Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zavarovalnica hm…

zavarovalnica hm…

Ko uveljavljaš zavarovalnino za poškodbo, se na zavarovalnici sprenevedajo in že 2 meseca pošiljajo zahteve po novih papirjih, čeprav imajo vse…
Poslano jim je vse, kar potrebujejo in še vedno zahtevajo, pošiljaš iste papirje in še vedno ni dovolj…
Ali hočejo, da obupaš in jih pošlješ nekam, ter ne dobiš odškodnine, čeprav leta plačuješ premijo?

Tako so sladki, ko te prepričajo, da se zavaruješ, obljubljajo vse, ko kaj uveljavljaš so prav nesramni in zavlačujejo..

Napiši še katera. Med njimi so razlike. Jaz sem na primer imela problem na Slovenici(ki je ni več). Generali in ZM pa nista bili problematični.

Triglav je vseeno naša najboljša zavarovalnica, pa rečte kar hočte. Pri njih sem že leta in leta, parkrat sem uveljavljala zavarovalnino, nikoli ni bilo problema.

Ene zavarovalnice znajo samo kasirat, ko je pa je človek v stiski zaradi avtomobilske nesreče ali škode na hiši in stanovanju, pa komplicirajo do onemoglosti. Mene ne bi več videli tam.

nova
Uredništvo priporoča

Si res poslala vse?
Ko jaz zahtevam izplačilo odškodnine, pošljem vse, VSE, kar imam. Če zahtevajo še kaj, rečem, da sem poslala vse, kar imam in da imajo vse papirje tam. Še nikoli noben problem (različne zavarovalnice).

New Report

Close