Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ze mogoce, da je nekoc bil ta forum super stvar

Ze mogoce, da je nekoc bil ta forum super stvar

Zakaj ne prijaviš komentarja, komentar pa ignoriraš? Zakaj pustiš, da te en mulc tako utiša?
Logično, da debata z njim ni mogoča, zato se niti ne spuščaš v to. Oddaš komentar in nadaljuješ s tistimi in tam, kjer se da normalno pogovarjati;)
[/quote]

Ker ne bom forumski policaj. Ti pa izvoli. In ko se pojavi tak komentar, se vsi umaknejo iz teme. Pogovor ni več mogoč. Tema umre. Tudi mene osebno ne zanima več.

Ne vem zakaj bi bil kdo dolžan vedno znova prebirati žaljivke na svoj račun?
Plus prijave ne delujejo, ali pa šele čez tri dni.
[/quote]

Absolutno niti dolžan tega, samo če mu ne prepoveš oz preprečiš tega, bo to počel še naprej, ker vidi da pade na plodna tla in da lahko.

Definitivno bi pa prijava morala biti rešena v uri max dveh, ponoči najkasneje zjutraj. Še to je vačsih predolgo, ko vidim kako hitro se začnejo žaljivke. 3 dni je občutno predolgo za reakcijo modijev.

Ker ne bom forumski policaj. Ti pa izvoli. In ko se pojavi tak komentar, se vsi umaknejo iz teme. Pogovor ni več mogoč. Tema umre. Tudi mene osebno ne zanima več.
[/quote]

Zakaj prelagati odgovornost na druge? Če te moti, prijaviš. Mislim, da so 3 kliki. 3 kliki.
Vidiš, kaj se zgodi, če nihče ne reagira: vsi se umaknejo, pogovor ni mogoč in tema umre. Zaradi enega in zaradi vseh, ki so mu tako obnašanje dovolili.

Absolutno niti dolžan tega, samo če mu ne prepoveš oz preprečiš tega, bo to počel še naprej, ker vidi da pade na plodna tla in da lahko.

Definitivno bi pa prijava morala biti rešena v uri max dveh, ponoči najkasneje zjutraj. Še to je vačsih predolgo, ko vidim kako hitro se začnejo žaljivke. 3 dni je občutno predolgo za reakcijo modijev.
[/quote]

Več ko je prepovedi, bolj uživa. In ja, na tem forumu LAHKO.
Jaz se zaenkrat izogibam tako, da jih brišem brez odpiranja, saj nicki so večinoma znani. Ampak še vedno je to hoja po minskem polju in prej ali slej se naveličaš.

Več ko je prepovedi, bolj uživa. In ja, na tem forumu LAHKO.
Jaz se zaenkrat izogibam tako, da jih brišem brez odpiranja, saj nicki so večinoma znani. Ampak še vedno je to hoja po minskem polju in prej ali slej se naveličaš.
[/quote]

Večina nesramnih komentarjev sploh ni prijavljena. In ignoranca zna boleti – je skrajni ukrep, samo ne gre drugače: obnašaj se po pravilih ali pa boš brisan, in v skrajnih primerih blokiran. Ne vem komu se še da pisati, če so njegovi posti redno brisani – ker potem ne obstaja.
Problem je samo v zelo pozni in prepozni reakciji modijev.

Kako jih pa brišeš brez odpiranja – mislim komentar v temi? Ali se to nanaša na ZS sporočila?

Zakaj prelagati odgovornost na druge? Če te moti, prijaviš. Mislim, da so 3 kliki. 3 kliki.
Vidiš, kaj se zgodi, če nihče ne reagira: vsi se umaknejo, pogovor ni mogoč in tema umre. Zaradi enega in zaradi vseh, ki so mu tako obnašanje dovolili.
[/quote]

Zato, ker to ni moja odgovornost! Kakšno prelaganje odgovornosti? A je bila kdaj moja? Sem jaz lastnik in upravitelj sistema? Naj se igrajo, kam mene briga, če vse crkne. Ti si tista, ki vse skupaj preresno jemlje. Meni je tole samo razvedrilo. Če ga kdaj ne bo, tudi kul. Moderatorji ali upravitelji so ves čas tukaj. Ne misli, da ne. Če tako govorjenje dopuščajo, je odgovornost izključno njihova in od nikogar drugega. Če vse teme zamrejo, jaz zaradi tega ne bom imela niti enega sivega lasu več.

