Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Že avgusta bo zapiranje države!!!

Že avgusta bo zapiranje države!!!

Nimamo vsi v juliju dopusta, no!!! Prekleti Covid, nikoli ne bo miru pred njim!!!

Kitajski virus je neuničljiv.

Res je,nikoli ne bo konca temu…

Seveda ne, če se ljudje nočejo cepit.

 

Sem ravno videl, da je ENisha komentirala neko temo o cepljenju, da je to genocid.

Genocid ona zganja nad svojim obrazom. Mogoče pa je zato proti cepljenju, ker je baje pri ženskah s filerji več stranskih  učinkov.  haha

Ampak resno, vsi tako proti vsemu, maskam, cepljenju, potem bi pa koncerte imeli in en vem kaj. Ne bo nič. Pa sami sebi naj pripišejo zasluge za to.

Ljudje  so tudi že malo siti gledat njihove instagram reklame za bulshit izdelke. Saj jih ne spremljajo zato, ker jih zanima s čim si rit namažejo, ampak zaradi njihove muske.

Naj se kar zafrkavajo, itak pljuvajo v lastno skledo.

Odgovor na objavo uporabnika
takšni kot Neisha, 07.07.2021 ob 19:17

Seveda ne, če se ljudje nočejo cepit.

 

Sem ravno videl, da je ENisha komentirala neko temo o cepljenju, da je to genocid.

Genocid ona zganja nad svojim obrazom. Mogoče pa je zato proti cepljenju, ker je baje pri ženskah s filerji več stranskih  učinkov.  haha

Ampak resno, vsi tako proti vsemu, maskam, cepljenju, potem bi pa koncerte imeli in en vem kaj. Ne bo nič. Pa sami sebi naj pripišejo zasluge za to.

Ljudje  so tudi že malo siti gledat njihove instagram reklame za bulshit izdelke. Saj jih ne spremljajo zato, ker jih zanima s čim si rit namažejo, ampak zaradi njihove muske.

Naj se kar zafrkavajo, itak pljuvajo v lastno skledo.

Zelo ste Butasti in zavrti v bučo eni. Ali ne veš, da tudi cepljeni zbolevajo.

    Delta Covid je hitro prešel, zdaj je na udaru Lambada. Kakšna mutacija virusa sledi za Lambado bomo videli.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Milfa305, 07.07.2021 ob 20:18

Zelo ste Butasti in zavrti v bučo eni. Ali ne veš, da tudi cepljeni zbolevajo.

 

VEM, da je pri cepljenih, če zbolijo, potek bolezni blažji. Kar je zelo pomemben podatek ob dejstvu, da nas delta ne bo obšla.  Ali pa še ob kakšni drugi mutaciji.

Lahko zbolijo, je pa verjetnost manjša.  In tudi, če zbolijo, ni nujno, da okužijo druge. Koliko jih cepivo ščiti, ni odvisno samo od cepiva kot takega, ampak tudi od tega, kako se tvoje telo odzove na cepivo, koliko protiteles ustvari.

Če pa ostanem pri naši estradnici, ki misli, da je cepljenje genocid. ali en veste, da so tudi cepljeni poslušali njeno glasbo? Mednje prištevam tudi sebe in po vsem, kar berem, mi res ni, da bi še kdaj šel na njen koncert.

Kdo je tukaj butast in zavrt je kar očitno.  Ampak nekateri tega ne boste nikoli dojeli.

Mene ne moti, če se kdo ne cepi. Njegova izbira. Ampak če že noče ali ne more pomagati, naj vsaj škode ne dela!

NE SE CEPIT! BODITE PAMETNI! NI SE VARNO!

Očitno res ne bo miru, dokler se ne bomo prav vsi cepili.

Kar se nikoli ne bomo. Vsi že ne. Me pa skrbi, kakšne pritiske bo za necepljene prinesla prihodnost. Kako nas bodo je.bali v glave, nam prali možgane in nas zlepa in zgrda silili v cepljenje!

Samo še to čakam, da mi v službi rečejo, da naj se grem cepit ali pa mi ni treba več priti v službo…😒

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 07.07.2021 ob 20:51

Očitno res ne bo miru, dokler se ne bomo prav vsi cepili.

