Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Želim spoznati žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena

Želim spoznati žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena

Odgovor na objavo uporabnika
Samski37, 08.08.2024 ob 20:09

Spoštovane,

sem 35 letni moški s VII. stopnjo izobrazbe, inženir elektrotehnike in želim spoznati sorodno dušo. Visok sem 190 cm, normalne postaven, zaposlen, Sem prijazen, iskren, urejen, vljuden, resen, komunikativen, delaven, odgovoren, vztrajen in imam v življenju še veliko načrtov. Ne kadim in ne pijem alkohola. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem kako knjigo ali pa pogledam kak film, zanima me šport, tehnika. Sem spreten in znam narediti veliko stvari.

Želim spoznati žensko, ki je iskrena, resna, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvariti družino, skupno življenje, je nekadilka in so ji blizu krščanske vrednote. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši, ker bom vesel vsakega sporočila, ki ga bom dobil. Razdalje med kraji ni ovira, da se nebi spoznala.

Moj kontakt: [email protected]

krščanske vrednote so NE LAŽI, ti si napisal da imaš 35 let, v resnici jih imaš 37, ali pa jih boš imel do konca leta

Odgovor na objavo uporabnika
Bjn, 09.08.2024 ob 22:03

Odgovor na objavo uporabnika
joyfoolina, 08.08.2024 ob 22:36

moj sin je sicer mlajši ,26 bo star…,  ima vse tvoje naštete adute in ga mlada dekleta non stop obletavajo, nima miru- zato se je trenutno odločil, da bo samski nekaj časa, da se malo umiri…za njim norijo že od osnovne šole, gimnazije, zdaj že poročene sodelavke…, prav ponujajo se nekatere patetično……res je, da za dobrim konjem se kadi, …samo v razmislek…kaj čakaš…če drži , da si tako fantastičen, potem ne bi tako  oglaševal….

Go sploh ni nujno. Verjetno je tvoj sin tak frajerski tip. Veliko, zelo veliko dobrih moških je Spregledanih. Prosperirajo pa slabi. Moj sin je prijeten, deloven, varčen, ima 190 cm, študira, ob vikendih se dela, hodi v fitnes , postava sama mišica, pa nima punce. Niti ga ne obletavajo.

Ja res je ni nujno.Poznam veliko moških super postavo top pa samski.In so spregledani.Danes uspe tisti kateri se bolj meče ven in ženske,punce so dandanes tako ali tako povečini vse obupne za kako resno vezo.

ti nesposobnež ga boš drkal do konc življenja.. pa lahko imaš milijone glede na tvoj pristop si en papak navaden.. mamin sinko.. ojoj le kaj bo ko mamce več nebo

New Report

Close