Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zavarovalnica ne prizna škode

Zavarovalnica ne prizna škode

Sosednja diesel ročka morda, ne bencinska ročka, s katero je in tankal ??

Samo vprašanje: za nov avto se sklene ponavadi kar polni kasko. Potem sploh ni problema, zavarovalnica ne komplicira. Torej – imaš polni kasko, ali ne?

Ni kriv tip, krivda je na bencinskem servisu. Kar naj plača zavarovalnica.
Nima veze, ali ima on kasko ali ne. Zakaj bi uveljavljal svoj kasko, če pa je očitno krivda drugje?

Tudi tip, ki je tankal prej, ni kriv. Stvar mora biti tako narejena, da to ni mogoče. Naj kar lepo naredijo tako, da se take stvari ne bodo dogajale. Včasih so nam bencin natankali, sedaj bomo pa še plačevali, ko bodo ročke padale po avtomobilih?

Kriv je servis. Včasih so nam tankali uslužbenci, ki so znali ročko pravilno postaviti nazaj.

Ne vem zakaj bi se moral avtor zdaj ukvarjati s servisom. Ima zavarovano!
Zavarovalnica ima da izplača avtorju in se potem ona zahebava s servisom.
Katera zavarovalnica je to ?

Ne filozofiraj in ne najedaj.


Aja? Za take primere se plačuje KASKO, ne pa terja iz odgovornosti nekoga, ki ni odgovoren. Bo šlo?
[/quote]

In seveda je kasko zastonj in te nič ne stane, če ga uveljavljaš????


Jaz te pa popolnoma razumem in te podpiram.
Razumem te pa zato, ker tudi sama maksimalno pazim na vsako stvar.
Vztrajaj in vso sreco ti zelim.

Hvala za pomoč pri razlagi. Očitno, če ste vi razumel sem bil jasen.

Pozdrav

Škoda mi bo povrnjena. Očitno da je še pravica na svetu. Da, bil sem trmast kot prvo zaradi tega:
– ker nisem bil kriv
– drugo ker mi je zavarovalnica očitala, da je krivda in malomarnost moja pa to ni bila
– ker ne bom zahteval stroškov od moje zavarovalnice. Zakaj pa bi ? Nisem kriv tudi moja zavarovalnica ne bo krila stroškov, bo pa prišparala.

Sporočim še kakšni so bili stroški.

Še enkrat hvala tistim, ki ste me razumeli in me podpirali, ostalim pa …

New Report

Close