Kar se nikoli ne bomo. Vsi že ne. Me pa skrbi, kakšne pritiske bo za necepljene prinesla prihodnost. Kako nas bodo je.bali v glave, nam prali možgane in nas zlepa in zgrda silili v cepljenje!

Samo še to čakam, da mi v službi rečejo, da naj se grem cepit ali pa mi ni treba več priti v službo…😒

A ni večina ravno to predlagala, ko so bili na udaru učitelji, ki naj bi se cepili? Vsi razen par teoretikov zarote ste trobili v en rog, naj se gredo učitelji cepit ali pa naj jim odpovejo službe. Da oni že ne bodo okuževali vaših sončkov. Zdaj, ko ste pa vsi na udaru, je pa naenkrat vse narobe, če se morate cepiti, da bi prišli do določenih ugodnosti.

Milfa 305, ugotovi; kaj je kosmato, butasto, pa obozuje banano?

Poglej se v ogledalo…

O kakšen šok, da se bo zapiralo…

Če že kakšno leto nazaj nisi prišla do spoznanja, da ne bo več svobode, ti ni pomoči.

https://www.24ur.com/novice/korona/na-pragu-cetrtega-vlaa.html

 

Ga Beović že grozi z vsepopvprek cepljenjem.

Zakaj le bi se moral nekdo, ki ne gre na “npr. maturanca v Španijo” ipd, ki se ne gre “Minglat” po svetu z okuženimi tudi v času počitnic, v času poletnih mesecev, na silo cepit? To ni “solidarnost” do drugih – saj je že dovolj odgovoren do dugih s tem, ko se je lepo in pošteno držal vseh zapovedanih in zaukazanih  a le smiselnih in razumsko logičnih nekaterih ukrepov in se dosedaj  npr. sploh okužil ni, niti prenašal naokoli. In tak bo kaznovan, da se mora prisilno pocepit? Rdečo preprogo naj mu razvijejo, ker je zmagovalec, ker zna obvladovat in držat situacijo pod kotrolo v tej korona vojni.

Če so pa na zalogo naročili preveč cepiva,  in ki mu bo zdaj zdaj potekel rok je kriv pa tisti, ki je planiral in naročal.

Jaz, če bo obvezno, grem taprvi v vrsto. Bolje prvi kot zadnji. Bo vsaj pošteno za vse. Pa predlagam, da vsaj 2 letno, da bo dober držal. Zraven naj pa še za klope pošti majo, ker toliko gozda, pa nobene precepljenosti.

Nič ni covid kriv, ampak fašisti in debilni ljudje.

Prej se bo narod zbudil in uprl, prej bo tega nasilja konec.

Zakaj bi se pa cepili, ce zdaj morajo tudi cepljeni v karanteno in na testiranje?

 

Bodte resni, vi se kar verjamete v vse te nebuloze?!

 

Prvo je bili, ce is cepljen, si zasciten kao ti in drugi okoli tebe.

Potem je bilo, ce si cepljen, lahko zbolis v lazji obliki – in ok, to se kupim kot zascito sebe, ampak cepljen se lahko okuzi in raznasa virus okoli!

Potem je bilo, da tudi cepljeni morajo na testiranje in v karanteno, ko pridejo iz rdecih drzav. Zdaj spet, ni jim treba v karanteno, lahko se prosto gibajo, a ker so komot lahko okuzeni, bodo virus prosto sirili okoli…

Da ne govorim o tem, da izven Evrope skoraj nimas kam it, da nisi vsaj 6x testiran in 10 dni v karanteni v tuji drzavi, pa ce si 3x cepljen ali ne!

 

Mene so z vsemi temi dejstvi prepricali, da je cepljenje eno navadno buzeriranje ljudi!

Ma ddejstvo je, da tudi cepljeni prenašajo virus naprej. S cepljenjem se ne zajezuje in prepreči širjenje virusa.  Probem so migracije, dopustovanja, mešanje tujcev med seboj z vseh vetrov na različnih destinacijah -že letališče je en tak medij… Ne moreš nekomu, ki migrira tudi s cepljenjem preprečit, da ne bo pinesel in okućeval dalje. To je pomembno.

