Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Želi mi plačati za sex

Želi mi plačati za sex

Imela sem ljubimca, nekih pol leta. Potem pa sem ga pustila.

Tip je tako ubrisan na sex z mano, da mi ponuja, da mi plača po 100 eur za sex, samo da bi še naprej sexala z njim. Je pa poročen. Želi vsaj 1x na teden sex…torej 400 Eur na mesec za sex z mano. Ne vem a je res tako potreben, tok nor na najin sex? Al se je zatreskal vame in je prpravlen plačat, da sem le z njim? Nisem se pa še nič odločila kaj bom storila.

Odgovor na objavo uporabnika
EnaLarka, 27.09.2021 ob 13:42

Imela sem ljubimca, nekih pol leta. Potem pa sem ga pustila.

Tip je tako ubrisan na sex z mano, da mi ponuja, da mi plača po 100 eur za sex, samo da bi še naprej sexala z njim. Je pa poročen. Želi vsaj 1x na teden sex…torej 400 Eur na mesec za sex z mano. Ne vem a je res tako potreben, tok nor na najin sex? Al se je zatreskal vame in je prpravlen plačat, da sem le z njim? Nisem se pa še nič odločila kaj bom storila.

Vzami denar in uživaj 🙂

Mogoče je tako zatreskan vate, da boš imela v prihodnosti probleme.

Pusti to.

nova
Uredništvo priporoča

Hiter zaslužek, potrebna registracija: https://discord.gg/YAy5Tp8k

100 eur? jaz ti dam 500 eur, že 16 let nisem spal z žensko, kje se dobiva?

Jesus..ne zapletaj se.

Psihopat. Ne boš se ga rešila nikoli.

    Ja za sex bi placal, doma za kruh in poloznice pa druzini nebi dal. poznano. NE izkoriscaj  bolnika brez pameti. Z tem nebo dolge srece ne pri tebi in ne pri njem.

Jest bi njegova sporocila spravla in z njimi izsiljevala. 100 eur ni nc. 300 al pa pokaj

Ma če je dobr sex 1x na tedn uživaj pa pokasiraj 😛

Če vzameš dnar, pol veš kaj si…

Še ene dva-3 take si zrihtaj, pa živiš ko carica.

Če ti je ok sexat z njim vzami denar. Če bo nadležen samo rečeš da ženi poveš. Pa neke dokaze je potrebno imeti. Kaka slika dve bo ok.

DOBRO PREMISLI!

Če boš šla v to imej točno določeno kako in kaj dobi za tistih 100 €. Lahko se izkaže, da se bo tip pokazal čisto v drugi luči, ko enkrat nekaj plača.

Imej več asov v rokavu, če bi prišlo do zapletov!

Sva se vse zmenila, on meni plača za vsak sex 100 eur. V sexu vživam, ker se res potrudi in obvlada še vedno je nežen, romantičen in vse bi naredil zame na koncu pa dobim še plačano in še kaj mi kupi vsak teden. Kar se tiče dokazov za vsaki slučaj pa imam polno njegovih fotografij, golih, družinskih….vse kar hočeš mi pošilja. Pošilja mi tudi gole fotke, ker se vidi njegov obraz, prav tako video posnetke. On pravi, da mi zaupa 100% in da je pošten do mene in verjame, da sem tudi jaz. Mi pa sedaj pošilja tudi sporočila v katerih mi piše, da me ima rad, da sem mu posebna oseba, da ni samo sex, ampak da si z menoj želi veliko več in da je zame pripravljen iti na konec sveta. No ne vem kaj naj si mislim, pomojem je slepo zatreskan. Ko bi se blo treba ločit bi pa padel na realna tla…. Jaz si njega za moža itak ne želim, meni je on res samo za sex in za zabavo.

Meni je tudi ful rajcig, da bi plačal prijateljici, znanki. Sem ločen in ne iščem, pa tudi psihopat nisem.  Je pa mi res sexy. Mogoče zato, ker sem dominanten. A tega ne bi nikoli uporabil proti nekomu, saj lahko dobiš takoj nazaj. Imam otroke, familijo, sosede, prijateljicce, sodelavke…

Kaj pa če je plačilo le fetiš nekomu? Bolje to, kot kaj hujšega, tu vsaj nihče drug ne trpi. Vsi imajo nekaj od tega…

Nakladaš, da smrdi pol Slovenije

Vzemi vse kar ti življenje ponuja. Meni je tudi sexy in rajcig, da bi plačal neprofesionalki…

a to je velik 100€/ seks

sam da ves dak tip res hoce seks s tabo da300-500€

😂😂😂

brez heca

100€ ni nic🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5887, 13.12.2021 ob 23:52

Vzemi vse kar ti življenje ponuja. Meni je tudi sexy in rajcig, da bi plačal neprofesionalki…

Jaz pa nisem še nikoli za denar to počela, pa me zanima koliko si pripravljen ponuditi? Pa naj kar povem, da je 100 Eur definitivno premalo.

Mogoče bi se pa kaj lahko zmenila.

Odgovor na objavo uporabnika
Jazbimogočevzela, 20.12.2021 ob 09:02

Jaz pa nisem še nikoli za denar to počela, pa me zanima koliko si pripravljen ponuditi? Pa naj kar povem, da je 100 Eur definitivno premalo.

Mogoče bi se pa kaj lahko zmenila.

Mi zaupaš kak kontaktni mail? Se bova o ceni vse tam zmenila.

S svojim opisom, željami in pričakovanji se mi oglasi na mail

[email protected]

Bova tam naprej….

 

S svojim opisom, željami in pričakovanji se mi oglasi na mail

[email protected]

Bova tam naprej….

Pozdravljena,

si še za stvar? Še razmišljaš o tem, da bi se dobivala?

Pozdravljena,

če si še zainteresirana za to, kar si napisala, mi piši na mail

[email protected]

Христианская песня Я счастлив со Христом

Христианская песня Я счастлив со Христом

New Report

Close