Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zdaj se začenja pri nas …

Zdaj se začenja pri nas …

… slabšati vreme , bljak !
Sonček je mrknil , sivine je že skoraj čez in čez …

Niki zanima , kdo od vas bo danes prišel sem k nam gledat , kako se igra fancy fuzbal

Ma bo že jutri boljše vreme…..upam….vsaj tiste vročine ni…..fancy fuzbal…kaj to znači???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja … Niki … neki se res kisa … :(((( … Če smo se že včeraj izognili deževnim kapljam … se danes ne bomo … :(((

Fancy fuzbal … jst ga bom na žalost prisiljena poslušat … ://// … groza …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja , borba za gole med Šumijem & co. in ministrom Ropom s klapo :)))
To je to.
Pa kaj , če bo malo dežja in burje …

Aha,taki fuzbal…..nisem baš v tem športu doma….kakšnega dobrega fuzbalera pa že pogledam….:-))))….Saj pravim,za dežekom vedno posije sonce,…skoraj vedno….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Evo……..same fuzbalerke:)))))))))))) Tudi jaz bom imela fuzbal na sporedu danes…..spet!!! Vreme pa……klinc ga gleda………sej nevihte so tudi lepe. CMOKA Niki, Trilči in BGV

Ojej … a si tam nasproti stadijona ?
Boga !

A se spomniš , ko smo imeli tam okoli še motoristične dirke ?
Hmmm …. ali pa te takrat še ni bilo niti v planu … moram malo skalkulirat ..;)))

Tam tam … čist nasproti … :(((( … Pa še reflektorje bojo palili … takjo da bo kot bi bilo poldan … :(((( .. Jim jebem …… sej veš kaj … :))))

Uh … tisto je pa blo že tolko časa nazaj, da verjetno res še nisem bla rojena … Je pa moj tast dirkal na tistih tekmah … :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Cmoka vračam…kako je kaj….se bušek že kaže????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz sem bila še čisto majhna , pa smo plezali po strehah in vsepovsod , da bi boljše videli … ma itak smo stanovali v tistem bloku nasproti stari telovadnici , kjer je imela dirkaška proga ovinek – super je bilo gledat , kako se nagibajo …. hja , kakšnega je tudi spodneslo …
Samo … hrup in cviljenje pa tako ….

A bodo kake nage babe?
pol še pridem…drgač pa me ne spravi ven s hiše nič.
Niki?
Kake volje si?
Sp

Ja, ja……..kaže, kaže…………pa tudi ritka se nekam veča:))))) he, he, he CMOKA

Nage babe bodo …. na mojem naslovu … in to kar tri , hehe …

Niki je dobre volje in intenzivno lupčka Spjčka – še zmeraj na isto mesto , samo intenziteta se spreminja ;))))

Tak hudo pa spet ne bo……in če se,je velik zadnji spojler v modi….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

šumaher bljak :(((

ženske lahko ga mate

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa … tooooo … :)))))) … Kaka škoda, da me takrat ni blo … kok bi jst uživala, ej … :))))

To bi blo treba spet oživet … kaj praviš? Da bi spet cvililo … pa tulilo … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa a veš,da imam zdaj tam kosmato?
A se ti še lušta na tisto mesto?
;-))
Sp

Ma , zaradi mene …
Ni problem , saj jaz itak živim v S. :))))

A bi lahko prišla gledat na tvoje okno ?

Hm … z mojga okna ne bo nič videt … :((((( … Bo treba dobit koga, ki živi v kakem bloku … bo mucho mejor … (bi rekli uni iz limonade) :))))

lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

CMOKA srce………Kako pa kaj s tabo?

Ja,hm…..poglej vreme,pa ti je vse jasno..tak sem jaz…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Mmmmmmmmm …. Niki obožuje par dni staro strnišče …. ma ne povsod , no :)))))))

Ja , kaj , a se ti nič ne briješ … mislim , dlake zdaj poleti tam okrog, pa to … ;)))

Ma………jaz bi pa prav rada vidla, da bi bla kakšna nevihta……da bi se lahko malo stiskala:))))))))9

Opa, res se nekej kisa…
jaz grem zvečer prenočit… na jadrnico, jutri pa bijo gor in dol po našem murji…
če bo tako vreme, bom juhu bruhu…. a čem napisat oporoko? 😉

papa

Jaz mam točo,ne nevihto….nena si želi….stiskaš se lahko brez razloga….:-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close