Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravilo Asentra (anksioznost) in alkohol

Zdravilo Asentra (anksioznost) in alkohol

Ne, jaz ne nudim šamanstva, zgolj šeškanje in to izključno babam, pa še to le za hobi, ne poklicno.😁😁😁

https://siol.net/novice/siol/psihiatrizacija-druzbe-ne-vodi-k-mentalnemu-zdravju-temvec-povecanju-dusevnih-motenj-309643

Meni je Asentra pomagala do te mere, da sem se spravila spet v družbo, da se je dvignila raven energije in želja/volja do življenja – in stvari, ki so me pred depresijo veselile. Za napade panike, anksioznost sem imela helex. Za nespečnost in težave z nočnimi morami pa še ene tretje, ne spomnim se imena.

Asentra mi je, kot rečeno, pomagala splavati, potem pa sem imela občutek, da nima več učinka in da je čas za resno delo na sebi. Težava je bila, da me moja psihiatrina ni želela sploh poslušat, kadar sem šla od nje, sem bila samo še bolj zmedena, v roki pa sem imela recept za še višji odmerek asentre/helexa/… Dokler nisem vse skupaj poslala k vragu. Šla sem na skupinske terapije, pa mi tudi niso pomagale, nisem našla nič skupnega z ljudmi v skupini. Potem sem zahtevala pri osebni zdravnici še napotnico za psihologa – slednji oz. slednja pa mi je pomagala. Neizmerno. Po parih terapijah še sama ni mogla verjet, da gre za isto osebo. Tako da ja… Nekomu pomagajo samo tableti, drugim terapije, tretjim šamani, četrtim nekaj xy. Predvsem si vzemite čas zase in se poglobite vase, svoje želje, pričakovanja, način delovanja… Če ste introvertirani, dvomim, da je skupinska psihoterapija primerna rešitev (jaz sicer nisem, ampak nisem se nikakor mogla poistovetit s skupino), ipd.

Jaz sem potrebovala 2 leti, da sem prenehala z jemanjem. Pa še to zaradi same sebe. Če bi upoštevala psihiatrinjo, vprašanje kakšne vse tablete bi mi še predpisala… Helexa npr zaradi stranskih učinkov in dejstva, da lahko postaneš od njega močno odvisen, skoraj nisem jemala. Raje sem se spopadla z napadom panike/rahlim živčnim zlomom in zdaj vem, kako ravnati, če/ko se mi spet zgodi, pojavi.

Do tablet imam odpor, še za glavobol težko vzamem, ampak vseeno pa vem, da obstaja velika verjetnost, da bi bila brez asentre že na drugem svetu.

Računalnik mi nagaja, ne vem, kje je vzrok težav.
Vem, da ljudje stvari zelo težko razumemo, ampak bom še enkrat povedal.
Globoko v tebi se skriva nevidno skrivnostno vsemogočno večno jedro.

drug drugega programiramo

Lepo da si sedaj ok… pa vendar je potrebno povedati, da bi nekdo lahko prav zaradi Asentre lahko šel na drugi svet, slednje je navedeno pod možne stranske učinke. V sloveniji obstaja konkreten primer, ko je moški odšel psihiatru potožil po nespečnosti/stresu, slednji mu je predpisal antidepresive nakar je po 2 tednih ponoči skočil iz 5-ga nadstropja in se naslednji dan ni nič spomnil. Nikoli prej ni imel nobenih samomorilnih misli. Sedaj je invaliden in toži na sodišču.

Sem čudovito krasna fantazija, ampak morate vedeti, da sem neulovljiva.

In kaj znaš?

drug drugega programiramo

Znam se izredno nežno ljubkovati z vami…

A si znate predstavljati, da se ta čudovita in krasna phantasy v resnici nekje v tebi skriva.

drug drugega programiramo

Ti še računalnik nagaja ali si morda celo že dojel, da so spremenili mon?😁😁Nekam švoh je ta tvoja nizmerna energija in lastno šamanstvo, za asentro je pa tudi prepozno, učinek te se pozna šele po kake mesecu rednega jemanja.😁

Ja saj vse trokira pri meni, pa še ta sprememba na monu.
Vidim, da se odlično spoznaš na zdravila, ampak to mene ne zanima.
Mene zelo zanima, kje se nahaja ta čudovita in krasna fantazija, ki zna delati čudeže.

drug drugega programiramo

Ja saj vse trokira pri meni, pa še ta sprememba na monu.
Vidim, da se odlično spoznaš na zdravila, ampak to mene ne zanima.
Mene zelo zanima, kje se nahaja ta čudovita in krasna fantazija, ki zna delati čudeže.
[/quote]Tudi ta je v tvoji lastni podzavesti in neizkoriščenih neskončnih energijah.😁😁😁

