Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Železniška postaja v Munchenu

Železniška postaja v Munchenu

Če še ne veš letališče in železniška postaja niti nista tako blizu, pa moje vozilo ni nobena gara, če bi bila gara bi jo parkiral kjerkoli, saj bi mi bilo vseeno zanjo, tako pa imam čudovit avtomobil ki mi pomeni VSE NA SVETU in zaradi tega se bojim da bi mi ga kdo opraskal in se izogibam gužve ČE SE LE DA, že tukaj v Sloveniji postanem živčen ko vidim te debeluhe kako lezejo iz svojih razklopotanih avtomobilov in potem rukajo svoja vrata(ker drugače sploh ven ne pridejo) v moj avtomobil in sem čisto zmešan od jeze. Glej, če mi karkoli pomeni na tem svetu je to moj avtomobil in najbolje se počutim ko ga imam doma v garaži na varnem. Če zunaj dežuje, ali pa pozimi se z njim sploh ne vozim.
Eni imate otroke, jaz imam pa svoj avtomobil!
[/quote]

Če nimaš v avtu navigacije, imaš pač garo.

Z letališča prideš do postaje v dobrih 20ih minutah, imaš direkt linijo, S8, dol greš 14 postajo.

Tu si poglej.

Vaš link

Če še ne veš letališče in železniška postaja niti nista tako blizu, pa moje vozilo ni nobena gara, če bi bila gara bi jo parkiral kjerkoli, saj bi mi bilo vseeno zanjo, tako pa imam čudovit avtomobil ki mi pomeni VSE NA SVETU in zaradi tega se bojim da bi mi ga kdo opraskal in se izogibam gužve ČE SE LE DA, že tukaj v Sloveniji postanem živčen ko vidim te debeluhe kako lezejo iz svojih razklopotanih avtomobilov in potem rukajo svoja vrata(ker drugače sploh ven ne pridejo) v moj avtomobil in sem čisto zmešan od jeze. Glej, če mi karkoli pomeni na tem svetu je to moj avtomobil in najbolje se počutim ko ga imam doma v garaži na varnem. Če zunaj dežuje, ali pa pozimi se z njim sploh ne vozim.
Eni imate otroke, jaz imam pa svoj avtomobil!
[/quote]

Bog pomagaj!
Ti si trol, ali pa en notoričen domišljav lažnivec.

______________________

Če še ne veš letališče in železniška postaja niti nista tako blizu, pa moje vozilo ni nobena gara, če bi bila gara bi jo parkiral kjerkoli, saj bi mi bilo vseeno zanjo, tako pa imam čudovit avtomobil ki mi pomeni VSE NA SVETU in zaradi tega se bojim da bi mi ga kdo opraskal in se izogibam gužve ČE SE LE DA, že tukaj v Sloveniji postanem živčen ko vidim te debeluhe kako lezejo iz svojih razklopotanih avtomobilov in potem rukajo svoja vrata(ker drugače sploh ven ne pridejo) v moj avtomobil in sem čisto zmešan od jeze. Glej, če mi karkoli pomeni na tem svetu je to moj avtomobil in najbolje se počutim ko ga imam doma v garaži na varnem. Če zunaj dežuje, ali pa pozimi se z njim sploh ne vozim.
Eni imate otroke, jaz imam pa svoj avtomobil!
[/quote]

Pa ti boš v to svojo svetinjo spustil neko tujko?

Avtor, meni si ti res legenda:) Car! Žal mi je, da ne morem pomagati ker v Munchenu še nikoli nisem bila. Ti pa vsekakor želim, da ti uspe priti tja:))

Se še kdo spomi Petra, ki je po vseh slo forumih spraševal, kje bi najel taxi za vožnjo po Ljubljani, z xxxl mercedesom ali bmwejem?

______________________

Jaz ga sicer ne poznam, ga nisem zasledila na forumu, je pa možno, da gre v tej temi za nekega trola (možno tudi, da za bolnika, ki fantazira o izletih in potovanjih, čeprav malo verjetno).
Ker je enostavno res nemogoče, da je nekdo realno tako butast, kot je avtor te teme 🙂

Jaz ga sicer ne poznam, ga nisem zasledila na forumu, je pa možno, da gre v tej temi za nekega trola (možno tudi, da za bolnika, ki fantazira o izletih in potovanjih, čeprav malo verjetno).
Ker je enostavno res nemogoče, da je nekdo realno tako butast, kot je avtor te teme 🙂
[/quote]

Mogoče je res mejčkn butast ampak meni je všeč. Me zmer nasmehne ob vsakem postu:)

Mogoče je res mejčkn butast ampak meni je všeč. Me zmer nasmehne ob vsakem postu:)
[/quote]

Zakaj že?

