Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek že 5300 slovencev v osebnem stečaju

že 5300 slovencev v osebnem stečaju


Draga rednnammay
V takšnih situacijah se pokaže kdo si in kaj si,kajti tako nizkotno in žleht izjavo lahko izjavi samo zlobna oseba,kar pa smo te vsi že dolg nazaj prebrali.V čem bi ti bila drugačna od tistih ki si jih zmerjala,ker so se ti smejali?Oni vsaj pokažejo da so kakršni so,ti spadaš v najhujši razred zlobnih ljudi,ki se skriva za nasmehi,navidezno pozitivnostjo in nasilno prijaznostjo!!!Nekomu se mastno smejati v friz ko mu gre vse narobe,je zlobno!Iz dneva v dan se izdajaš in kažeš svoj pravi obraz in bogu se zahvalim,da te ne poznam v resničnem življenju.Pozitiven človek ni tist,ki je samo pozitiven ko vse štima in so vsi prijazni![/quote]

dej pejt spat lepo te prosim,malo nižje si preberi kako na veliko se me pljuva. jaz pač nisem jezus ki bi nastavil še drugo lice ampak če TI mene,ti zabrišem kamen glih direkt nazaj u tist fris! pati-vrati .. ja?[/quote]

Avidiš tako te spravocirajo trpi pa samo tvoje zdravje .Blagoslavljam ter z dobro energijo

5300 ljudi je v stečaju, ne samo par ljudi tukaj

ja no pa so v stečajiu in kaj sedaj večina se bo postavila na noge nazaj in nekateri iz med njih bodo po stečaju postalipočasi še bolj uspešni kot pred stečajerm .V vsakem polomu ali negativnosti postanimo se
umirimo zadihajmo in vstanimo iz slabega je potrebno iti naprej .Ne pa ostati v tem slabem

meni hb ni treba delat osebnega stečaja in ga tudi ne bi ampak je prav da obstaja ta možnost samo kaj ko je premalo nadzora nad zlorabami, zanimivo pa je tudi da lahko greš v osebni stečaj že za 500€. Ta postopek naj bi bil rezerviran za ljudi z vrtoglavimi dolgovi za katere ni možnosti da bi jih kdajkoli poplačali
Nekateri pravite da kje imajo taki ljudje ksiht nategnit banke ipd…Jaz razmišljam takole da do bank, posojilnic in drugih denarnih ustanov ne gojim nikakršnega posebnega moralnega čuta kot očitno nekateri in res se mi ne smilijo če jih kak državljan “nategne” za en poscan kredit ali limit. Tudi jaz ne bi imel pri temu zadržkov da bi vzel kredit in ga ne poplačal, saj denar dobivam na roke tako da mi ne bi mogli rubit…v glavnem, po drugi strani pa gojim moralni čut da je treba fizični osebi povrnit ves dolg z zakonitimi obrestmi, saj si je nekdo odrtgal svoj denar da ti je posodil. In preseneča me kako je v Sloveniji strah in trepet pred nastalimi dolgovi in previsoka plačilna disciplina zato pa nas jebejo v glavo in rit na vsakem koraku saj vejo da je narod ves posran od izvršb, rubežov in sodišč in gorje da kdo ne bi hotel oz zmogel kdaj poplačat kak dolg do banke
Lahko pa po drugi strani razumem tudi pobesnelega upnika ko izve da je njegov dolžnik razglasil osebni stečaj in da verjetno do denarja vsaj legalno ne bo več mogel.
Sicer pa ne obsojam tako kot nekateri ker vem da se to marsikomu od nas lahko kmalu zgodi

************************** § ▲ !


Tamala ne bodi kot neki moderator, ki ga ne bom omenil in se ne obračaj vsako rundo drugače!
Vse te stečaje boš plačevala dalj kot jaz!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

5.300 LJUDI je v osebnem stečaju !!! 5.300 ljudi in cifra raste. Zato ne obsojajte ljudi.

ne morem verjeti, ti ko si tako inteligenten, nezmotljiv, skratka vseznalec, pa prejemaš denar na roke.

vprašala te bo starost, kaj je delala mladost?

ne morem verjeti, ti ko si tako inteligenten, nezmotljiv, skratka vseznalec, pa prejemaš denar na roke.

vprašala te bo starost, kaj je delala mladost?[/quote]
to so spet le tvoje zmotne domneve in le ti imaš občutek da se imam za nezmotljivega in ne vem kaj še vse
sploh pa kaj ima to da človek prejema plačo na roke opravit z inteligenco?
Pač smo se v firmi tako jaz kot ostali sodelavci dogovorili da bomo denar odslej dobivali na roke
Pa je šef zadovoljen, mi pa še bolj ker nam ni treba plačevati davkov in futrati to umazano mafijo od države

************************** § ▲ !

POSLUŠAJTE NO

5.300 LJUDI JE ŽE V OSEBNEM STEČAJU NO !!! 5.300 !!!!!!!!

telovadec ne moreš za 500 eur v osebni stečaj.. minimalni znesek je 1000 eur.–

in ja svaka čast da si upaš na roke dobivat jst si nebi upala.. mogoče 10 let nazaj zdj pa ne več.. ne zdj k je država tko u peesdi pa samo čakajo kje bodo kaznovali pa pobirali.. nope hvala..

