Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu želim si mlajšega ljubimca

želim si mlajšega ljubimca

Obstajajo tudi mlajši z vampom, nič energični in sladki. Tako, da te zadeve so bolj kratkotrajna zabava.

Ce si za mi daj kaksen znak da bi rada kej imela sem star 24 poskocen in pohoten z nekaj izkusnjami si zelim preizkusit mamico obdarjen ce si za pisi sms na 070****** ali [email protected]

Hey sem 20in se zelo razpolozen

ce je na forumu kaksna mamica oziroma starejsa gospodicna,gospa fit postave do cc40 leta starosti mi lahko pise…sam sem star 18 let,sportne postave,modre oci in seveda urejen. Zelim si probati z starejso zensko zato tudi pisem tole haha ce je katera za mi naj pise na zasebno sporocilo ali pa naj napise spodaj svoj email naslov.
lep pozdrav 🙂

sem sportne narave,in obozujem avanture s starejsimi zenskami… ce je katera za mi naj pise pod privat sporocilo.
have a nice day 😉

Meni pa nekaj ne gre skup…stara sem 37, zanimivega videza, smisel za humor, sportnica, itd…nihce se ne zmeni zame v smislu avanture. Vec ne bi. Ali pa pobegne po nekaj dneh chatanja ko je za povedat kaj vec od nakladanja za dobro jutro. Ocitno imam previsoko samopodobo😀

Šmentana reč. A starejši pa ne pridemo v poštev?..
taki čili, poskočni, športni :-))))

Če si prijavljena, se mi oglasi na ZS 🙂 Sem mlajši od tebe, prijazen, komunikativen in nerad pobegnem od zanimive in klepetave damice 😉

Pozdravljena! S katerega dela SLO pa si, če smem vprašat?

Ojla, zanimaš me. Si registrirana? Pošlji mi zasebno sporočilo ali pa mi zaupaj mail. Iščem strastno diskretno druženje….

Pozdravljena! S katerega dela SLO pa si, če smem vprašat?
[/quote]
Zakaj te pa zanima?

Pozdravljena! S katerega dela SLO pa si, če smem vprašat?
[/quote]
Zakaj te pa zanima?
[/quote]

Ker sem radovedna duša 🙂


Ne vem, kje se skrivaš ,da te nisem še dobil za avanturo?

Sem taka oseba, da se najprej prepričam, ker sem bila prevečkrat razočarana ☹️😔

Tudi jaz sem na podobnem kot ti. Bi poskrbel, da ob meni ne bi bla razočarana 🙂

Veš kaj, všeč mi je ampak sem previdna🙂

Na kakšen način bi se prepričala?

Me veseli, da ti je všeč 🙂

Postaja zelo zanimivo…vsecno..

klikni kaksnega 🙂

Ola kako si kaj. Si za kako spoznanje druženje z mlajšim 29letnik fantom

Oj kako si kaj. Si za kak klepet spoznanje. Kaj kj lepega pocenjas

Pozdravljena, lahko bi kdaj pochatala, brez da katerikoli od naju pobegne

Ne štekam zakaj toliko zgražanja. Punco srbi in rabi bit popraskana. Če doma ne dobi, ne štekam zakaj si ne bi poiskala družbo, ki bi ji dobro dela??? tudi jaz bi si zelel kako tako. na teh spletnih servisih ni nič, izkušnje so take da se tudi tista ki je mogoce prisla po sex, ustrasi in se raje sprijazni z usodo nepotešenosti. mislm halo, živimo nekajkrat po 10 let, zakaj tega casa ne bi izkoristili??? ce bi jaz spoznal kako tako easygoing, ki bi znala ostat neobvezana in znala bit in ostat diskretna pa da vseeno čeznjo ne vozi pol ljubljane in bi bila vsake toliko rada popraskana kot je treba, bi bil vesel kot radio!

Z veseljem ti “dobro jutro” zaželim v živo 😉

New Report

Close