Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdaj sem pa res zadnji brez družine

Zdaj sem pa res zadnji brez družine

Vsi bivši prijatli, sošolci sedaj pri 35letih objavljajo “ponosne” fotke očkov itd.

ahja jaz pa niti partnerke nimam, dobr sem zavozu nasploh telih zadnjih 10let…

 

prijatlov pa tudi nobenih več, zato pa vsak večer tiktok listam, da preženem tale strašni dolgčas in verjetno tudi življenje.

 

Lahko noč vsem.

 

Zakaj ste tok depresivni tukaj zadnje čase?

 

V bistvu si s tem, da nimaš otrok, prihranil nekomu trpljenje in smrt. To dobro delo ti bo dvakrat povrnjeno v nebesih. Ne sekiri se

Poleg tega pa slovencev itak več ne bo v 100-150 letih. Slovenski narod bo izumrl, tako ali tako. Premalo nas je, da bi obstali, medtem ko so nekateri razmnožujejo kot ščurki in podgane in preplavljajo Evropo. Nič nisi izgubil in nič pridobil. Konec bo isti, ali si špricnil v babo in naredil froce ali ne.

nova
Uredništvo priporoča

Ni res, od nekdaj nas je milijon in od nekdaj smo tu in še bomo tu, pred dobrimi sto leti si bil v lblan tepen če si slovensko govoril, danes smo spet tam, ampak kranjcem bodo vremena se spet zjasnila.

Odgovor na objavo uporabnika
Sortk24, 30.11.2021 ob 00:17

Vsi bivši prijatli, sošolci sedaj pri 35letih objavljajo “ponosne” fotke očkov itd.

ahja jaz pa niti partnerke nimam, dobr sem zavozu nasploh telih zadnjih 10let…

 

prijatlov pa tudi nobenih več, zato pa vsak večer tiktok listam, da preženem tale strašni dolgčas in verjetno tudi življenje.

 

Lahko noč vsem.

 

da daš oglas na tiktok, da delaš otroke in si želiš postati foter, ker boš kmalu brez frendov zaradi tega, ker še nisi!

Bolje sam kot s slabim… Imam podobne tegobe. Je pa tako, da je veliko teh družin prazničnih samo na socialnih omrežjih, v real life pa se od 1.11. vsi p*** kaj kupiti, koliko stane, vsi nezadovoljni z darili in kosili, potem pa spet isto…

Božični filmi so mi bili od nekdaj zoprni, ker je vedno desetletje nesreče, en čaroben Božič, ko je življenjska sreča možna samo z enim preprostim nakupom, potem pa Jovo na novo, desetletje nesreče…

December je mesec v letu, tako kot vsi ostali, samo reklame so druge.

Ja pa kaj? Zaradi tega se ti še ni treba smiliti samemu sebi! Razumem, da si želiš partnerke in družine, ampak ene želje se nam v življenju uresničijo, druge ne. Verjetno pa to ni edina želja za prihodnost, ki jo imaš. Verjemi, da tudi tisti, ki imajo družino, sanjajo o čem, kar za njih trenutno ni uresničljivo – marsikdaj prav zaradi družine, ki prinese veliko prilagajanja, je tudi obveznost, sploh ko so otroci majhni.

Če si v takem položaju kot si, kot prvo skini fb in instagram, ker to je pospeševalec depresije. Vse blink blink, v resnici pa 90% fake. Tisti ki so res srečni, tega ne objavljajo množično.

 

Mogoče je čas da pri svojih letih nehaš uporabljati bedarije od tik tokov ipd. in začneš živeti. Sem tvojih let in me pomoje tri metre nazaj vrže da mi tip pove da tik tok gleda.

Hej hej.

Ni vse tako črno belo. Jaz sem tudi samska 32 letnica, vsi okoli mene že s familijami. Še tam kakšnih 4, 5 let nazaj smo bili razposajena druščina, čutil si se pripaden nekam, tudi več veselic je bilo kot danes. Ker sem nedružabna in svoboden tip mi to me dela takih preglavic, bolj čutim pritiske okolice.

Ti pa povem, fb in instagram sta korak k depresiji, če to dnevno sptemljaš, se res sčasoma počutiš en luzer.

Treba je vseeno iti med ljudi, narediti kaj dobrega in najti hobije – kar naenkrat boste videl, da sploh ni vse tako slabo, da ste vbistvu še srečnež. Več se pogovarjaš z ljudmi, več različnih življenjskih zgodb slišiš, vidiš, da nisi sam v tem.

Baby_  predaj se mi in osmisli moje prazno zivljenje, postani sredisce mojega vesolja preden me poje crna luknja. Postani moj hobi in udejanjiva tvoj zapis v real life, da ne bos postala zenski zizek in se do smrti vlekla za nos

Odgovor na objavo uporabnika
Za vedno, 30.11.2021 ob 10:56

Baby_  predaj se mi in osmisli moje prazno zivljenje, postani sredisce mojega vesolja preden me poje crna luknja. Postani moj hobi in udejanjiva tvoj zapis v real life, da ne bos postala zenski zizek in se do smrti vlekla za nos

Nič slabega, le nasvet oz mnenje sem podala. Lp

Lej, ne glej toliko drugih in se fokusiraj na svoje življenje. Imaš svojo pot , v svojem tempu. Najbrž si zaposlen , delaj zdaj na karieri, dodatni izobrazbi, tuji jeziki, kaj te je veselilo v otroštvu… šport- vpis v kakšen klub, avtomobilizem- šraufanje avtov, obdelava lesa…lahko prostovoljstvo…na vseh teh poteh boš srečaval in spoznaval nove ljudi, samo bodi odprt in sproščen in ne obupan, kot , da nekaj na silo…aja, če bi imel psa in bi skupaj tekala po Tivoliju…in bi tam spoznal eno luštno, bi bilo pa že preveč pocukrano….

