Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zdaj pa jaz prosim za pomoč

Zdaj pa jaz prosim za pomoč

Luliko čim večkrat cepit? S tadebelo iglo?:-)))))))

hudo resna beseda, če to ni tvoja ženička!
Jaz je ne bi uporabljala za “začasnega” ljubimca, ki ne stanuje v istem gospodinjstvu kot jaz in moji otroci

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pismo, le kako si uganil?:-))))

Kaj je hudo resna beseda pikči?

aha, tu si odgovorila!
Kaj čem, res je!

Kot prvo, je ona tvoja ljubljena oseba? Pa si tudi ti njena?
Kot drugo, lahko to pomeni točno tako, kot se prebere; namreč, da te spoštuje, ker ji ne pišeš.
Kot tretje, če pravi, da si mož beseda, pomeni, da si nekaj obljubil in obljubo izpolnjuješ, al kaj? In potem si lahko ponosen nase…..
Al pa še kaj…..dovolj?

poljubčka na mrzli nosek (če ven kukaš)

lahko, če imata tolk soli v glavi, da vesta, kako jih oblikovat! Saj ni treba pisat tistih ta najbolj nežnih besed – te pridejo na vrsto šele potem, ko vesta, da ni v bližini drugih oči in ušes. “šlampasti” in pozabljivi ljudje se tega ne morejo it, to je dejstvo

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Izčrpno, ni kaj…

Če je že mišljeno kot piše, bi blo po drugi alineji lahko tudi (v primeru da sem preminul v prometni nesreči): srečna sem, da se ti je to zgodilo, saj me ne boš več masiral… Ta bi bla najbrž celo za “prijatelje” mal huda

V prvi alineji zagotovo drži prvi stavek. Drugi pa bi se lahko bral naprej: moja je čist en drug….

Ne vem. Bodo povedale druge, tvoja razlaga se tako razlikuje od njihovih

Uf, si nekam slabe volje danes? Dež je že res, pa vendar…..

Tisto o preminulosti je res mal huda, ne tko govort! Sem se pa res že vprašala kako se ljubimci med seboj obvestijo, kadar je kaj narobe? Saj lahko vse zaserjejo, če pisarijo na veliko, ker ni odgovorov??

a cmoka pa ne dobim? Ne, ne ne , backa pa že ne….

Če povem da sem prav o tem razglabljal vsakič ko sem prižgal cigareto, celo takrat ko sva pila kavico, ko sva klepetala… Zato me je nekajkrat vprašala kaj me skrbi, kaj razglabljam…. In ker niti ponoči nisem mogel brez tega – bal sem se da se bere tisto kot piše.. , potem verjetno veš da nisem ravno najboljše volje (celo češpljam in žemljicam navkljub)!:-)))) Dež, trenutno sneg ni nič kriv..

Ja, ljubimci bi se morali o problemih prav tako pogovarjati kot zakonci če kaj škriplje. Sam če ni možnosti…… Malo težko

O ja, dobiš cmoka, le katera če ti ne:
Poljubčka, poljubčka v topla dišeča ustka z jezikom: mmmmmmmmmmmmcmokkkk!!!!!!!!!

Učinkovito!!! Kje si pa doktoriral?:-)))

le zakaj je ne pokličeš in vprašaš, saj praviš, da je tvoja ljubljena???

No če bi jaz nekomu napisala kaj takega bi mislila točno to…kajti s takim besedam se ne zezam…

ene pa so sposobne na tak način nekomu povedat..da si dreko peko, en *****, ki nič ne pišeš…al tko nekak…

Lepo pokliči in vprašaj to sojo ljubljeno osebo kaj to pomeni..no jaz bi..z ljubljeno osebo se menda vse lahko pogovoris;))..jaojao dragi moj…za druge tok pametn..pri sebi pa odpoves..hihi

je pa še tretja..da te tule bere in vidi kako si aktiven v pisanju..ona revca pa sameva brez besed;))..mmmmmmmmmmm

Halo KIR, mislim seveda VSAJ KAK SMS na dan si pa ljubljena oseba res zasluži…
Zdaj vsaj vidim, da jaz zagotov nisem tvoja ljubljena…-;)))))

Hm, zanimivo….
Nekaj me moti in sicer ura…15.34, če je to v času tvojega delavnika me ne moti več….

Če bi to napisala jaz svojemu ljubimcu, bi skoraj zagotovo tako tudi mislila!
Ampak jaz mu tega ne bi napisala, ker želim vsaj kak sms VSAK DAN…
Kir moraš vedeti, da tudi ljubimci rabijo kak stik, kanal, ki jim dnevno omogoča kontakt, sicer sladkoba ne traja…

Odvisno..al je jezna ker si oblubu da bos poslal sms pa nisi..al pa si res moz beseda ker te je prosila da ji ne posilji smsov.

www.studentarija.net

si ugotovil kaj se dogaja..ali si bil tih ko zajc in je šlo mimo???

Recimo da sem… Črn scenarij kot vedno…

Ti bom jaz povedal svoje predvidevanje, ker nekaj izkušnej s temi sms-i pa tut imam. :)))) Raje ne pošiljaj sms-ov, ker jih lahko prebere njen “soprog”, tip, … Meni se je pripetilo, da me je njen klical ob pol treh zjutraj! Ne sprašuj me zakaj sem, po ne vem kakšnem naključju, ravno tisti večer pred spanjem izklopil zvok na mobilcu.

BTW: Lepo pozdravljeni vsi skupaj! Vidim nekaj novih obrazov se je pojavilo. To bom pa rabil ure in ure, da pregledam kaj dogaja.

Pozdravljen spet nazaj! Te bodo vesele

Ja, pa hvala za nasvet, se ga držim

smotko..zakaj ni v barvah..ne tko črno vedno no;))

New Report

Close