Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZDA vs Kitajska.. Za kaj pravzaprav gre? (Prva pogrebna slovesnost bo Huawei)

ZDA vs Kitajska.. Za kaj pravzaprav gre? (Prva pogrebna slovesnost bo Huawei)

Opijske vojne, kjer je družina Sassoon, ‘Rothschilds of the East’, izkoriščala Kitajčke? Zakaj smo mi vedno krivi za Židovske grehe?

Opijske vojne, kjer je družina Sassoon, ‘Rothschilds of the East’, izkoriščala Kitajčke? Zakaj smo mi vedno krivi za Židovske grehe?
[/quote]
Ne zgolj zato, ker sta Adam in Eva prva človek (in hkrati Žida).. temveč tudi zato, ker se je tisti judovski neuspešni tesar žrtoval* za naše grehe.

Žrtvoval je že v osnovi absurd, saj je bog, torej nesmrten in ni nič žrtvoval, ker itak ve vse, načrtuje vse, torej je vedel, da bo kot sin samega sebe pač vstal od mrtvih.

De omnibus disputandum..

P.S. Vsi smo Židje, saj smo potomci zvornih dveh prebivalcev Raja.

De omnibus disputandum..

Sovražnik Kitajske hoče, da bi bilo Kitajci spet sužnji.
https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-amerika/pacific-railroad-zeleznica-ki-je-na-racun-indijancev-in-na-plecih-kitajcev-povezala-zda/488048
Holokavst nad Indijanci še ni utonil v pozabo.


Nekatere stvari so starejše in bolj logične od Židovstva.
https://www.enkiptahsatya.com/41-anu-yahweh-the-true-devil.html
Minareti in zvoniki so rakete. Kamne za piramide so dovažali z vozili, ker človeška moč je omejena.


Nekatere stvari so starejše in bolj logične od Židovstva.
https://www.enkiptahsatya.com/41-anu-yahweh-the-true-devil.html
Minareti in zvoniki so rakete. Kamne za piramide so dovažali z vozili, ker človeška moč je omejena.
[/quote]

se opravičujem za vskok. Fizična moč je omejena…


Kitajci so od nekdaj bili sužnji in tlačani. Če ne s strani Mongolov; Mogulov ali pa evropskih ter za kratek čas japonskih imperialistov.. domačih Cesarkjev in komunističnih diktatorejev, ki so jih nujno potrebovali najprej za kulturno revolucijo, sedaj kapitalistično.
Na nek način je Mao še živ. Samo bistre glave centralnega komiteja so prišli na idejo, da bi lahko sovražne imperialistično kapitalistične svinje utopili v poplavi trash proizvodov, ki bi s tako silovitostjo bruhali iz Kitajske, da bi jih vse zasuli in s tem uničili.
Ampak so jih imperialisti spet prekinili v nakani s to bedno trgovinsko vojno!

De omnibus disputandum..


Nekatere stvari so starejše in bolj logične od Židovstva.
https://www.enkiptahsatya.com/41-anu-yahweh-the-true-devil.html
Minareti in zvoniki so rakete. Kamne za piramide so dovažali z vozili, ker človeška moč je omejena.
[/quote]

Kitajci in ZDA zgolj služijo dvema različnima vesoljskima rasama, ki želita s Terraformingom spremeniti naš planet v njim sprejemljivo okolje.
ZDA ima Chemtraile in segrevanje planeta.
Kitajska ima nalogo s plastiko zasuti planet.

V obeh primerih bodo ljudje izginili. Zgolj nekaj najvišjih predstavnikov bo lahko živelo v Zoloških vrtovih vesoljcev, kjer pa jim bo zagotovljen najvišji standard in pa Kardashianovi do konca vesolja (ker so oni med izbranimi).

De omnibus disputandum..

Še za vesoljca Enkija in Enlila smo bili preveč pokvarjeni. Vesoljci so z raketo naredili vnebovzetje in so šli.
Nihče nas ne mara. Sami smo.

⭐⭐

drug drugega programiramo

Na Windowse sem pa čisto pozabil, ko razmišljal sem o androidu…

Androida v osnovi ne moreš uporabljati brez licenčnine Microsoftu, saj ta OS uporablja kar nekaj Microsoftovih patentov in posledično steče BIll Gatesu od 5 do 15 dollarjev ob vsaki Androidni napravici. Glej: https://www.howtogeek.com/183766/why-microsoft-makes-5-to-15-from-every-android-device-sold/

Glede na to, da je tudi Microsoft bil prisiljen prekiniti poslovne stike, je Huawei ostal tako brez Androida, kot Windowsov.
Zgolj odstop Alphabeth ni limitiral samega Androida (zaradi odprto kodne licence), temveč zgolj Googlove storitve (Play Store, YouTube, Gmail, Maps, Docs, Drive, Calendar, Search, Assistant.. itd.)