Tudi ta je v tvoji lastni podzavesti in neizkoriščenih neskončnih energijah.😁😁😁
[/quote]

Saj veš, da me v resnici zanima pomlajevanje.

drug drugega programiramo

Polarni sij ima prav, ne pametujte brez izkušenj!
Meni je asentra pomagala, da sem sploh lahko šla spet v trgovino brez panike, na roditeljski, v kino…službo… Ja psihoterapija, če nisi strašno bogat ni variante. Želela sem si pomagati na ta način, končno našla samoplačniško terapevtko po znižani ceni, a glej no glej, po prvi uri je podražila skoraj 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Tak način se mi zdi oderuški. Na napotnico sem po 6 mesecih dočakala psihologinjo, ki je šele ko je je imela pred sabo brskala po napotnicah in ko je videla, da gre za psihoterapijo je rekla, da ona tega raje ne dela, da to so dolgotrajni postopki… A res??? In sem lepo spuši.. napotnico. In kaj naj zdaj, Rada bi odkrila bistvo težav, a jih sama ne znam. Ostane mi Asentra in trdo delo kljub vsemu.
Alkohol – moja izkušnja je bila kruta. En kozarček ni problema, je pa bilo silvestrovo, ko jih je bilo več, morda 3-je in ne privoščim nobenemu – odpeljalo se mi je in nisem vedela zase. Res kriza, ne poskušajte. AD ji povečajo moč alkoholu in je hitro preveč.
Polarni, vsaka čast za objektivne komentarje.

Saj veš, da me v resnici zanima pomlajevanje.
[/quote]Ah, to je pa itak najmanjši problem. Sam si tega tako ne želim, sem tako večno mladosten, in tak bom tudi umrl.😁

Sam se ukvarjam z bolj kompleksnim vprašanjem in sicer ali je bolje bit na asentri ali na kriptovalutah ali morda celo na levih in desnih?😁😁😁 Zdaj vlečem zaključke , da mi kripto kojnski šnicl, ki sem ga kupil na začetku leta, očitno ne bo prinesel do poletja Havjev zame in otroke, kot sem si obetal. Tako da lahko pristanem na asentri ali na obsedenosti z levimi ali desnimi, pobravnimi v rdečo, modro, črno, ftjolčasto…😁😁😁


Saj ne smem realno pisat, ker me takoj napadejo. Bolje da prismodujem, jih še bolj razkurim.😁😁 Te pa arzumem, da če si to doživela, potem veš, mnogi niso sposobni tega zavedanja, zaradi premalo empatije in izobrazbe, zato potem taki komentarji in ni smiselno resno debatirat na monu.

Se opravičujem za nesporazume, ampak, jaz sem že večkrat omenil, da me zanimajo “nooore” stvari in sposobnosti, ki se skrivajo v vsakem posamezniku in tudi v vas samih.

drug drugega programiramo

Polarni sij, lej, jaz trenutno sedim za računalom, razmišljam in ne vem, kaj bi ti odgovoril.

drug drugega programiramo

Da mu ne daš dihat.

Xrobe,
osnutek takšnih zadev se običajno prikaže v sanjah.

Se opravičujem za nesporazume, ampak, jaz sem že večkrat omenil, da me zanimajo “nooore” stvari in sposobnosti, ki se skrivajo v vsakem posamezniku in tudi v vas samih.
[/quote]
Ne se naprezat, ti lahko škoduje. Če bi bil baba, bi ti lahko pamagal prebutit tako speče sive celice, kot neskončne energije, s tretmajem, tako pa nisi zanimiv in ne spadaš v moje področje .😁😁😁


Ne se naprezat, ti lahko škoduje. Če bi bil baba, bi ti lahko pamagal prebutit tako speče sive celice, kot neskončne energije, s tretmajem, tako pa nisi zanimiv in ne spadaš v moje področje .😁😁😁

🙂
[/quote]

Ljudje smo pravljična bitja in zelo radi imamo lepe pravljice.
Vse mora biti lepo, čudovito in krasno.

Trocki,
Sanje znajo biti zelo zanimive. Mi pa na tem forumu ves čas drug drugega vzpodbujamo in na nek način tudi “psihiramo”.

drug drugega programiramo

🙂
A veš, človek mora velikokrat svobodno iz sebe “izkašljat” tisto nekaj, kar ga muči.

drug drugega programiramo

New Report

Close