Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Zdravnik iz Celjske bolnišnice

Zdravnik iz Celjske bolnišnice

Zdravnik iz Celjske bolnišnice je naslov teme ki pravi naj se gremi vsi necepljeni solit.

Dragi moj pametnjakoviču. Ne bom se cepil, Ti prepuščam mojo začetno 3xdozo + vsaj 1x letno za ta tvoj pol.. n ku.. rac tega ku.. rce.. Vga kovida.

A je prov? A te jaz posiljujem s cepljenjem? NE. Pol pa fuc. K of. F.

Sem 100% bolj varen kot ti, ki misliš da si s cepivom zavaroval druge. Sebe sam sebe si egoist.

Mene ne boš cepil raje pred zid. 

TI nisi za v Celje, bolnico zate imajo v Vojniku.

Odgovor na objavo uporabnika
Fak kov, 23.08.2021 ob 22:24

Zdravnik iz Celjske bolnišnice je naslov teme ki pravi naj se gremi vsi necepljeni solit.

Dragi moj pametnjakoviču. Ne bom se cepil, Ti prepuščam mojo začetno 3xdozo + vsaj 1x letno za ta tvoj pol.. n ku.. rac tega ku.. rce.. Vga kovida.

A je prov? A te jaz posiljujem s cepljenjem? NE. Pol pa fuc. K of. F.

Sem 100% bolj varen kot ti, ki misliš da si s cepivom zavaroval druge. Sebe sam sebe si egoist.

Mene ne boš cepil raje pred zid. 

Bravo, povej govedarju kar mu gre. Če bi vsak to storil bi govedarji manj kazali svoje govno iz ust

Sigurno je ta zdravnik pozival na cepljenje zato, ker hoče dobro in ne slabo. Jaz sem  težje prebolel covid (ko še ni bilo cepivo na voljo), pa zato še malo odlašam, ker imam še nekaj protiteles (če bi lažje prebolel bi se že davno cepil) ampak če bi vedel kako hudo bo in če bi bilo takrat cepivo, bi se raje cepil kot da bi prebolel. 3 tedne vročina, pa težko dihanje, pa tako naprej… Ni prijetno.

Prav si povedal debilnemu dohtarju. Ta banda je vedno bolj pokvarjena, pa samo za denar se jim gre.

Odgovor na objavo uporabnika
nisi za v celje, 23.08.2021 ob 22:26

TI nisi za v Celje, bolnico zate imajo v Vojniku.

Druzga ne znas povedat kot to. A ti nisi imel v OŠ zgodovine? Očitno ne.

Boš videl, k sebo folku res strgal, pol bos ti prvi letu v umo bolnico k s boš tresu od strahu.

Vsekakor zdravnik ne sme reagirati na tak način.

On je tam zato, da zdravi.

Ali od covid ali od drugih bolezni on ne bo odrejal zakaj je pacient v bolnišnici.

Najraje bi imeli prazne postelje in kovid dodatke a to tako ne gre.

Zato gospod doktor pričakujemo opravičilo.

New Report

Close