Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zeleno potrdilo covid

Zeleno potrdilo covid

Juhuuuu! Imam zeleno potrdilo in QR kodo!

In kje se ga sploh dobi? Jaz ne razumem okoli tega ama ništa nič več…..najprej je bil cel projekt pridet do sigence, da sem lahko printala izvide brisa zdaj pa jovo na novo neki postopki za potrdila al kako?

 

ma u rit naj grejo……………

Nekoga bi morali imeti, ki bi znal in hotel razložit te stvari.

Meni je vseeno, grem na hitri test, si sprintam in to je to.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
če bi imeli koga, 23.06.2021 ob 11:28

Nekoga bi morali imeti, ki bi znal in hotel razložit te stvari.

Meni je vseeno, grem na hitri test, si sprintam in to je to.

Ja, ampak to kmalu ne bo več dovolj.

“In kje se ga sploh dobi?”

 

Ne zivim v sloveniji (hvala Bogu)!

P.s poslali so mi ga direkt na mail.

Odgovor na objavo uporabnika
barbra984, 23.06.2021 ob 14:33

Ja, ampak to kmalu ne bo več dovolj.

Testirati se, si natisniti potrdilo, da si negativen (datum, ura). Zakaj to ne bi bilo dovolj? Ista stvar piše na tem zelenem eu potrdilu.

Debili se spet hvalijo s svojim debilizmom.

Če bo to uradno uvedeno, bo treba najprej ljudi naučiti, jim razložiti na kak način in kje se to dobi, kakšen točno je postopek. Do sedaj ni bilo nobene prave razlage. Treba je vedet, da smo Slovenci le nekaj čez 50% računalniško pismeni.

Bo podobno kot je bilo lani s sledilnikom covid okužencem? Nekaj časa se ni dalo inštalirat, potem je kar vse potihnilo ;).

Odgovor na objavo uporabnika
Marino317, 23.06.2021 ob 09:25

Juhuuuu! Imam zeleno potrdilo in QR kodo!

Ja bravo, rada bi te videla jeseni kako boš vriskal, saj veš si verjetno že prebral- SPIKE PROTEINS IN CEPIVA!

Odgovor na objavo uporabnika
če bo to uradno, 23.06.2021 ob 15:51

Če bo to uradno uvedeno, bo treba najprej ljudi naučiti, jim razložiti na kak način in kje se to dobi, kakšen točno je postopek. Do sedaj ni bilo nobene prave razlage. Treba je vedet, da smo Slovenci le nekaj čez 50% računalniško pismeni.

Naučiti 70++ letnike vsaj toliko, da bodo uspeli izpeljati registracijo. Če, seveda, imajo računalnik oz. pametni telefon;)). Včaraj je en strokovnjak poskušal na ta vprašanja odgovarjati v Odmevih). Ni šlo. Vsaj ne prepričljivo.

Sem si sprintala par napotkov . Ne vem, koliko bo to uporabno čez 10 dni, ko gremo v Savudrijo?

baje s 01. 07.2021 Hrvaška ukinje vse za prehod meje ne boš potreboval-a nič in sicer vse do 23. avgusta, ko je že dogovorjeno med SLO in HR da se zopet začne zaostrovati, ker bo prišel, oz. ga imajo že v trezorju NOVI SEV, še hujši od teh in takrat se boste cepili še vsi tisti, ki se niste, pa tudi če to ni potrebno, Janša bo zahteval ceplenje, ali pa šola od doma in zaprtje države…….MI PA VSI NA CESTE prekleta banda fašistična!

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj ne bi bilo, 23.06.2021 ob 15:47

Testirati se, si natisniti potrdilo, da si negativen (datum, ura). Zakaj to ne bi bilo dovolj? Ista stvar piše na tem zelenem eu potrdilu.

Saj ga imaš na ZVem. Potem je bolje da si ga izvoziš. Lahko si ga tudi sprintaš. Na meji ti potem poskenirajo le kodo.

Pri testih je v primeru testov problem pri povratku. Ker rabiš imet napravo iz katere se logiraš v ZVem s seboj. Zato je bolj praktično na mobilcu.

Kolikor razumem za v tujino ni problem za vzhodno Slovenijo. Zahodna pa je še naprej oranžna, zato je potreben PCT.

Jadranska regija pa tudi ni zelena, ker je porast okužb baje zaradi košarkaške tekme. Tako da ob povratku spet velja PCT.

New Report

Close