Butast!?? Zakaj bi bil butast? Butast je tisti, ki ima doma sekiro pa se še ni včlanil v Štajersko Vardo, ne pa nekdo ki ne zna priti do Munchenske železniške postaje.
A vi pa vsi znate priti tja? Ste se v šoli naučili? Ste vsak drugi vikend v Munchenu in obvladate sceno, prav znajdete se u nulo v Munchenu.
Resnica je v tem, da sem že v letih ko se mi ne da kaj dosti naprezati, vsako stvar rajši dvakrat, trikrat desetkrat premislim ali se mi sploh splača iti npr v Munchen, Pariz, Bahrain, mandarine obirat v Bosno, gledat fjorde na Norveško, pa opazovat želve na Galapagos,….a je to res nujno!? Bo moje življenje zaradi tega res polnejše, se bom potem bolje počutil,….ali pa bom samo imel prazno denarnico, glavobol, se utrujen vrnil iz potovanja,….in potem dam vse to na tehnico in kolebam in velikokrat si pridem gor, da saj ni treba nikamor iti, saj imam vse doma, saj je lahko tudi v Celju noro fajn, saj želve lahko gledam tudi po tv-ju,…Ko sem bil star 20 let se mi je zdelo da moram vse to videti, sem bil poln energije, sedaj mi je pa v bistvu vse odveč, še seksat se mi ne da, včasih se seksa že prav veselim, potem pa zaspim na joških kot kakšen maček, pa mi je res čisto vseeno kaj si bo ženska mislila, glej zakaj bi nekaj glumil in se pretvarjal, saj lahko gre pa ona name, pa bom jaz spodaj, pa še tv lahko gledam hkrati. Važno da nam je fajn, zadnjič sem odkril en nov položaj, za katerega sploh nisem vedel da je možno seksati in je full dober, se v bistvu spočiješ zraven, pa seks lahko traja eno uro ali več!!! Komaj čakam da ga spet s kakšno preizkusim!
Kar pa se tiče Munchna, pa saj sem že povedal, meni j etale Munchen čisto mimo ampak zaradi te prijateljice bom pač moral stopiti iz cone udobja in bom moral nekaj narediti, zdaj jo nekako prepričujem, da naj pride na Munchensko letališče, malo ji je smotano, ker je že toliko kao naredila zame (pride v Evropo, pride iz Franfurta v Munchen, odpovedala se bo Nizozemski zaradi tega, da bo lahko z mano, jaz pa še kao kr neki kompliciram, kompliciral sem pa zaradi tega, ker sem se je hotel znebiti in sem jo full spodbujal da naj gre na Nizozemsko rajši, da je tam noro, pa še kar sili da bi me spoznala…..), zdaj pa hoče še na tisti neki grad na južnem bavarskem Neuschwanstein, tako da sploh n evem kako bova še ta grad zraven vključila, vse bolj se mi dozdeva d amidva sploh ne bova šla v Slovenijo in se bov asamo tam družila po Nemčiji ali kaj, pa saj bom še bankrotiral na koncu, če se ne bom prej izgubil v Munchnu ali ap potem na južnem bavarskem….zakaj nisem rajši ene povprečne slovenke spoznal, bi zdajle že spal na njenih joških

Na železniško postajo se najlažje pride z vlakom.

Edini joski na katerih ti lahko spis so tisti na tvoji napihljivi Tory Lane.

Edini joski na katerih ti lahko spis so tisti na tvoji napihljivi Tory Lane.
[/quote]

niso edini, vprašaj svojo sestro

jaz grem z avtomobilom gor, ker greva potem v Slovenijo, še prej pa en grad pogledat od Ludvika Bavarskega 2, neki nojnšvajnštajn

V bistvu bova sedaj tako naredila, da se dobiva na letališču in bom jaz potem avtomobil tam pustil in bova šla z vlakom do centra npr…

Verjetno vozi kakšen vlak, podzemna ali kaj takšnega iz letališča do Centra? Ali vsaj kakšen avtobus?

Kako je najlažje iz letališča priti do centra?

Pa full ima željo obiskati tisti grad Ludvika Bavarskega 2 mislim da se imenuje Neusweinstein (ali nekako tako) pa tudi ne vem ali je boljše iti organizirano preko kakšne agencije, ali kar z svojim avtomobilom,….pa še Oktoberfest je, ona pa gre že v ponedeljek nazaj.

New Report

Close