Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdaj sem pa svakinji povedala svoje

Zdaj sem pa svakinji povedala svoje

Spet je otrok pri nas (jaz in moja ter bratova starša) med počitnicami, namesto s svojimi starši. Pa ne samo to, da je tu cel dan. Še prespi tukaj!! Brat je kljub praznikom moral na službeno pot, zato nanj nisem jezna. Sem pa na svakinjo! Najprej sem svoji mami rekla, da imam tega že vrh glave. Tudi mi imamo dopust oz. podaljšan vikend in si zaslužimo mir! Ne pa deretje, skakanje že ob 8h zjutraj, da človek tudi spati ne more v miru! Ona pa, da naj potrpim še te tri dni. Sem pa rekla, da bom jaz ukrepala, če si ona ne upa. Šla sem k svakinji domov. Naletim na prizor, ki me je še bolj razdražil. Ona je kavico pila s svojimi frendicami, mi ji pa otroka merkamo?! Sem ji glasno rekla, da naj pride po otroka ter ga sama prenaša! Saj je vendarle njen! Ona nesramno nazaj, da je pri babici na počitnicah, ne pri meni. Ampak jaz ga moram ravno tako prenašati! Prav tako je rekla, da otrok želi biti pri nas. Sem ji rekla, da si jaz tudi želim nov  avto, pa mi ga starša ne kupita. Je dojela, na kaj sem namigovala. Pa rekla sem ji še, da naj se malo zamisli, zakaj je otrok raje pri nas kot pri njej! Nato sem šla. Zdaj pa čakam, da pride po otroka. Če je do večera ne bo, bom otroka sama pripeljala k njej!

To je višek!! Mi še spati ne moremo v miru, ona pa kofetka s frendicami?!

No, moja svakinja ima tudi moza, ki leti za kariero in je mirno rekla, da del starsevskih nalog, ki jih on ne opravi, naj opravi pa njegova mama, ce je to njej ok. In jaz ji dam za prav.

Če je mama vzela otroka v varstvo, potem bi obvezno morala poskrbeti, da z otrokom zjutraj do 9h izvajata mirne dejavnosti.Plastelin, risanje in ogled Pike Nogavičke , Roma in Diana ali Odprava zelenega zmaja.Če tega ne zna in ne zmore, pitem naj otrok pride v varstvo k babici od 10h do 15h.Dovolj, da je z babico in dovolj, da imate tudi vi svoj mir.

Odgovor na objavo uporabnika
moja svakinja, 30.10.2023 ob 12:37

No, moja svakinja ima tudi moza, ki leti za kariero in je mirno rekla, da del starsevskih nalog, ki jih on ne opravi, naj opravi pa njegova mama, ce je to njej ok. In jaz ji dam za prav.

Aja, denar ki ga on še dodatno prinese domov pa vzame…Ali ga morda dobi babica za varstvo?

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 30.10.2023 ob 12:41

Aja, denar ki ga on še dodatno prinese domov pa vzame…Ali ga morda dobi babica za varstvo?

 

Tudi ona prinese denar!

Ali mislis, da se mora zenska vsemu odpovedati in delati za minimalca od 7 do 15, da ima lahko moz kariero in nosi denar domov in se kam?

Poskusi malo bolje delati, potem ne bos cakala starse, da ti kupijo nov avto, ampak si ga bos sama kupila!

Moja svakinja pušča otroka pri babici vsak dan že 3 leta, sama pa na telefonu visi in okrog hodi. Babici se mesa, ampak prenaša zaradi ljubega miru. Pa naj imajo tako, hvala bogu ne živimo skupaj. 🙏

Spoštovana “moja svakinja”

Res ste ene zanikrne ženske, slabe matere. Otroke imate očitno zato, ker jih imajo sosedi, v resnici jih nimate rade, komaj čakate, da jih kam porinete.

Tašča naj nadomesti vašega moža, ker je po vašem odgovorna za odraslega moškega,oz. sina.