De omnibus disputandum..

Androida v osnovi ne moreš uporabljati brez licenčnine Microsoftu, saj ta OS uporablja kar nekaj Microsoftovih patentov in posledično steče BIll Gatesu od 5 do 15 dollarjev ob vsaki Androidni napravici. Glej: https://www.howtogeek.com/183766/why-microsoft-makes-5-to-15-from-every-android-device-sold/

Glede na to, da je tudi Microsoft bil prisiljen prekiniti poslovne stike, je Huawei ostal tako brez Androida, kot Windowsov.
Zgolj odstop Alphabeth ni limitiral samega Androida (zaradi odprto kodne licence), temveč zgolj Googlove storitve (Play Store, YouTube, Gmail, Maps, Docs, Drive, Calendar, Search, Assistant.. itd.)
[/quote]

Hvala za razjasnitev.

drug drugega programiramo

Ko sem bil še dijak, to je bilo nekje osemdesetega ali enainosemdesetega leta, imeli smo že predmet računalništvo. Ne vem točno več kako je bilo takrat, ampak vem, da sem naredil dva programčka še na luknjane kartice. To sta bila Pip in Rip programčka, mislim, da je bil jezik fortran predhodnik basica. Učitelj računalništva nam je dal vsakemu neko nalogo in vsak je naredil nek programček. Vse te luknjane kartice je pa potem nekdo vložil v ta takrat še velik računalnik in ne vem več točno, izpis nekih rezultatov je bil na papirju.

Androida v osnovi ne moreš uporabljati brez licenčnine Microsoftu, saj ta OS uporablja kar nekaj Microsoftovih patentov in posledično steče BIll Gatesu od 5 do 15 dollarjev ob vsaki Androidni napravici. Glej: https://www.howtogeek.com/183766/why-microsoft-makes-5-to-15-from-every-android-device-sold/

Glede na to, da je tudi Microsoft bil prisiljen prekiniti poslovne stike, je Huawei ostal tako brez Androida, kot Windowsov.
Zgolj odstop Alphabeth ni limitiral samega Androida (zaradi odprto kodne licence), temveč zgolj Googlove storitve (Play Store, YouTube, Gmail, Maps, Docs, Drive, Calendar, Search, Assistant.. itd.)
[/quote]

Mene bolj skrbi za žensko Meng Wanzhou Huda štala bi bila, če bi jo recimo infarkt. Tako kot je Miloševića ali če spije strup tako kot ga je Sokrat Praljak.

Wanzhou lahko ubije tudi LG in reče, da jo je Trump. Tisti podšefe od LG se mi zdi točno tak kot je oni Libanonec, ki Janša obtožuje umora Jamnika. No Libanonec je videti kot mafijozo iz Alana Forda.


FORTRAN ni predhodnik BASICA, temveč neodvisen programski jezik. Tako kot so to Cobol, C++, Python, Java itd.
Zgolj časovnica je takšna, da je pač obstajal prej.

De omnibus disputandum..

Z elementi prave tele-novele, je Huawei sedaj obtožil Fed-Ex, da namenoma preusmerja dokumente v ZDA (v osnovi so bili namenjeni iz Japonske na Kitajsko) in je že sprožil postopke pri kitajskem poštnem regulatorju.

Navkljub vsem dogodkom, pa je Huawei ostal št. 2 v številu prodanih telefonov na svetu za 1 četrtino 2019 (naslednji poslovni rezultati verjetno ne bodo več tako visoko, čeprav lahko trenutne modele še naprej prodajajo).

De omnibus disputandum..


FORTRAN ni predhodnik BASICA, temveč neodvisen programski jezik. Tako kot so to Cobol, C++, Python, Java itd.
Zgolj časovnica je takšna, da je pač obstajal prej.
[/quote]

Ni mi najbolj jasno, kako je s temi programskimi jeziki. Potem imamo pa še assembler-zbirni jezik. Ko sem imel še Komodorja C-64 sem se malo igral s temi stvarmi. Takrat vem, da sem hotel izdelati nek senzor za merjenje pospeška modelarskih raketnih motorjev, kjer bi rezultati bili izpisani v nekem vrstnem redu. Program v basicu je bil prepočasen.