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Moje mnenje pa je tako. Marsikdo si ni sam kriv, da je zapadel v dolgove. Kolikor poznam ljudi, gredo v dolgove tudi zato, ker imajo prenizke plače, da bi sploh lahko plačali položnice in hrano. Ljudje se danes pufajo za osnovne dobrine, ne za luksuz!!! To je žalostno in zelo zaskrbljujoče. Vzamejo limite, kredite za preživetje!!! Plače so povečini minimalci. Kako pa naj živiš od takega dohodka?

Ne trdim, da je prav, da se ne vrača, ampak od kod naj vzame revež, ki že tako ali tako nima? Tam gredo dolgovi tajkunov na slabo banko, reveži pa naj vse vračajo ali kako? Ja, malo morgen. Naj veljajo za vse ista pravila.


to se pa strinjam, če se tajkunom odpiše pufe zakaj se ne bi še navadnemu smrtniku..ampak poglej kako ljudje razmišljajo (večina), to da se tajkunom odpiše dolgove jih sploh ne moti tako zelo pa čeprav gre za vrtoglave vsote- to tja njihov domet še zdaleč ne seže. Ampak gorje da si ena redna drzne it v osebni stečaj, jo na križ pribijejo kakšna goljufivka da je
Zdaj pa prodri v ta popačen razum slovenskega naroda če moreš

************************** § ▲ !


to se pa strinjam, če se tajkunom odpiše pufe zakaj se ne bi še navadnemu smrtniku..ampak poglej kako ljudje razmišljajo (večina), to da se tajkunom odpiše dolgove jih sploh ne moti tako zelo pa čeprav gre za vrtoglave vsote- to tja njihov domet še zdaleč ne seže. Ampak gorje da si ena redna drzne it v osebni stečaj, jo na križ pribijejo kakšna goljufivka da je
Zdaj pa prodri v ta popačen razum slovenskega naroda če moreš[/quote]

Kje si pa, pametna glava, tole ugotovil? Po vseh postih, kako naj končno pozaprejo vse kradljivce in naj se jim vse pobere, ti objaviš tako cvetko?


to se pa strinjam, če se tajkunom odpiše pufe zakaj se ne bi še navadnemu smrtniku..ampak poglej kako ljudje razmišljajo (večina), to da se tajkunom odpiše dolgove jih sploh ne moti tako zelo pa čeprav gre za vrtoglave vsote- to tja njihov domet še zdaleč ne seže. Ampak gorje da si ena redna drzne it v osebni stečaj, jo na križ pribijejo kakšna goljufivka da je
Zdaj pa prodri v ta popačen razum slovenskega naroda če moreš[/quote]

Tisti, ki jih obsojaš, razmišljajo popolnoma enako kot ti

In kdo plačuje nevrnjena posojila bankam? Mi vsi!

Samo prosim, ne oglašaj se, kaj dela vlada in za kaj jemlje kredite … točno za take, kot si ti. Ki nimajo nobenega zadržka, da bi vzeli kredit in ga ne vrnili, ki ne plačujejo ne davkov in ne prispevkov in ki mogoče še črpajo vsemogoče socialne transfere, saj uradno nimajo nič.


to se pa strinjam, če se tajkunom odpiše pufe zakaj se ne bi še navadnemu smrtniku..ampak poglej kako ljudje razmišljajo (večina), to da se tajkunom odpiše dolgove jih sploh ne moti tako zelo pa čeprav gre za vrtoglave vsote- to tja njihov domet še zdaleč ne seže. Ampak gorje da si ena redna drzne it v osebni stečaj, jo na križ pribijejo kakšna goljufivka da je
Zdaj pa prodri v ta popačen razum slovenskega naroda če moreš[/quote]

Tisti, ki jih obsojaš, razmišljajo popolnoma enako kot ti

In kdo plačuje nevrnjena posojila bankam? Mi vsi!

Samo prosim, ne oglašaj se, kaj dela vlada in za kaj jemlje kredite … točno za take, kot si ti. Ki nimajo nobenega zadržka, da bi vzeli kredit in ga ne vrnili, ki ne plačujejo ne davkov in ne prispevkov in ki mogoče še črpajo vsemogoče socialne transfere, saj uradno nimajo nič.[/quote]
ja res hvala ti ker mi kriješ moj neplačani bančni kredit, res si dobra, kako naj se ti oddolžim?
Kaj misliš da bi bili tvoji davki kaj manjši če..
ah pa saj ni vredno res
pa ne črpam nobenih transferjev ker delam le da zadnjih 5 mesecev več ne plačujem davkov ker dobivamo plačo na roke in upam da bo tako čimdlje ostalo

ti si pa itak primer tipičnega “boga”boječeka oz zakonov boječega človečka ki vestno plačuje vse kar si kdo izmisli v imenu zakona. In zato nas bodo vedno drkali v glavo ker je večina takih kot si ti
kar se pa tvoje tako samoopevane “poštenosti” tiče je pa tudi vsakomur ki ni omejen takoj jasno kam pes taco moli

