Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek zdaj pa res dobro premislite koga boste volili

zdaj pa res dobro premislite koga boste volili

Tako kot sem napisala že zgoraj – pri referendumu je bil uveden kvorum in šteje tudi udeležba, pri parlamentarnih volitvah se upoštevajo samo rezultati veljavnih glasovnic, ne glede na udeležbo in če glasujejo samo tisti, ki kandidirajo, se rezultat upošteva.
[/quote]
Hvala.
Torej v vsakem primeru samo denar mečemo skozi okno.

Leve stranke obljubljajo dvig davkov in konkretno vmešavanje v gospodarstvo. Recimo SD, Levica in LMŠ vztrajajo pri visokih davkih, pri ohranitvi kriznega DDV ali celo dvig le-tega na 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Obljubljajo dvig davka na dobiček podjetij in omejitev pristojnosti lastnikov podjetij, država bo odrejala kaj lahko privat podjetje počne in česa ne. Ljudje pa tem predlogom aplavdirajo. Se ne zavedate, da bodo visoki davki najprej po žepu udarili vsakega izmed vas? Poglejmo DDV, že sedaj je absurdno visok, ko bo še višji vam spoštovani državljani ne bo ostalo več denarja, ostalo vam ga bo manj ker boste ob vsakem nakupu blaga ali storitve, plačali v državno blagajno več. To pomeni, da se vam bo realni dohodek krepko znižal (padla vam bo kupna moč). Visoki davki ustavijo gospodarstvo, zapirajo se delovna mesta, podjetja ali propadejo ali pa se preselijo. Delavci seveda izgubijo zaposlitev….in preidejo v breme proračuna. Za deljenje denarja iz proračuna je potrebno prej ta denar zaslužiti. Državno blagajno polnijo gospodarske družbe, torej privat sektor, ki mu leva stran dobesedno napoveduje vojno. Mislite, da bo to delavcem prineslo karkoli dobrega? Ničesar, še večjo revščino in obup. Levica zelo rada opleta s parolami kaj vse bodo dali delavcu, nikdar pa ne povedo od kje bodo vzeli. Hkrati bi dali delavcu več, hkrati bi pa še dodatno obremenili delodajalce, ki ob takih pogojih ne bodo več preživeli in podjetja bodo šla v stečaj. Torej, leva politika vodi točno v to…, stečaji podjetij in na koncu mase brezposelnih ljudi. Ob vsem tem pa obljubljajo uvoz na deset tisoče migrantov, se kdaj vprašate kod bo to financiral? Vi predragi državljani in to z davki. Kaj bo, ko bo gospodarstvo na kolenih in se ne bodo mogli več zadolževati? Torej, premislite preden nasedate parola, velja za leve in desne opcije, recimo Primc tudi opleta s parolami o 3000€ za vsakega otroka itd…, seveda pa nič ne pove od kje bi denar vzel.

Veste, državna blagajna funkcionira enako kot vaša družinska blagajna oz. družinski proračun. Porabiš lahko toliko kot ustvariš, če porabljaš več kot ustvariš, lahko začasno kriješ primanjkljaj s krediti, verjetno pa veste, da se tudi kreditiranje prej ali slej ustavi in sledi stečaj. Enako je z državo, zato res dobro premisliti iz logičnega vidika kaj počnete, ko oddajate svoj glas.

Zavedati se je potrebno še nečesa, nobena izmed strank ni tam z namenom delati dobro za ljudi…, tam so izključno zaradi lastnih koristi in jim za človeka enostavno dol maha. Imajo samo različne marketinške pristope za dosego cilja-priti do oblasti. Eni vpijejo parole o delavcih, tujcih, drugi o gospodarstvu, cilje je pa enak, oblast….za vsako ceno. Mislite, da je Fajonovi res toliko do Albancev in ostalih migrantov? Nikakor, to je le igrica za narod, v ozadju so povsem drugi razlogi, mislite, da je bil napad na Sirijo s strani “zaveznikov” humanitarno dejanje???

Levica vpije za delavce, sami pa uživajo privilegije kot vele – kapitalisti…, delavci naj bodo v barakah, sami pa v gradovih…, ne gre skupaj a ne?

Kako smo državotvoren narod. V bistvu bi bilo najbolje prositi koga od sosedov če nas vzame pod okrilje.
[/quote]

Kaj če bi enkrat probali Madžarsko? Smo lahko Slovensko-Ogrski imperij.

To je z vsako besedo tak ogaben ljubljanski FDV hipi, ziher ga fafa srbu vsak dan da ji to daje tako nadnaravno moč of bullshit.
[/quote]

Kolikor vem, ima JJ ravno FDV diplomo ….

Ne bo vam uspelo s prozornimi desnjakarskimi provokacijami.
[/quote]

Sej ne rabiš verjet tem, sicer zelo natančnim predikcijam.

Sam poglej, kaj je SD že vse dobrega naredil, od uničenja Slovenske vojske, do afere TEŠ6, do ugrabitve koroških dečkov, do arbitraže.

Lahko pogledaš tudi fantastični kader, npr. Dejana Židana, ki je bil v prejšnjem mandatu najboljši minister, tujcem je podaril teran in kranjsko klobaso, boril se je za Magno Styer in s tem uničil 100 HA kmetijskih zemljišč, da bodo lahko lastniki uvozili 400 tujcev. Poglej fantastično ministrico Anjo Kopač Mrak, z Židanom sta kar tekmovala, kdo bo boljši minister.

