Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdaj pa resno !

Zdaj pa resno !

Na mojih replikah ,jih imaš kolikor hočeš , ti posodim kakega …. hahahahaha… pa še z nebes padajo

To je po moje pravo razmisljanje.., zato sem se zacudil in bi hkrati zalosten, popreje …. Tistemu , ki ima monopol nad pametjo in zivljenjem in vsem, kar je s tem povezano, je brez veze pojasnjevati, ker previsok IQ ne dopusca tako preprostega in prizemnega dojemanja stvari… Ma, kasno blato, lepo te prosim, kaj bo rekla pa Marici in Strump, ki sta dobila ukaz za takojsen seks? Po moje je potrebno domisljiji pustiti prosto pot, saj to je Tjavendan, ce pa kdo stvari jemlje drugacne, kot v resnici, so, naj se tisto kar samo pade v lonec kuha v svojem lastnem zosu (beri nevoscljivosti in neumnosti), samo omako treba prilivati in ogenj zmerno kuriti,… mar ne?
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Zdejle grem na lanč, popoldan pa spet veselo na delo! Predavanje? Ah, dolgcajt :))

LP Jani

ok ,se po 18,00 ponovno slišiva, dober tek.
A je tam na vašmu koncu tud tak mraz danes ??? bbrbrbrbrbr

zan zan zani …

Štump , a si končno kaj dobu ?

……… Jan, Jan, Jan, Janiiiii!!!!
Forumska mamči

(da se me le ne oprime ime Svetnica, ker bi odžrla ugled vsem resničnim sveticam!!!)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

bil je moj problem , (pika je bila ena viška ,pri tvojem i-mailu), dobil sem in ti tudi vrnil , vrni nazaj ,če je sedaj ratalo ampak na originalnega

kako drvi………

(hahahahahahahaha)

San San san Saniiiiiiiiiiiii

ran…. ran……. rani…..

Na, kaj pa še manjka….

…kako drvi……..

pa jovo na novo, novo, novo, novo!

Jani

to je že bilo !(kako drvi….)
OOOOOOOOOO moj črni vranec ….

New Report

Close