Ali vašemu možu in otroku tudi kuha vaša mama itd..? Običajno se takim nedoraslim afnam tudi kuhati ne da. Moški pa če več dela in služi za družino, naj pa še gospodinji zvečer.

Lej, svakinja porine otroka babici. Avtorica pa očitno kar celo familijo, s sabo vred, kolikor razumem tole pisanje.

Odgovor na objavo uporabnika
efa687, 30.10.2023 ob 13:07

Lej, svakinja porine otroka babici. Avtorica pa očitno kar celo familijo, s sabo vred, kolikor razumem tole pisanje.

Vso pravico imajo živeti v zgornjem nadstropju pri babici.Babica pa naj poskrbi, da zjutraj ne bo ropita.

 

Svakinja potrebuje mir, da se lahko poriva z drugimi. Zakaj ji ne privoščite malo veselja?

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 30.10.2023 ob 13:15

Vso pravico imajo živeti v zgornjem nadstropju pri babici.Babica pa naj poskrbi, da zjutraj ne bo ropita.

 

Babica ima tudi vso pravico, da to leno sodrgo vrže iz hiše in poskrbi za svoj mir.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 30.10.2023 ob 13:15

Svakinja potrebuje mir, da se lahko poriva z drugimi. Zakaj ji ne privoščite malo veselja?

Ce si izbrala blokovsko zivljenje za svojo druzino, potem to pač na tak način prenašaj. Mama ima v varstvu vnuka povsem enako kot bi ga imela v bloku oma štuk pod vami. Ne vidim tu nekaga problema. Če pa je tu problem, da mulo odžira vam vaš babi servis, si pa neverjetno licemerska. Pa še, a za brata izplačat ste dogovorjeni? Da ti brat ne bo odbil zastonjkarstva od zapuščine?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mojca330, 30.10.2023 ob 12:53

Spoštovana “moja svakinja”

Res ste ene zanikrne ženske, slabe matere. Otroke imate očitno zato, ker jih imajo sosedi, v resnici jih nimate rade, komaj čakate, da jih kam porinete.

Tašča naj nadomesti vašega moža, ker je po vašem odgovorna za odraslega moškega,oz. sina.

Ali vašemu možu in otroku tudi kuha vaša mama itd..? Običajno se takim nedoraslim afnam tudi kuhati ne da. Moški pa če več dela in služi za družino, naj pa še gospodinji zvečer.

 

Zakaj mislis, da samo moski zasluzijo denar? Ce je pri tebi tako, da si na minimalcu in ne prezivis brez moskega, niso vse zenske take!

 

Midva z mozem imava 3 otroke, kariere sva delala izmenicno, ni bilo potrebe, da katera od najinih mater nadomesca najino starsevstvo in vsak od naju zasluzi toliko, da ce en ostane brez sluzbe, lahko prezivimo.

Ce bi pa moj moz mislil, da ima izkljucno on pravico do kariere in zasluzka, ne bi otrok vlekla k babicam, ampak bi nacevljala gospoda karierista, ki je pozabil, da je sproduciral tri otroke in se obvezal skrbeti za njih!

Odgovor na objavo uporabnika
Matilda d.o.o., 30.10.2023 ob 13:17

Babica ima tudi vso pravico, da to leno sodrgo vrže iz hiše in poskrbi za svoj mir.

To so njeni otroci in njeni vnuki.Danes gre mladina težko na svoje, že tako je draginja in kruti krediti.Otrok seveda lahko pride k babici, četudi njegova mamica takrat pije kavo s prijateljicami.Očitno pa ta babica tega otroka ne zna zaposliti – zato je  zjutraj norenje po hiši.Torej naj vnuček pride na obisk kasneje, ne pa ob 8h zjutraj.