Nisi edini…

    Pri 35 se ni konec sveta.

Upam pa, da lahko punci ponudis vec kot samo svojo slabo voljo in depresijo.

Js pa samski in brez otrok vec kot uzivam. Vsi kolegi druzine in ko jih gledam sem se bolj preprican da sem si izbral pravilne poti.

Za sproti kresnit se pa zmeraj najde in nobena se ti ne obesa okoli vratu.

Cas in denar sta zlato 😃

Zato ker nič ne fukaš

V depresiji si zato ker misliš da moraš bit nekje. Poglej kje si in bodi vesel da si.

Marsikakšen fotr si želi bit v tvoji poziciji kjer lahko dela kar mu paše.

Tud kar se ženske tiče….
Si v najboljših letih kjer se mlade punce lepijo nate če vsaj približno normalno izgledaš. Ti rabiš samo malo samozavesti.

Jaz pri 30. ne moram dobiti partnerja (kakršnega si želim, takšnega kot si ga ne jih je dosti okol), nazadnje sta mi 2 mojih let rekla da sta še KAO ful mlada in bosta imela družino ali resno partnerko kasneje pri 35, 40. Po možnosti še s kakšno 15 let mlajšo, haha, ok tole pa jaz dodajam. Moška domišljija pa res nima meja. Mladost, svojo prostost in sekusalnbost in bi radi raztegnil v nedogled. Najraj bi jima pokazala tvojo objavo. Tik tok tik tok….

Jaz sem nekoliko mlajši in sem od 10. leta imel veliko željo imeti punco in si v prihodnosti ustvariti družino. Zdaj pri 27-ih letih sem ugotovil, da so želje eno, življenje pa naredi svoje. Občasno me še muči radovednost, npr. kako je objeti punco, kakšen je občutek ko nekoga poljubiš, kakšna je anatomija ženskega telesa, drugače pa več nimam tako gromozanske želje. Ugotoviš, da je življenje takoj lepše, ko pogledaš kar imaš. Sam imam zdravje, izobrazbo, službo, sposobnost za učenje, brata, prijazne sodelavce, streho nad glavo, nisem lačen, počutim se svobodno. Če bi gledal na stvari, ki jih nimam (pred 5 leti mi je umrl oče, nikoli nisem imel punce …), bi verjetno hitro postal depresiven in naredil kakšno neumnost- npr. šel k prostitutki. Življenje je dar, samo odpreti je potrebno oči, da vidiš vse lepote. Sam ne potrebujem veliko, da imam popoln dan (npr. veliko mi pomeni, ko nekomu lahko pomagam, ko me nekdo pozdravi, ko s športom spoznavam, kaj vse je človeško telo sposobno. Srce mi zaigra, ko vidim sneg, vedno znova se ne morem načuditi prečudoviti naravi, že čakam na poletni skok v morje, veselim se uspehov slovenskih športnikov…) Skratka ne potrebuješ veliko za svojo srečo, le najti jo moraš (morda ne na tiktoku).

Spletna aplikacija in poišči si čimprej družico, pa nič čakati ker bo kar naenkrat minil čas. In ne se omejevati na Slovenijo, niti na Evropo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2359, 30.11.2021 ob 19:48

Jaz sem nekoliko mlajši in sem od 10. leta imel veliko željo imeti punco in si v prihodnosti ustvariti družino. Zdaj pri 27-ih letih sem ugotovil, da so želje eno, življenje pa naredi svoje. Občasno me še muči radovednost, npr. kako je objeti punco, kakšen je občutek ko nekoga poljubiš, kakšna je anatomija ženskega telesa, drugače pa več nimam tako gromozanske želje. Ugotoviš, da je življenje takoj lepše, ko pogledaš kar imaš. Sam imam zdravje, izobrazbo, službo, sposobnost za učenje, brata, prijazne sodelavce, streho nad glavo, nisem lačen, počutim se svobodno. Če bi gledal na stvari, ki jih nimam (pred 5 leti mi je umrl oče, nikoli nisem imel punce …), bi verjetno hitro postal depresiven in naredil kakšno neumnost- npr. šel k prostitutki. Življenje je dar, samo odpreti je potrebno oči, da vidiš vse lepote. Sam ne potrebujem veliko, da imam popoln dan (npr. veliko mi pomeni, ko nekomu lahko pomagam, ko me nekdo pozdravi, ko s športom spoznavam, kaj vse je človeško telo sposobno. Srce mi zaigra, ko vidim sneg, vedno znova se ne morem načuditi prečudoviti naravi, že čakam na poletni skok v morje, veselim se uspehov slovenskih športnikov…) Skratka ne potrebuješ veliko za svojo srečo, le najti jo moraš (morda ne na tiktoku).

Lep zapis… srečno 🙂

Srečno  tudi z moje strani. Super vrednote imaš.

Jaz poznam ogromno samskih osamjhenih punc. Pojdi na zmenkarsko stran ona on in nehaj izgubljat cajt z neumnostmi. Pojdi na 20 zmenkov. 1 bo že. Jaz poznam veliko srečnih parov, ki so nastali na ona on zmenkarski strani.

Na fb daj boljše slike, kontakt in povabi punce ven. Ena bo že. Lepo se obleci nadišavi. Kupi knjigo popolni ljubimec, da boš vedel, kje se žensko prime. Če s tabo ne bo nič v pistelji pozabi otročke.

New Report

Close