Večina nesramnih komentarjev sploh ni prijavljena. In ignoranca zna boleti – je skrajni ukrep, samo ne gre drugače: obnašaj se po pravilih ali pa boš brisan, in v skrajnih primerih blokiran. Ne vem komu se še da pisati, če so njegovi posti redno brisani – ker potem ne obstaja.
Problem je samo v zelo pozni in prepozni reakciji modijev.

Kako jih pa brišeš brez odpiranja – mislim komentar v temi? Ali se to nanaša na ZS sporočila?
[/quote]

Ja seveda sem mislila citate in zs.
No saj to govorimo. Da ni moderiranja in je vse dovoljeno. Če ti brišeš zmerjanje čez dva ali tri dni, je enako, kot da ga nisi brisal.
In priznaj, da so dnevi, ko je na prvi pogled jasno, da je tričetrt tem na prvi strani od trolov.
Nimaš kaj brati več.

Zato, ker to ni moja odgovornost! Kakšno prelaganje odgovornosti? A je bila kdaj moja? Sem jaz lastnik in upravitelj sistema? Naj se igrajo, kam mene briga, če vse crkne. Ti si tista, ki vse skupaj preresno jemlje. Meni je tole samo razvedrilo. Če ga kdaj ne bo, tudi kul. Moderatorji ali upravitelji so ves čas tukaj. Ne misli, da ne. Če tako govorjenje dopuščajo, je odgovornost izključno njihova in od nikogar drugega. Če vse teme zamrejo, jaz zaradi tega ne bom imela niti enega sivega lasu več.
[/quote]

Sodeluješ v forumu, kjer ti ponudijo gumb za prijavo, ga ne uporabiš in se otepaš odgovornosti klikanja le-tega, a hkrati pišeš kako je vse v podnu in da ti je vseeno, če ga ne bo več.
In spet ne razumem: če ti je forum zabava, in dopuščaš nizkotno obnašanje (ki ti je očitno v zabavo, saj te ne moti toliko, da bi dejansko ukrepala) in se še vedno vračaš na ta forum. Zakaj si še tu?

Lahko pa narediš tudi drugače: če nimaš povedati kaj lepega, si enostavno tiho. V vseh smereh.

Sodeluješ v forumu, kjer ti ponudijo gumb za prijavo, ga ne uporabiš in se otepaš odgovornosti klikanja le-tega, a hkrati pišeš kako je vse v podnu in da ti je vseeno, če ga ne bo več.
In spet ne razumem: če ti je forum zabava, in dopuščaš nizkotno obnašanje (ki ti je očitno v zabavo, saj te ne moti toliko, da bi dejansko ukrepala) in se še vedno vračaš na ta forum. Zakaj si še tu?

Lahko pa narediš tudi drugače: če nimaš povedati kaj lepega, si enostavno tiho. V vseh smereh.
[/quote]

Jaz imam povedati nekaj lepega.

Danes je lepo vreme. To je zelo lepo.

ne bom tiho

Zakaj prelagati odgovornost na druge? Če te moti, prijaviš. Mislim, da so 3 kliki. 3 kliki.
Vidiš, kaj se zgodi, če nihče ne reagira: vsi se umaknejo, pogovor ni mogoč in tema umre. Zaradi enega in zaradi vseh, ki so mu tako obnašanje dovolili.
[/quote]

Ne gre za prelaganje odgovornosti na druge. To ni moj forum, jaz, razen, da tu zapravljam čas, nimam nič od njega. Zato tudi ne bom prijavljala in delala reda v tujem peskovniku ampak se bom iz njega odstranila.

