Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdrav jedilnik za otroke

Zdrav jedilnik za otroke

trew oprosti, in prosim še enkrat si preberi svoje zgornje poste. Izredno napadalna in negativna deluješ iz njih + vzvišena do amena. Sama sem načeloma spoštljiva in prijazna oseba, ampak če mi pa nekdo kot si ti začne pljuvati po meni in začutim nespoštovanje se bom pa jaz tudi tako začela obnašati. Upam da tak negativizem ne boš prenesla na svoje otroke.

Poleg tega ja avtorica prosila za nasvete otroške hrane po možnosti zdrave in ne vem a si slepa ali glupa da nisi že v mojem prvem postu prebrala da dodajam malo olja in napisala si beljak + moka za palačinke niti toliko nisi bila skoncentrirana da bi prebrala da nisem dodala sploh jajca oz. nisem napisala jajca. In si me napadla ker si v duši nesrečna imaš probleme v življenju hude in iščeš random strangerje da se prazniš na njih ker se pri domačih ne upaš.

Jasno je da pišeš sem gor samo zato da se prepiraš navadna prepirljivka si in nič drugega. Pojdi trolati na kake druge forume pa se prekljaj tam z ljudmi žalost ženska.

Sploh nisem brala vaših komentarjev od tam naprej, ko ste se začeli kregati…..

Bom napisala samo moje predloge:
Z: Mehko kuhan jajček, kos polnozrnatega kruha, sveže stisnjen pomarančni sok.
M: Sadje. Jabolko recimo, ker je bil zajtrk močan.
K: Tortelini s sirovo omako (v mleku stopiš 2 trikotna sirčka, posuješ z malo parmezana), rdeča pesa, oziroma tista solata, ki jo otrok rad je.
M: jogurt
V: Mlečen gres.

Druga ideja:
Z: Mleko, marmelada s polnozrnatim kruhom
M: Banana
K: Goveja juha, pire krompir, meso iz juhe, za prilogo kuhana zelenjava. Solata po želji, če jo ima otrok rad.
M: puding (doma narejen), lahko pa sadna solata s smetano.
V: Juha od kosila z vmešanim greskom.

Tretja ideja:
Z: Kakav, Palačinka (za vsakega ena, največ dve) Namazana s skuto, ki ji dodaš marmelado, ali kaj podobnega, lahko tudi kake oreščke…
M: Hruška
K: Telečji zrezek z rižem in zelenjavo, solata.
M: Kompot
V: lahko kruh s sirom in paradižnikom. Čaj.

člk – HVALA!

Vse super, bom upoštevala, le da bomo 1. dan imeli za večerjo ribo v soli- to je želja, ker jo vedno jesta pri meni, 2. dan pa bo za večerjo pizza, ker gremo v kino.

Lepo se imejte, pa ne se kregat – to velja za trew!

New Report

Close