ UNIVERZE. PREDVSEM JE ZANIMIVO TISTO OKROG IZPITOV….

MALO POVPRAŠAJ ŠTUDENTE, KI SO DELALI IZPITE PRI NJEJ KAKO JE VSA TA STVAR ZGLEDALA

POTEM PA NAJ ŠIMFA JANŠO

Oseba, ki po machiavellijevsko opravičuje svojo podporo enemu od obeh najbolj koruptivnih politikov, je zame poden od podna.

Oba sum korupcije namreč spremlja že nekaj časa. Sama se povabilu na Rotovž, s čimer naj bi izrazila podporo Zoranu Jankoviću na zadnjih parlamentarnih volitvah, nisem odzvala ravno zato, ker v zvezi z njim niso bile razčiščene obtožbe in sumi glede korupcije. Menim pa, da je bilo prav, da je kandidiral, če je bila to edina možnost, da nekdo premaga Janšo.

“Cilj opravičuje sredstva”. Znani rek, ki se je VEDNO v zgodovini izkazal v svoji pervertirani obliki.
“Kadar se za dosego cilja poseže po družbeno, moralno, etično, … nedopustnih sredstvih, takrat sredstva postanejo cilj, prvotni cilj pa nepomemben.”

VVG je na volitvah podprla korupcijo in sedaj jo ima!![/quote]

Ajaaaa. Jaz sem pa razumela, da tukaj razlaga, zakaj ga NI podprla.[/quote]

Si pač med bolj zabitimi, kot si se sama prepoznala.
Pa tudi spomin zlate ribice imaš, drugače bi se spomnila, kako zelo aktivno se je pred dobrim letom vključila v zokijevo predvolilno kampanijo.

Ajaaaa. Jaz sem pa razumela, da tukaj razlaga, zakaj ga NI podprla.[/quote]

Si pač med bolj zabitimi, kot si se sama prepoznala.
Pa tudi spomin zlate ribice imaš, drugače bi se spomnila, kako zelo aktivno se je pred dobrim letom vključila v zokijevo predvolilno kampanijo.[/quote]

Res nisem na tvojem intelektualnem nivoju, hvalabogu.
Ga je podprla (proti Janši), ko pa se je začelo s korupcijo, mu je podporo odrekla. Je ona (ali jaz) rekla
kaj drugega?
Ja. Saj razumem. Ženska, po vrhu še družboslovka in – kot javna uslužbenka že tako skoraj zločinka.

Meni bi bilo na tvojem mestu zelo nerodno.
Tebe mislim “intelektualka” skela.

Se vidi iz nivoja konetarjev, da so pristaši SDS res manj izobraženi naivčki, ki jih furajo izobraženi za svoje koristi, podobno kot cerkev visoko izobraženci pasejo svoje ovce za koristi, za svoje lagodno življenje. Pa še nekaj ni rečeno, če si pristaš leve opcije, da si komunist, kar desničarji skoz gulijo, zmanjkalo jim je načinov diskreditacije ljudi, ki mislijo s svojo glavo, a ne vidijo, da nas to ne pripelje nikamor. Sejejo samo sovraštvo,belčki so vzgajali svoje potomce v sovraštvu in rezultati so tukaj, res smo vsi skupaj eni Balkanci in ne vredni države, mi moramo imeti skupnega “sovražnika”, da skupaj potegnemo.

Seveda pa moramo priznati, da so tudi taki, ki so po vojni bili likvidirani po krivici, tudi takrat je udarilo ven medsebojno sovraštvo in maščevanje!

Rezime niso vsi desni slabi in niso vsi levi dobri, niso vsi desni belčki in črnuharji, niso vsi levi komunisti,nekaj pa je taki kot smo ne bomo nikamor prišli, premalo je osebno poštenih, so vendar se ne izpostavljajo, saj mislim, da je pri nas izraz politik, sinonim za lopova!

Saj ti je lahko, dospod “sto različnih nickov”….prosila sem samo, da pojasniš, kaj te je v njenem prispevku
tako zelo zmotilo, kaj je neresničnega, hujskaškega…itd….
No, ker tega ne znaš, pač napadaš njo osebno – in zdaj še name… zeeeh, kako predvidljivo in vedno
enako….

Zakaj neki naj bi ji bilo nerodno? Bi argumentiral/a?
Če ni nerodno Janši, Jankoviću, Gombočevi, Mariniču, Ambrožiču & co., res ne vidim razloga, da bi bilo njej. Nič takega ni napisala, zaradi česar bi morala po svetu hoditi s sklonjeno glavo.

Hmmm, kateri faks že ima JJ? :-)))

Če je tvoj prvi del posta točno to kar očitaš drugim, si v drugem delu pobzela bistvo.
Črno-bel pogled na svet (mi dobri – oni slabi) je namreč izvor večine zla, ki trpinči naš narod. Zato je potrebno kar precej miselne aktivnosti in truda, da se najprej potrudimo razčistiti okrog vrednot in še potem kdo je ali ni zaradi svojih dejanj dober oziroma slab. In to ne glede na politično “barvo”. Šele potem se bo začel slovenski narod zdraviti zablod in travm preteklosti. In šele potem bo popolnoma nemogoče, da “priznana” intelektualka podpre eno zlo, da prepreči vpliv drugega.
Kaj pa je to drugače kot “belčki” ki so paktirali s hudičem (nacizmom) proti drugemu hudiču (komunizmu). Če je bilo to početje “belčkov” sprevrženo, zakaj potem ni sprevržena tudi VVG zaradi svoje podpore skorumpiranem Jankoviću??

Ženska je nedojebana samica, ki je zaslutila svojih 5 min možnosti zavihtet se na oblast in tam podjebavat svet, ker se ji zdijo študentje že premala masa in ne zadovoljujejo njenih frustracij.
Poskušala je že v mariboru, pa so jo gladko odjebal, zato poskuša v Ljubljani.
Res-zakaj nihče ne pove zakaj je morala zapustit fakulteto?

Baje, da je tako zajebavala študente ( predvsem študentke ), da so imele zaradi nje prave frustracije.


Pa kaj spet trapasto deljenje na levake, desnake…pa dejte mal lastne pameti.

reče (in piše) se profesorica!!

New Report

Close