Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style zbledeu tattoo

zbledeu tattoo

heyy 🙂
imam kar nekaj tattoojev in 2 od teh sta mi ful zbledela. nočem zapraviti 100 al pa 200 evrov za popravilo. a morda poznate kakšen način, da bi to popravila doma? hvala za odgovore..

Živjo!
Jaz sem imela isto težavo na moji rami. Imela sem tatu zvezde, ki je čez poletje zbledela. Best frendica mi je priporočala Nano-Shock tattoo kremo od Luxfactorja, ki je povrnila moj tatu v prvotno stanje. Zlo lepo je obarvana in zelo zelo sem zadovoljna ;). Poskusi

Ali gre za barvni ali čb tatoo?
Mam enak problem z barvnim tatoojem.

sem poskusila kremo od luxfaktorja nanoshock in tattoo zgleda kot nov! 🙂
hvala za predlog in priporočam ga tudi vsem, ki se jim bledijo tattooji! super zadevca! 😀

Hm, vsak tattoo malo zbledi… Fajn je, če ga mažeš s kakšno dobro kremo. Za ta lux ne vem kako je, še nisem sporbal. Mi je pa zelo fajn ink revitalizer -> Vaš link

vsi tatuji eventuelno zbledijo.. jaz sem plačala po 100€ za popravila in vse, dokler mi sodelavka ni priporočila losjon od luxfactorja za tatuje, ker je ful poceni pa zgledajo kot novi. zdej imam dovolj cvenka še za kakšen novi tatu 😉

Zaradi tvojega komentarja sem en mesec nazaj naročila to kremo in sem se danes odločila, da se ti zahvalim. Hvala, ker si rešila mojo staro tetovažo, ki je že popolnoma zbledela in si ni bila več podobna. Barve so spet oživele in ni me več sram nositi kratke rokave. Tako da iz dna srca hvala!

New Report

Close