Če lastniki želijo, da se igramo pri njih, bodo morali sami narediti red.

A nismo v neki temi pred kakšnim tednom ugotavljati, da se je vse trolovstvo preselilo na SČ, ker pač samo ta forum še deluje? Tudi pod medijskimi prispevki ni možno več kar vedno in povsod pisati, Na SČ je pa res že prav neznosno. Popuščati trolom seveda ne kaže, a včasih – kot že ugotavljate nekateri – sploh ni več kakšne normalne teme za čvekat. Pa še če je, se slej ko prej pritepe vanjo kakšen trol.

Glede na to, da očitno umira še tole, bi morda lahko res spet poskusili z obvezno registracijo. Potem bodo morda prišli nazaj tudi nekateri stari monovci, ki so šli v ilegalo ali pa z mona.

Veste, princesa je zelo občutljiva in je hitro užaljena.

drug drugega programiramo

Ne bom niti malo presenečena, če bo ta forum zamrl, ni pa res, da po vsem svetu forumi zamirajo.
Obstaja forum, kjer ni zločin biti prijazen, imeti rad ljudi in živali, se nasmejati, iskreno povedati svoje občutke, vesele, žalostne ali tragične.
Tukaj po glavi dobiš v vseh primerih, ne glede na vse, ker enim je stalna zaposlitv izlivati svoj žolč in kontrirati vsemu.
Ne zavidam jim. Mora biti hudo.
Nerada se pstavljam v kožo drugih, ampak moderatorji tukaj res ne peljejo stvari v dobro smer (dobro = dobro za forumaše in lastnike). Tukaj prevladuje anarhija, pa če je bila še tako dobrodošla v 70-ih, zdaj ni več 😉 Hec.
https://www.youtube.com/watch?v=cBojbjoMttI
[/quote]

Eh, dobri stari časi. Vprašanje v katero smer bo šlo – ali v smeri The Clash ali v smeri Dead Kennedys

https://www.youtube.com/watch?v=AL8chWFuM-s

https://www.youtube.com/watch?v=pAdc2Rq9a4U

Sodeluješ v forumu, kjer ti ponudijo gumb za prijavo, ga ne uporabiš in se otepaš odgovornosti klikanja le-tega, a hkrati pišeš kako je vse v podnu in da ti je vseeno, če ga ne bo več.
In spet ne razumem: če ti je forum zabava, in dopuščaš nizkotno obnašanje (ki ti je očitno v zabavo, saj te ne moti toliko, da bi dejansko ukrepala) in se še vedno vračaš na ta forum. Zakaj si še tu?

Lahko pa narediš tudi drugače: če nimaš povedati kaj lepega, si enostavno tiho. V vseh smereh.
[/quote]

Preberi svoj zadnji nasvet in se ga drži. Pa oladi malo. Zakaj sem jaz tukaj, tebe čisto nič ne briga in ne tangira.

Kaj pa je bil razlog, da so odšli v ilegalo? Dokler se vzroka ne odpravi, ni pričakovati vrnitve odpisanih.

Kaj pa je bil razlog, da so odšli v ilegalo? Dokler se vzroka ne odpravi, ni pričakovati vrnitve odpisanih.
[/quote]

Kaj je bil razlog za vsakega od njih, ne vem. Domnevam, da je kakšen odšel zaradi napadov trolov. In če bo obvezna registracija, se pač trolu izogneš, če se bo slučajno kakšen registriral in uporabljal stalni nick.

Ne boste pomagale pri boljšem forumu. Pač naj to uredijo lastniki, naj naredijo red v peskovniku, ki ga mimogrede sami razmečemo. Drugi naj pospravljajo.

Ne razumem pa tega, zakaj se vračate v tak poden forum in ga še dodatno dol potiskate? To vam je zabava?
Ženska vpraša, če imate predloge kaj naj skuha, da sin kasneje pogreje, pa ji skoraj ubijete temo s pridiganjem o vzgoji. Pa tega sploh ni vprašala!