************************** § ▲ !

čedalje bolj me iritira tole pisarjenje na tem forumu nekaterih “poštenjakov” tipa barca ipd v stilu “MI plačujemo VAŠE dolgove, MI plačujemo VAŠE socialke, MI plačujemo VAŠ metadon” in podoben bullshit
ob tem se vprašajte 2 stvari;
1) kakšen je dejansko ta znesek pri vaši mesečni plači (vsota je zanemarljiva)
2)ali bi vi dobili na računu kaj več € če omenjenih zadev ne bi neprostovoljno plačevali

na kozlanje mi greste s temi zlajnanami forami. Važno da se imate zaradi tega ker se počutite kot da 1 dan v mesecu delate le za socialke, kredite in metadon
pejte spat s takimi

************************** § ▲ !

Si je pač potrebno v takšnih časih umisliti kakšno dodatno delo. Zakaj bi bilo delo samo služba, kamor se vsak dan ob določeni uri odpraviš in potem prideš nazaj?
Nekateri, ki nismo dobili dela, že dolgo ne verjamemo več v to klasično obliko službe in smo se znašli pač po svoje ter pričeli z delom od doma. Je malo morje možnosti, da tudi na takšen način zaslužiš. Pa še dosti več, kot če se vsak dan nekam voziš za ubogega minimalca.
Sicer je pri tem dosti nategov, ker gre za delo preko interneta, ampak z malo sreče je možno najti zelo dobre posle.



Za socialko ne bom reku, ampak plačuj si kur*ev metan sam, če je tako ugoden. Zakaj bi moral davkoplačevalci vse keširat ?



Za socialko ne bom reku, ampak plačuj si kur*ev metan sam, če je tako ugoden. Zakaj bi moral davkoplačevalci vse keširat ?[/quote]

haha haha dej poglej kaj pišeš no.. misliš da so odvisniki na plinu al kako? hahahaahhahaha

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________



Za socialko ne bom reku, ampak plačuj si kur*ev metan sam, če je tako ugoden. Zakaj bi moral davkoplačevalci vse keširat ?[/quote]

haha haha dej poglej kaj pišeš no.. misliš da so odvisniki na plinu al kako? hahahaahhahaha[/quote]

Pa ravn ti se oglašaš, pfej 🙁 Si krog že narisala in odmerila 360 stopinj????

Tisti, ki jih obsojaš, razmišljajo popolnoma enako kot ti

In kdo plačuje nevrnjena posojila bankam? Mi vsi!

Samo prosim, ne oglašaj se, kaj dela vlada in za kaj jemlje kredite … točno za take, kot si ti. Ki nimajo nobenega zadržka, da bi vzeli kredit in ga ne vrnili, ki ne plačujejo ne davkov in ne prispevkov in ki mogoče še črpajo vsemogoče socialne transfere, saj uradno nimajo nič.[/quote]
ja res hvala ti ker mi kriješ moj neplačani bančni kredit, res si dobra, kako naj se ti oddolžim?
Kaj misliš da bi bili tvoji davki kaj manjši če..
ah pa saj ni vredno res
pa ne črpam nobenih transferjev ker delam le da zadnjih 5 mesecev več ne plačujem davkov ker dobivamo plačo na roke in upam da bo tako čimdlje ostalo

ti si pa itak primer tipičnega “boga”boječeka oz zakonov boječega človečka ki vestno plačuje vse kar si kdo izmisli v imenu zakona. In zato nas bodo vedno drkali v glavo ker je večina takih kot si ti
kar se pa tvoje tako samoopevane “poštenosti” tiče je pa tudi vsakomur ki ni omejen takoj jasno kam pes taco moli[/quote]

Če bi vsi razmišljali kot ti, kdo bi plačeval zdravnike, policaje, učitelje.
Za staro leto si umiral od zobnih bolečin, kdo ti je pomagal, javno zdravstvo. Brezplačno.
Ki ga ne bi bilo, če bi vsi razmišljali kot ti.
Brez dolgoročnih ciljev si. Zamisli se. Pametuješ pa v eno.
Ko boš nosil najtežji kos pohištva razmišljaj o tem , zakaj pa se nisem učil.
Ker večno ne boš mogel nositi stvari pri servisu. Človek se iztroši.
Pa zamahni zdaj z roko, ampak tako je in bo.

“polagam ti na srce”

ne fantaziraj, čisto vsak človek, z dolgovi ali brez njih, še vedno plačuje davke ( zdravstvo itd..)

Čisto vsak človek?,
Če si brezposeln in zavarovan preko občine , kdo ti plača osnovno zdravstveno zavarovanje ali pa delaš na črno, kako plačaš, če dobiš denar na roke.
Daj strezni se, jutro je še!

Vsaj za dve osebi v osebnem stečaju vem, da že v času postopa lepo začenjata na naovo in da gresta med počitnicami vseeno smučat 🙂 ampak to kdo bi si lahko privoščil smučanje in kdo ne že obdelujemo v drugi temi

New Report

Close