Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zdaj pa res grem!

Zdaj pa res grem!

oki, ni se ustavil :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

vse je res, presneto res………timingi so u iber točni…..

Pomoje smo mu sistem razsule..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tud teb muca ****************************************************

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tole gre pa v zlato zgodovino spominov,tile timingi s posti seveda!!Kajneda?? Kam se je ježek skril..pa tko fletno sva skup na sceno prsla danes..jezek juhuuuu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja Lili, kam pa ti odhajas, da se tako poslavljas?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

se poslavljam kot Jani včasih, ko odhaja spat :))))))))))

odhajam na dopust! aja, ti si nočna živalca in podnevi spiš, zato nič ne veš.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Moj ribon prihaja. Bo vsak čas doma!

Veliko sončka, pa ne preveč postov tukaj gori, da se mi ne zmeša, ko bom brala naslednjo soboto.

pa, pa

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

lili bye bye…šmrc,šmrc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

SRECNO! In imej se super, pa ko se vrnes napis kaksno besede tu gor o taboljs dozivetjih!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Saj ti bo Jani obnovo napisal, jasno in glasno!
Lili, imej se lepo!
Čau !
Dont forget the fish !

Definitivno je dons čudežna noč..matr da ma svojo moč..hehehe za konec kar v troje..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha !
Ej, le nismo na pravem kraju, drugo je oki, bi morali bit skupi!

Hja ampak tole dozivet priznaj tud tkole virtualno je magic..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Res je !
Sicer pa, virtualnost ni vedno ” brez veze ” . Ima jo ( vezo ) , tu ni kej !

Muca, nisem se skril, ampak jaz sem se analogni jez, to pomen, da imam telefon se po luftu napelanih zicah, modem ki ne potegne vec kot 31 kbps, ceprav na jem pise, da bi moral 56…, torej nic nic ISDN, nic ADSL… Zato mi dolgo prihaja… in dolgo traja….hehehe… Ja, tud analogni se obstajajmo, ves…., ni vse v digitalni tehniki…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

VSEM SKUPAJ LEPO IN PRIJETNO NOČKO.
Grem še malo po bajti afne guncat, se beremo jutri zjutri :)))))))))))))))

In čau vsem, zajček

ps: blagor tebi Lili, ko boš jutri ob tem času uživala in duhala :)) lepote morja !

Muca, dej luno skoz oken poglej, garantiram, da se bos ji zelo nasmejala, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek pa sej vem,da so vazne taprave komande..hihihihi in ne dvomim v tvoje prstke in pritiskanje tapravih….heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmm zajček lepo spančkej tud ti..midve boa pa eno aromoterapijo usekale pa si eno zapele pa bova tam daleč daleč na jugu dalmacije..aaa kajneda!! Lepe sanje zajček..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Skoda zajci, da gres afne guncat, jezek kar mal zavida tvojim afnam…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hmm mene pa kar ježek magnetizira..lej kaj se popm nate ježekk..majne majne

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muca, ker danes bi res malo hodila tam okrog morja……….
pa so mi ostale res le sanje, hehe….

kaj pa je to aromoterapeja?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Lahko bi ah, nič ……

lump !

New Report

Close