Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zato je sedmi dan

zato je sedmi dan

bog ustvaril……

in ker je tako
je tale škrat zagnal z užitkom knjige v kot
in odšel obut v športne copate,
s polnim rukzakom nekam
lepo na izlet po Butalah…..

in kjerkoli in kakorkol in kadarkol mejte se fajn:)

C.I.C. & S.O.S.

in zato bo boh 8. dan ustvaru rok… ja boh je 8. dan ustvaru rok :))))

Jani je zdej predelal knigco…. uno žepno izdajo.. potegnu ven zaključke, jih sprintu… zabrisal knigco v radlc, oblekel jakno, zaprl za sabo in odšel domov :)))

Lep dan gmajnca pa veliko lepega… eh kur*** pa vikend.. k je samo še pol dneva :))) ampak… zamaga je naša!!

za domovino.. s sexom naprej!!!

p.s. cmoka puncam, fantom zauh!!!

Volja,prijatelj in naše dobre želje naj ti pomagajo,da boš prišel do konca šolanja.Uspelo ti bo!Volja!

zauh,prijatelj : – ))

oh .. B. si želi da bi res nekam uštulili še osmi dan .. ker bi mi prišel še kako ful prav :)))))

ceeeeeeeeeeeeeeeeli gmajnici želim en do konca ful lep dan .. ful velik sončka … čeprav danes rahlo nagaja .. se skriva .. pride pa gre … 🙂

B. vam vsem skupaj želi fuuuul lep preostanek nedelje … spoka svoje stvari in gre … na kosilo … k mamici v Ljubljano .. ki ji že 2 dni čuva miškota … ja .. tko nekak :)))))

lubčka … zajčku, Janiju, Saškotu, Mariji, muci, zvezdici … vsem, čist vsem … da ne naštevam :)))

papa 🙂

B.

Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii*********************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

haha a prauš da greš seksat hahah lepo lepo….***
Jani mej se!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O, BAaaaaaaaaaarrrrrrrrbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiii,
joj, joj, joj, tudi ti se lepo imej, še lepše, še
lepše, ah, kaj še lepše …. najlepše se imej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uh, Barbara… vračam lubčka.. Lepo je, ko lahko kam pospraviš otroke za kakšen dan in si nardiš the day off 🙂

Hvala za lepe želje, volje je za enkrat še dovolj 🙂 vendar.. jo spravljam.. v hladilnik, da bo ostala frišna 🙂

Hvala prijatelj in zauh :))))

muca, lep večer tud tebi :))) n’č sexa sred dneva :)))

Kako ne sredi dneva, pa glih tist ja ta nar ta bulš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

VREME JE JASNO , IMAMO SE KRASNO DOBRA JE DRUZBA A V GRMOVJU GUZVA….

(prekopirano)

Ja, a v avbotusu pa to ponoč delate, al kwa!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….. in po rocku osmega dne, si je bog
zamislil, da nam je naredil življenje le preveč
lepo in bogatije polno, zato si je deveti dan
omislil še eno pokoro – drgačne Adamčke!
(Štumpi, ti Adamčki so čist drčagni, ko jih
poznam jaz u real lajfu!)
Tolk je tega živinčeta naštimal, da se še
danes sprehaja po tej ljubi zemlji ….. Tudi
Noe ni pozabil vzeti to živinče s sabo na
ladjo …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja ne, vidiš da se Jani buni. Noče u avtobusu. Mislim ne vem, mende gre zadeva bolj v avtu :)))))))))))))

definitivno pa na plaži :)))

…… nehi, pod macesni je dost prostora,
a nisi vidla? V avtu pa ……. uf, ne bi o tem,
bi se čist zlomila, bi blo preveč stokanja,
pa ne ta pravga…… aja, o čem pa midve to
tako strokovno debatirava, a? Kaj naj bi
delali v avtu, mislila sem, kako se iz sovoznikovega
sedeža premakneš na voznikovega v času vožnje !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

V času vožnje to ne gre, da se pa marsikaj drugega . Haha..jaja..
Pa da ne bi kdo narobe mislu 🙂

n’č sex sred dneva… tko!! 😉

kul.. v grmovju.. pod grmovjam.. na jasicah.. uvauuuuuuuu :):):)

ne, ni govora :))))

yes !¨Zakon narave v naravi ! To je to !

šta se mora, nije težko :))))

Težje je če ne :)))))))))))))))))))))))))))))

valček plešem, polko plešem, tudi rock”n roll :))

mislm .. kako nč .. pa sred dneva je najbolš … te noben nč ne moti .. :)) če je sonček je še tolk bolš 🙂

New Report

Close