Najdi forum

ZAVESE

kateri pralni prašek uporabljate za zavese, da se toliko ne peni in da boljše opere.

no, a ima kakšna formumašica doma zavese in da jih tudi opere vsaj 1x na 20 let

imam zavese in to take, da se še malo po tleh vlečejo.. tako da perem, prej sem uporabljala rex, od kar ga ni pa persil. dam manj praška pa ni nekega pretiranega penjenja, opere pa dobro.. sploh z rexom sem bila zelo zadovoljna, samo ga ni več za dobit..

podvprašanje, a si imela rex koncentriran ali navaden rex? Ker imam doma poseben rex koncentriran, sicer manjša pokunga.

navadnega, nič ni gor posebi pisalo da je bolj koncentriran, kolikor se spomnim.. samo tej so mi res najboljš oprali vse, ne vem zakaj jih ni za dobit po naših trgovinah več..

Ali mogoče katera uporablja čisto posebni prašek za zavese, da se ne peni in kje ga kupi?

Zavese že dvajset let niso v modi.

Verjetno tvoj dragi ne zna prišraufat karnise. Ne mešat modo z nesposobnostjo tvojega izvoljenca.

Perem jih s Froshem, sem kar zadovoljna. Enkrat sem tudi s posebnim praškom za zavese, a razlike nisem opazila.

Kot opažam, zavese res niso več v modi, a za prostor se mi zdi pomembno, da je pisan na kožo stanovalcev in ne da je razstavni prostor, kjer obiskovalci lahko ugotavljajo, v kolikšni meri sledimo modnim trendom. Meni se zdi, da zavese lepo zaokrožijo prostor in mu dajo neko mehkobo.

 

Jaz uporabljam manj detergenta, 1/4 kot priporočajo.

Pri meni so zavese vedno v modi.

New Report

Close