 

Kot v filmu unem znanstveno fantastičnem, nespomnim se tretnutno naslova – fiber glass kupola preko države, ozemlja. :). Edino tako, znanstveno fantastično je možna zajezitv širjenja tega virusa.

˝Kakšni so simptomi okužbe z različico delta? Pri njej je potek bolj podoben navadnemu prehladu z nahodom, izcedkom iz nosu, slabim počutjem in bolečinami v žrelu, pravi Beovićeva. Zato jo je lažje spregledati. Ob tem je priporočila previdnost in hitro testiranje, ko se takšni znaki pokažejo.

 

In prehlada se mi bojimo…boščki ubogi…korona virus je bil na tem planetu pred nami in bo tudi ko nas več ne bo…mutira tako kot vsi virusi, ampak…do sedaj na ta virus ni polagal nobene pozornosti in na ta račun ni nihče služil.

Sele ko bo zadosten procent prebivalstva precepljen bo konec te virosne agonije. Prej pa ne. Ker to jim je cilj.

Odgovor na objavo uporabnika
Reporter Milan, 08.07.2021 ob 10:02

Sele ko bo zadosten procent prebivalstva precepljen bo konec te virosne agonije. Prej pa ne. Ker to jim je cilj.

In zakaj je to cilj?

Zaradi covida sigurno ne.

Torej ima cepivo, ki to ni, dolgoročne posledice.

 

Odgovor na objavo uporabnika
da citiramo Ga. Beović, 08.07.2021 ob 09:56

˝Kakšni so simptomi okužbe z različico delta? Pri njej je potek bolj podoben navadnemu prehladu z nahodom, izcedkom iz nosu, slabim počutjem in bolečinami v žrelu, pravi Beovićeva. Zato jo je lažje spregledati. Ob tem je priporočila previdnost in hitro testiranje, ko se takšni znaki pokažejo.

 

In prehlada se mi bojimo…boščki ubogi…korona virus je bil na tem planetu pred nami in bo tudi ko nas več ne bo…mutira tako kot vsi virusi, ampak…do sedaj na ta virus ni polagal nobene pozornosti in na ta račun ni nihče služil.

Ah ja,to sem imela lani,kaj jim ni jasno,in to je vse?nic ni pivedala nadaljni potek bolezni???

Direktorica Mednarodnega denarnega sklada Kristalina Georgieva je na današnjem srečanju držav G20 opozorila, da lahko pospešitev cepljenja v ogroženih državah poleg reševanja ljudi prinese tudi bilijone dolarjev dodatne gospodarske proizvodnje, za dosego tega cilja pa bo sklad vložil 50 milijard dolarjev.

Še kako prav imaš, vsi bi imeli vse po starem, samo cepili se pa ne bi. Pa naj bo zaprtje, enkrat se bodo že spametovali.

Ali je res, da če Beovičeva ku*la misli, da te ima pravico silit da v svoje telo nekaj sprejmeš česar nočeš, da imaš tudi ti pravico potem to kuz*o sredi ceste za vrat prijet in ji KUR*C v gobec zarit in se ji v gobec uscat. Po vsem tem pa mora biti kuz*a še mirna, ker če ni se jo kaznuje, ker se je opirala, kot naj bi se kaznovalo tiste, ki bi se upirali cepljenju????????????

 

Zbudte se, ker namesto vas se ne bo nihče. In dokler se ne boste boste imeli mrak na očeh in se vam bodo po mraku sprehajali tisti, ki le v mračnem umu vas lahko imajo pod svojo oblastjo.

Popravek:

Ali je res, da če Beovičeva ku*la misli, da te ima pravico silit da v svoje telo nekaj sprejmeš česar nočeš, da imaš tudi ti pravico potem to kuz*o sredi ceste za vrat prijet in ji KUR*C v gobec zarit in se ji v gobec uscat? Po vsem tem pa mora biti kuz*a še mirna, ker če ni se jo kaznuje, ker se je opirala, kot naj bi se kaznovalo tiste, ki bi se upirali cepljenju????????????

 

Zbudte se, ker namesto vas se ne bo nihče. In dokler se ne boste boste imeli mrak na očeh in se vam bodo po mraku sprehajali tisti, ki le v mračnem umu vas lahko imajo pod svojo oblastjo.

New Report

Close