Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Želim vam ….

Želim vam ….

Lahko nočko , da čim manj grdega sanjate o meni , če bo pa kaj lepega mi pa veselo napišite
za razota ,sinca,sprevškota pa šapa !!!
cmoka do jutri

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tudi tebi eno lepo nočko……

papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma…kaj te bom sanjala…cmoka…ja..ja…bom, ti jutri povem kaj sem sanjala…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Skoraj nič spala……torej……..nič sanjala……..CMOKA

Zame je že dobro jutro!!!

Mi je žal,ker sem tak pozno odpisala,a kaj čem…internet ima očitno tudi svojo voljo……zato pa je sedaj OK!!!
Če boš kafe,imam ravno kuhanega!!!!!

Drugače pa ti želim lep dan,čauči

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz tudi….strela……………tebe vsaj vem kaj muči,………..lepe pozdrave tvojemu nagajaču/čici,pa cmoke (kr navadi se,men je tak lepo,ko nekdo pričakuje otročka)……..Čauči (ne delaj preveč))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Čau Trilči………Joj..ma danes sem res taka, kot bi me kamion povozil….Kako je pa s tabo?

nekaj se mi zdi,da me bolezen išče….merim ravno vročino….drugače me pa osebne težave zajebavajo,sicer že kar dalj časa…nekaj sporočilc nazaj,pa boš vedela zakaj gre…..ne kratko: bivši+lani sem ga pustila(po 4 letih)+zdaj pa mi je žal…..itd…..A ti je bilo spet slabo???Ponoči mislim,ali sta z dragim kaj vzganjala…:-)))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Dobil , in tudi odgovoril, lep dan
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

velja!!!!

prelep dan!!!!cmoka

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

dobil ,prebral in sevada tudi razumel …cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

He, he, he Trilči……….Mogoče če bi kaj zganjala, da mi ne bi bilo slabo:)))))

Ma ne zjutraj mi je slabo……ponoči pa full slabo spim……zadnje čase…

Lubčka mojemu Stumpiju….Pa odgovori, ko boš imel kaj časa…ali pa tukej

Mogoče pa premalo kaj zganjata…:-)))))))Kdo ve,saj je mogoče samo faza???Ta pa začni štrikat…..saj bo detece rojeno v bolj mrzlem delu leta….pa si nardila nekaj koristnega……Proti slabosti,pa saj veš,bo treba požret to nadlogo (pa ne dobesedno)…:-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Še neki Trilči…..glede tistega, ko si rekla, da si pustila tipa in da ti je zdaj žal….Pred kolikim časom si ga pustila oz. koliko časa je minilo od takrat?

Jaz bi ti rekla tako: Počakaj še malo….vzemi si še nekaj časa za razmislek….da ti ne bo potem žal. Če ga imaš še vedno rada bo lahko šel tudi še kakšen teden ali pa mesec mimo in če boš še vedno prepričana, da ga imaš rada….bo čas za pogovor. Samo nekaj: je pa vprašanje ali ga imaš rada ali si postala samo preveč navezana nanj?

CMOKE

Ablubm , danes zelo zelo zaostajam cmoka na bušija in pusu na pusu , hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tak je,zdaj pa bom spet bluzila:

Natanko avgusta sem ga pustila,vse OK z mano,potem je novembra prijokal in me dobesedno prosil,jaz pa nisem popustila,zadnja dva meseca ali tri se mi pa trga……Velik sva dala skozi,pa te teme v tvojem stanju niso ravno primerne,da te ne bi strašila in podobno….
Saj veš,da sem tehtnica,pa vagam sem pa tja,ponos pa imam prevelik,da bi ga poklicala….hmmmmmmmmmmm…dilema…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj ravno zato, ker si tehtnica in ker sem tudi jaz tehtnica….te razumem…..sem bila v podobni situaciji…..In neč bat….niso to nobene stresne teme zame…….CMOKA

Ni blema…..če boš imel čas…..piši….če hočeš……..ali pa ne…če nočeš……..Upam, da se me nisi kaj ustrašil….CMOKA

A ti lahko napišem na mail naslov???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Na žalost imam nov mail….

ablubm ,da dobiš vse kar si zaželiš ,razen …..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ok….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ma če hočeš, ti napišem novega…….

Kaj spet razen?????????

New Report

Close