Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zelena mercator pika kartica

zelena mercator pika kartica

Vse imetnike zelene plačilne pika kartice prosim za en podatek. Koliko dni pred datumom plačila pošljejo položnico? Ali si shranjujete vse račune od plačevanja in ali se vam je že kdaj zgodilo, da je bil račun višji, kot ste same preračunale?

Hvala!

lp,

N.

Obračunsko obdobje imam od 10. do 10. plačilo 18. v mesecu.
Račun dobim najkasneje 12.
Parkrat sem kontrolirala (ko sem imela vse račune), vse je bilo OK.

Isto kot Vana – zaenkrat vse točno po mojih evidencah.

Položnico dobim približno 1 teden pred rokom plačila. Vsa potrdila o nakupih s kartico shranim in ob prejemu položnice natančno prekontroliram zneske. V vseh letih, odkar plačujem z Mpika kartico, je stanje vedno ustrezalo.

Vedno točno !

Zdaj lahko na netu takoj spremljaš svojo porabo na piki. geslo sem že dobila, samo v akcijo še nisem šla. Preberi si na njihovi spletni strani.

Drugače pa je zame M zakon, po novem naročam po netu in to vsak torek, da izkoristim 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta, pa še gužvat se mi ni treba. Kako manj je zdaj zakomplicirano življenje ;))

Hvala ženske. Sem prvi mesec uporabnica:)))

Ja, Piki Miki, sem si že naročila avtorizacijsko kodo.

Hvala vsem.

lp,

N.

New Report

Close