Prodaja se je povečala, ker je Trump naredil Huaweju reklamo.

Ja seveda, pa misli ta presidente, da je junak.
Lotil se je Kitajske in zmagal, toda za Kitajsko stoji celotna Azija,( izzvzeta Japonska) Kitajska potrebuje samo še podporo Indije, seveda s s pravo potezo in” Bilo je nekoč u America.

Indijski tulipan, se vam opravičujem, da trenutno nisem registriran, ampak imam Huawei tablico. Moram reči, da je krasna zadeva. Delam z njo lahko krasne posnetke, skeniram…karkoli. Zdaj, problem je ta, da ne vem kdo lahko dobi vse te moje slike, skene…itd.

:))) lahko ste počaščeni…
morda so pa vaše slikce v osebnem arhivu samega predsednika USA…malo spremljajte instagram … Iz Slovenije so še posebej dobrodošle kakršne koli lepote ;)…poudarjene lepote.

Huawei tablico sem kupil lani avgusta. Takrat sem hotel imeti Samsung tablico, ampak jih je zmanjkalo, potem mi je pa prodajalec rekel da je Huawei boljši in cenejši. Na tej Huawei tablici plačujem tudi položnice s fotoskenom. Torej, lastnik Huawei-a ima vpogled tudi v vse moje bančne podatke in transakcije. Krasno!


Očitno ne poznate zgodovine Azije, pa tudi o geografske pojme bo potrebno malce ponoviti.

Večji del Azije pokriva Rusija, ter še nekaj bivših republik SZ , ki se raje klanjajo Putino. Vsi skupaj pa s Kitajci nimajo kaj dosti. Japonska in Južna Koreja so hudi sovražniki Kitajske, Severna Koreja pa je seveda odvisna od Kitajske (še vedno ju veže vojni pakt: če kdo napade S. Korejo, bo Kitajska intervenirala).
Tajvan, tisti mini ostanek Čankajškove, dejansko kapitalistične Kitajske seveda enako ne mara komunističnih bratov in sester s celine (v ta namen namensko puščajo džunglo po otoku, da se bodo lahko gverilsko bojevali).
Za omenjene države je tudi težko dobiti GPS karte (strah pred Kitajci).

Mongoli stisnjeni med Rusijo in Kitajsko tudi nimajo nekih ljubečih odnosov do Kitajske (so jima nekdaj vladali, posledično ima vsa 400ti človek na svetu Džingiskanove gene).

Bližnji vzhod, ki tudi sodi v “malo Azijo”, nima nekih simpatij do Kitajcev.. če ne drugega zaradi njhovega ravnanja z Ujguri in ostalimi muslimanskimi manjšinami. Edini, ki jih “trpijo” so Iranci, ker pač od njih uvažajo tehnolgoijo nadzora ljudi in iskanja oporečnikov.
Turki so od nekdaj služili s Svilno potjo.. sedaj je to letalska (izgradnja novega Istanbulskega letališča nakazuje vero v to novo trgovsko turistično po).

Siam (Tajska) že od nekdaj vstraja na nevtralnosti, je neke vrste azijska Švica (so se pa nekoč pretepali z Burmanci, današnji Mjanmar).
Mjanmar tako ne zanima kaj dosti gmotno, saj jih ne zanima GDP, temveč sreča: kako srečni so njihovi državljani. Ker je to spet ena čudaška diktatura, ki ji v resnosti konkurira samo še Severna Koreja (Vietnam in Kambodža so se izpele).

Nepal tudi ne gleda s simpatijo na Kitajsko, saj jim le ta ne zgolj sponzorira Maoistične teroriste, temveč producira izgnance iz Tibeta.

Afganistan, tja kamor hodijo umirat imperiji ima sam s seboj dovolj opraviti. Kakšne ljubezni do Kitajcev ni.

Bangladeš in Pakistan sta itak muslimanski “Indiji”, ki imata več opraviti z Indijo.

Laos in Butan.. imajo nekako odnos podoben Siamu ali Nepalu ter Kambodži.

Filipini so še vedno v post imperialistični odvisnosti od Američanov (ki imajo seveda tam svoje baze).
Indoneziji in Maleziji se fučka za Kitajce.

Celotni Kitajski tako od Azije ostaja Severna Koreja. S polblaznim bratrancem, ki pogreva atomske bombe z vđigalnikom na vsake toliko časa.. pa kakšno prazno raketo ustrelijo proti Japonski.

Res pravi Brady Bunch.. ki ves “stoji” za Kitajsko.

De omnibus disputandum..

New Report

Close