Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Zdravi, dolgi lasje

Zdravi, dolgi lasje

Dolgolaske: kaj počnete, da imate tako lepe, zdrave in dolge lase? Že dve leti se trudim, da bi mi lasje zrastli dlje kot do ramen in nikakor ne gre.

Mislim, da je dolžina las zapisana v našem DKA-ju, kar se tiče zdravja in lepote … Jaz uporabljam šampone in balzame brez silikonov, ker ti izsušijo lase. Ne uporabljam vročine (na primer fen za susešenje, likalnik ali kodralnik), če pa jo že moram, uporabim zaščitne spreje. Seveda je pomembna tudi prehrana, zato ne jem preveč sladkarije, čim večkrat v obroke vključim zelenjavo in sadje, pomagam pa si tudi s kolagenom od cemo gams, ki ti pomaga ohranjati lepo kožo in lase. Če imam kdaj res slab dan z lasmi, si rada nanesem tudi kakšno olje ali mousse.

Kolagen vpljiva tudi na lase? Sem si ogledala njihovo spletno stran in piše samo o sklepih …

Kolagen vpljiva tudi na lase? Sem si ogledala njihovo spletno stran in piše samo o sklepih …
[/quote]

Ja, seveda. Kakor sem razumela, ko mi je vse razlagala sestrična, se s staranjem naravna raven kolagena v telesu zmanjšuje – zato dobimo tudi gubice, ipd. Kolagenski dodatki seveda v takšnih primerih pomagajo telesu.

Ja, seveda. Kakor sem razumela, ko mi je vse razlagala sestrična, se s staranjem naravna raven kolagena v telesu zmanjšuje – zato dobimo tudi gubice, ipd. Kolagenski dodatki seveda v takšnih primerih pomagajo telesu.
[/quote]

Sem si nastavila opomnik, da se vrnem v pogovor po enem mesecu … Sem naročila naročila njihov kolagen in ga uporabljam tri tedne. Moram priznati, da nisem niti pribljižno pričakovala, da se bo že kaj poznalo, ampak imam že boljše nohte. Manj se mi lomijo in nekako imam občutek, da mi hitreje rastejo … se javim morda še naslednji mesec, če bodo kakšne druge spremembe.

Sem si nastavila opomnik, da se vrnem v pogovor po enem mesecu … Sem naročila naročila njihov kolagen in ga uporabljam tri tedne. Moram priznati, da nisem niti pribljižno pričakovala, da se bo že kaj poznalo, ampak imam že boljše nohte. Manj se mi lomijo in nekako imam občutek, da mi hitreje rastejo … se javim morda še naslednji mesec, če bodo kakšne druge spremembe.
[/quote]

Ooo, lepo! 🙂 Meni se je razlika tudi najprej poznala na nohtih, potem na laseh in na koncu na koži. Le javi, ko boš opazila še kakšno spremembo.

New Report

Close