Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zberimo podpise za prepoved nošenja burke, hidžaba, nikaba

Zberimo podpise za prepoved nošenja burke, hidžaba, nikaba

“Pametnjakovič”….kot vedno. In kot vedno…..izpadeš bedak.[/quote]

So nas imenovali tudi že kaj hujšega kakor bedaki, pogani, divjaki in podobno. A glej, 2017 je, stara vera je preživela krščanstvo pa je v zatonu in ti se lahko širokoustiš kakor krota in me obkladaš z mnogimi pridevniki a vendarle glej pri Belinu kako umira tvoj bog :D[/quote]

Kot sem že dejal…”pametnjakovič”, ki pa vedno izpade bedak. Ni mojega boga, ker sem ateist, ..ti pa si definitivno bedak.

y mad bro? use linux, hihi.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

“Pametnjakovič”….kot vedno. In kot vedno…..izpadeš bedak.[/quote]

Glede na to kar je pisal še naprej, si pravilno povedal. Morda še preblago. Taki ljudje bi brez pomisleka prodali še lastno mater.

Primož Trubar in ostali so bili krščani , ni pa nobenega in niti enega Slovenca , ki bi bil muslimanski duhovnik oziroma karkoli pač že imajo muslimani.

Krščani ne hodijo okoli v raznih maškaradnih kostumih, so civilizirani in kot pojava me krščan ne moti oziroma bode v oči na javnih krajih in ustanovah.

Podpišem tudi jaz.[/quote]

Primož Trubar je bil sprva KATOLIŠKI duhovnik. Potem se je pridružil protestantom.
Kristjani, se pravilno reče. Ne “krščani”.

“Krščanska vera je avtohtona na področju evrope.”
Ne samo to, ves napredek Evrope se je zgodil ravno zaradi krščanske vere. In ta vera ter napredek sta se širila tudi na druge celine. Amerika, Avstralija. Krščanski svet je zaenkrat nosilec napredka planeta, ki ga imenujemo Zemlja. Izjema, ki potrjuje pravilo, je Japonska. Pa tudi pradavne civilizacije monarhističnih dinastij Kitajske.

prvič je cerkev v zahodnih civilizacijah ločena od države in kot taka nima vpliva na svobodo posameznika

drugič je islam vera ki je je en sam kriminal, česar za krščansko vero ne moreš reči niti v enem segmentu in nas islam tako ogroža, ogroža našo svobodo in pridobljene vrednote

brala sem da se na cesti v muslimanskih državah mož in žena ne smeta držati za roke..kaj misliš koliko minut se bomo lahko v sloveniji še lahko držali za roke ko se bomo pri nas muslimani namnožili kot se množijo in priseljujejo že vsa leta doslej drugje po evropi[/quote]

No, ja. V Sloveniji dobro veš, da temu ni tako, čeprav bi moralo biti. Pa še vedno v parlament prihajajo skrajne desničarske, versko fanatične stranke. Dragi, ala Primc. Tako da, ja. Kot pravim. Najprej islam, nato RKC.[/quote]

Le zakaj se potlej svetih maš ob posebnih prilikah udeleži tudi najvišje trenutno vodstvo države? Večinoma so ateisti in zagovarjajo vse kaj drugega kot vero.

Krščanska vera je avtohtona na področju evrope.

[/quote]

Mar sploh razumeš pomen besede “avtohtonost”?

In potemtakem smatrate da ste dorasli odločati o življenjih ter navadah drugih?
Vi, brez pameti, brez vrline in morale, ko na prstih gledate čez zid katerega ste si zgradili?[/quote]

Vsa Evropa je krščanska. Od severa do juga, od zahoda do vzhoda. Za tak napredek Evrope je zaslužno tudi krščanstvo.
In ti – NIČE – bi spreminjal Evropo?! Raje poglej, kaj nam (hipotetično) prinašajo muslimani!
Talaš nasvete poln samega sebe. Narcisek nerazgledani, poln ekstremizma s katerim te je nafilalo slovensko in jugoslovansko šolstvo.

Kaj pa druge vojne, lakota v etiopiji, genocid v ruandi in sudanu itd, takrat se noben ni spomnil biti clovekoljuben.

Mar sploh razumeš pomen besede “avtohtonost”?

In potemtakem smatrate da ste dorasli odločati o življenjih ter navadah drugih?
Vi, brez pameti, brez vrline in morale, ko na prstih gledate čez zid katerega ste si zgradili?[/quote]

Vsa Evropa je krščanska. Od severa do juga, od zahoda do vzhoda. Za tak napredek Evrope je zaslužno tudi krščanstvo.
In ti – NIČE – bi spreminjal Evropo?! Raje poglej, kaj nam (hipotetično) prinašajo muslimani!
Talaš nasvete poln samega sebe. Narcisek nerazgledani, poln ekstremizma s katerim te je nafilalo slovensko in jugoslovansko šolstvo.[/quote]

Mislim, da to velja bolj zate. Ima čisto prav, pa če se strinjaš ali ne. Žal.
Ni pa to tudi meni všeč.

Vsa Evropa je krščanska. Od severa do juga, od zahoda do vzhoda. Za tak napredek Evrope je zaslužno tudi krščanstvo.
In ti – NIČE – bi spreminjal Evropo?! Raje poglej, kaj nam (hipotetično) prinašajo muslimani!
Talaš nasvete poln samega sebe. Narcisek nerazgledani, poln ekstremizma s katerim te je nafilalo slovensko in jugoslovansko šolstvo.[/quote]

Mislim, da to velja bolj zate. Ima čisto prav, pa če se strinjaš ali ne. Žal.
Ni pa to tudi meni všeč.[/quote]

Mene se v jugoslovanskem šolskem sistemu ni od levega ekstremizma prijelo nič. Imel sem dovolj osebnih izkušenj in veliko pripovedovanj ljudi, kaj pomeni levi ekstremizem. Smrt!!!
Lahko pa še naprej hvališ tisto, kar pomeni narodovo smrt.

Podprimo Slovenske domoljubne organizacije in si izglasujmo svobodo!

Podprimo Slovenske domoljubne organizacije in si izglasujmo svobodo![/quote]

Se popolnoma strinjam in dajem svoj podpis.

podpis

New Report

Close