Stranka SD je v resnici največje govno v Sloveniji, stranka, ki je naredila daleč največ škode in je bo naredila daleč največ škode. V normalni državi take stranke ne bi bilo več v parlamentu, tako kot ne tudi skrajnežev iz Levice in Kahlovega ĐeSUSa.

Kaj če bi enkrat probali Madžarsko? Smo lahko Slovensko-Ogrski imperij.
[/quote]
Jaz sem za, vprašanje je pa če bi bili oni. Sicer jim lahko ponudimo nek kvazi dostop na morje…

Vlada leva ali desna, Slovenska ali Nemška, vsaka je izključno profitna organizacija, z lastnim interesom “polastniniti” čimveč proračunskega denarja. Serviranje raznih zgodbic, programov itd. pa je samo mamljenje neumnih voliucev, ki jim omogočajo slednje.

Tako tudi je, cilj je vsem enak, marketing je pa različen.

V politiki gre vsem in povsod le za denar. Če ne bi šlo za to, bi bil večni mir na svetu ! Nobene vojne.

Ovce pa že komaj čakajo na volitve… očitno jim gode “lažna”pozornost kandidatov, ker ne premorejo dosti lastne pozornosti do sebe…

V politiki gre vsem in povsod le za denar. Če ne bi šlo za to, bi bil večni mir na svetu ! Nobene vojne.
[/quote]

Slednje velja tudi za vse religije!

V politiki gre vsem in povsod le za denar. Če ne bi šlo za to, bi bil večni mir na svetu ! Nobene vojne.
[/quote]

To bi bilo fajn!

Ni slabo napisano. Ampak: a je tvoja izbira zaradi vsega napisanega zdaj SDS ali NSi?

Sej ne rabiš verjet tem, sicer zelo natančnim predikcijam.

Sam poglej, kaj je SD že vse dobrega naredil, od uničenja Slovenske vojske, do afere TEŠ6, do ugrabitve koroških dečkov, do arbitraže.

Lahko pogledaš tudi fantastični kader, npr. Dejana Židana, ki je bil v prejšnjem mandatu najboljši minister, tujcem je podaril teran in kranjsko klobaso, boril se je za Magno Styer in s tem uničil 100 HA kmetijskih zemljišč, da bodo lahko lastniki uvozili 400 tujcev. Poglej fantastično ministrico Anjo Kopač Mrak, z Židanom sta kar tekmovala, kdo bo boljši minister.

Stranka SD je v resnici največje govno v Sloveniji, stranka, ki je naredila daleč največ škode in je bo naredila daleč največ škode. V normalni državi take stranke ne bi bilo več v parlamentu, tako kot ne tudi skrajnežev iz Levice in Kahlovega ĐeSUSa.
[/quote]

Ne glede na vse tvoje nebuloze, je najnovejša anketa, ki je bila objavljena danes, pokazala, da bi trenutno največjo podporo na volitvah dobila ravno Židanova SD. Upam, da res, ker jih bom tudi sama volila.
Desničarji se morajo počasi sprijazniti, da imajo v Sloveniji pač zelo omejen domet. Bolj malo ljudi verjame desničarskemu sra.nju, debatam o povojnih pomorih, sovražnosti do vseh, ki niso tako kot so oni in zganjanju panike ter izrednih razmer. Ljudje ne marajo tega, a lahko to razumeš?

saj višji DDV so tud pomagali fiksirat. In kaj zdaj? maš več penezov, amapk so tudivišji davki. V reali si na istem, samo da en si s temi razlikami žep polni, pa država je zaradi takih neumnosti bolj zapufana. je treba tud mal pogledat kolk mirko pufa naokrog jemlje, ne samo dvih sociale in podobne zadeve. Ker vse to bo treba plačati

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Kolikor vem, ima JJ ravno FDV diplomo ….
[/quote]

a dlje od janeza si že prišla? Drugače pa tam med tvojo izbrano elito jih ma kar precej FDV diplome, magisterije in podobne izobrazbene nazive pridobljene na tej precenjeni izobraževalni inštituciji, pa te to nekako ne moti…..

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

a dlje od janeza si že prišla? Drugače pa tam med tvojo izbrano elito jih ma kar precej FDV diplome, magisterije in podobne izobrazbene nazive pridobljene na tej precenjeni izobraževalni inštituciji, pa te to nekako ne moti…..
[/quote]

Jaz ne pljuvam po FDV-ju, pljuva ta, ki sem ga/jo citirala…

Jaz ne pljuvam po FDV-ju, pljuva ta, ki sem ga/jo citirala…
[/quote]

in kako veš da je ta ki pljuva janezov človek? Jaz tud fdv ja ne maram, pa nism od janeza…kaj pa če sem recimo tisto jaz napisal pa da nism bil logiran?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

in kako veš da je ta ki pljuva janezov človek? Jaz tud fdv ja ne maram, pa nism od janeza…kaj pa če sem recimo tisto jaz napisal pa da nism bil logiran?
[/quote]

Saj ne ve, samo ponavadi janezevi ljudeki začnejo čez FDV tolčt, pa malo pozabijo, kje je njihov idol diplomo dobil. isto k začnejo čez Albance tolčt, pa pozabijo, od kod doktorat hehehe

Uff… Zdaj vidim koga ne bom volil. Tnx, RTV post od Tare_s.

New Report

Close