Je res tako težko odgovoriti na vprašanje avtorja? Je težko 3xklikniti in prijaviti komentarje, ki so žaljivi in/ali ne spadajo v temo?

Tako malo je treba: če vam je komentar žaljiv, ga prijavite. Če ga ne prijavite je popolnoma brez haska tudi jamranje, da je forum v podnu.

Rekel bi, da nihče na tem forumu ne sodeluje v tri krasne. Vsak bi rad nekaj s pomočjo foruma sprocesiral. Forum je svojevrstna medijska točka kjer se srečujejo različni interesi.

drug drugega programiramo

Od kdaj je navajanje dejstva jamranje? Odgovorila sem eksplicitno v temi, ki govori o stanju foruma. Kje ti vidiš kakšno jamranje? In če bi koga prijavila, bi zdajle tebe, ki trolaš in težiš o stvareh, za katere te nihče ni vprašal niti prosil. Ko bo tema: Kako izboljšati stanje foruma, se pa le oglasi. Navajaš neke primere, za si sama živ primer, kako se pokvari temo. In evo, se mi ne ljubi več in jo zapuščam. Zaradi trola. Pa kdo se bo ubadal z vami?

Od kdaj je navajanje dejstva jamranje? Odgovorila sem eksplicitno v temi, ki govori o stanju foruma. Kje ti vidiš kakšno jamranje? In če bi koga prijavila, bi zdajle tebe, ki trolaš in težiš o stvareh, za katere te nihče ni vprašal niti prosil. Ko bo tema: Kako izboljšati stanje foruma, se pa le oglasi. Navajaš neke primere, za si sama živ primer, kako se pokvari temo. In evo, se mi ne ljubi več in jo zapuščam. Zaradi trola. Pa kdo se bo ubadal z vami?
[/quote]

Ne narediš nič, s stanjem nisi zadovoljna, oglasiš se ko je v igri kritiziranje.
Tudi jaz navajam dejstva. Pa ti niso všeč. Ker je treba nekaj narediti. Ti pa tega ne.

Poglej naslov teme in prvi post. Čez temo ugotavljamo zakaj je tako, od kdaj je tako in pazi to: celo imamo rešitve. Ampak po tvoje o rešitvah in izboljšanju v tej temi ne smem, bi morala samo pljuvati po forumu.

Meni je ratal ta forum totalen poden ker so razni opranoglavci iz Trstenjakove zasvinjali čisto ves forum. Trobijo neke polresnice in jo potem napihnejo čez vsako zdravo mejo, navijajo z nekimi bolanimi senzacionalnimi naslovi, in potem na eni celi strani najdeš morda en ali dva prispevka ki nista politiziranje.

Svoj čas so svoje nebuloze kozlali samo na političnem forumu pa so bili tam nekako v “karanteni” sedaj je pa to čisto vsepovsod.

Meni je ratal ta forum totalen poden ker so razni opranoglavci iz Trstenjakove zasvinjali čisto ves forum. Trobijo neke polresnice in jo potem napihnejo čez vsako zdravo mejo, navijajo z nekimi bolanimi senzacionalnimi naslovi, in potem na eni celi strani najdeš morda en ali dva prispevka ki nista politiziranje.

Svoj čas so svoje nebuloze kozlali samo na političnem forumu pa so bili tam nekako v “karanteni” sedaj je pa to čisto vsepovsod.

Svet se ze dolgo ne vrti vec v pravo smer.

Včasih je bil to res čvek. Si se lahko malo pogovoril, izmenjal mnenja, vprašal za nasvet, izkušnje, se tudi pohecal. Takim stvarem so taki (sterševski, vsesplošni) forumi tudi namenjeni
Sedaj je to nekaj popolnoma drugega. Provokativne teme, kvazi politične, zasmehovanje posameznikov, žalitve. Da ne naštevam. Vsakokrat, ko odprem , se sprašujem,zakaj sploh. Mogoče iz navade, mogoče v upanju, da bo vseeno s časom boljše?

Tako je ja. Edino tvoje upanje je …? No, upanje umre zadnje ;).

New Report

Close