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 30.10.2023 ob 13:32

To so njeni otroci in njeni vnuki.Danes gre mladina težko na svoje, že tako je draginja in kruti krediti.Otrok seveda lahko pride k babici, četudi njegova mamica takrat pije kavo s prijateljicami.Očitno pa ta babica tega otroka ne zna zaposliti – zato je  zjutraj norenje po hiši.Torej naj vnuček pride na obisk kasneje, ne pa ob 8h zjutraj.

Si pa fuknjena kot štirna , jebo te Hitler blesavi. Otrok je cel teden pri njih, tudi spi tam. Ob kakšnih osmih ti govoriš, jebemte budalo nepismeno.

Tudi nasa babica ima vnuka po hcerini strani na pocitnicah. Seveda je mulcema dolgcajt in kak oke odpreta prilezeta gor k nam v mansardo in skupaj z nasimi vrzeta v treskevse

Odgovor na objavo uporabnika
Svakinja v mansardi, 30.10.2023 ob 13:51

Tudi nasa babica ima vnuka po hcerini strani na pocitnicah. Seveda je mulcema dolgcajt in kak oke odpreta prilezeta gor k nam v mansardo in skupaj z nasimi vrzeta v treskevse

zbudi svoja dva prej, pa naj gresta onadva dol in zganjata kraval tam.

Tisoć in izgovor za brata, svakinja je pa ta grda. Tvoj nečak ima očeta in mamo, ki sta dolžna zanj poskrbet. Nima samo mame. To da si je službeno potovanje organiziral za praznike je zelo čudno ali pa je vajen da še vedno živi kot samski. Namesto da bi mu kdo  v faco povedal kar se gre, ga vsi razumete. Kakšna dvojna merila. A je sploh kdaj že prevzel odgovornost za svoja dejanja?

Jaz ti svetujem da otroka ne prevažaš nikamor. Ti z dogovorom za varstvo nimaš nič, zato se ne vmešavaj tam kjer ti ni mesto. Za dretje in ropot se zmeni z mamo. Če misliš da je to varstvo za tvojo mami preveč, se enkrat o tem pogovori z bratom in snaho. Daj jim vedet da naj te počitnice omejijo oz.naj se organizirajo po svoje.

a ti drolja še kar nisi našla dodatnega porivača? Z mojim imenom ti ne bo uspelo 🤷‍♀️

Drugače pa-žalostno da se matke tkole rešijo svojih otrok, nekatere fizično nekatere psihično, ko podkravajo raznorazne forume otroc pa prepuščeni teveju telefonom..

Ah prostitutko si bom najel, ženo pa pustil pa se naj ubada z otroki.

Vnuki so na počitnicah pri babici.

Ti si slučajno v isti hiši.

Nimaš kaj siliti pameti, kaj in kako.

 

Pa preden kaj sikneš, tudi pri nas so nečaki na počitnicah in vesela sem, da je tako.

 

 

Jah, ti pa cel čas svetiš tam, ne samo med dopustom.

Ja če se brat zmeni z mamo, da ji bo otroke pripeljal in se mama s tem strinja, pol jih bo mama ‘podila’ domov. Ampak kot praviš, to ni njena domena. Z bratom se pogovori I mu povej. Pa mami razloži, kot si tu. Zakaj bratu nič ne rečeš? Je lažje njegovi ženi, ker jo verjetno ne prenašaš in če se mal streseš nanjo, bo pač še malo dodatnega zidanja mozaika v vajinem odnosu. Ti vaši odrasli egoti  delajo škodo, vedno znova, otrokom. Pa gre lohk za banalen primer ali pa niti ne.

    Hmmm ce se jaz z babico zmenim da vzame vnuke na pocitnice potem ne vem kaj to briga svakinjo v mansardi, ce pa so oni kao za sebe. Naj da vrata s kljucavnico na stenge pa jih zaklene. A to pa ne. Pol ne bi mogli njeni zjutraj letet dol na zajtrk bi se morala svakinha vstat in jim ga nredit.

Prav ti je povedala pri komu so na počitnicah…

In namesto,da lajaš na svakinjo lajaj na svojega brata

New Report

Close