Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Želim vam ….

Želim vam ….

Lahko ki ga sporočiš na moj email,če ne želiš neke publikacije….Po želji,ne hočem bit vsiljiva!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ti si pa res neučakana , hehehehehehehee, a si povsod taka ??
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Eh….kaj mi češ?????? Taka sem…….

Poglej v ladlc !
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ime spredaj je isto kot pri e-mailu nato pa še pinkponk.com

Piši, če želiš….

Odgovor….seveda daljši…ko bo več časa, da se razpišem….bo pa gotovo…

Sicer ne vem kaj si delal, ampak v mojem ladlcu ni neč………

Trilči……….kje tičiš????

No da vidim , kakšni so dvojči v vaših zlatih -zapeljivih učkih
cmoka obema

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

je na Emailu

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj bi?

Dvojčki – kakšni so :
ali se ujemajo z ,……

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Mislim, da sem nekako izvohala, da si ti dvojček……..je tako?

Prosim, piši na pinkija, ne na e-mail

trening….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pravkar prispela…kratek trening za vsak slučaj,da zvečer ne bom morala…sam še malo beljakovinc popapam pa bo (jajčni beljakec)…A si še tukaj???????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Al ti malo šarmiraš…moj bivši je dvojček,pa sem se vanj zaljubila na prvi pogled,pa me še (očitno) ni spustilo po skoraj petih letih…..vrag….Nič slaba vrlina,no včasih…glede posteljnih prigod pa se nisem morala niti enkrat pritožit….najlepše do sedaj…..ahhhh……

Cmoka dragec….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Yeeeeeeeeeeeeeessssss, heheheheehe, zaslužiš si cmoka !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

kaj čem,takšne so moje izkušnje,edino kar me je motilo je bilo: pretirano ljubosumje brez razloga,pa velik gobček…..pa to tud ne vedno…
Cmoka nazaj!!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Turnir biljarda je: v biljardni hisi KBL-Ljubljana na Parmovi ulici….kaj pa vem,kje to je….v glavnem jaz sem tam od nekje 14h dalje…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja,nič…čas me preganja,ker moram na predavanja,še prej pod tuš,pa v mesto…tako da Zvezdica pisala ti bom,kolikor hitro se pač da,….obljubim…
Sedaj pa hop-hop pod tušeja in marš v šolo!!!!!!!!!!!

Če ne prej,ti želim prelep vikend in čim manj težavic zjutraj….pa upam da se boš uspela naspat….cmoka za vaju….Mimogrede v nedeljo sem v Lj,Stumpi ve več….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj sem ti napisal , kje je to še enkrat :
Ko se pripeljete iz MB – Obvoznice- zavijete na Bežigrad in nadaljujete proti centru, mimo nog. stadiona še naravnost proti Ljublajnskemu sejmu (vse to je Dunajska)
NASLEDNJE križišče (od stadiona semaforizirano) zavijete DESNO do konca,pridete na PARMOVO in nato na levo proti časopisnemu podjetju DELO (tu nekje je ta Biljardnica) Ulica ni daljša od 500 metrov
p.s.
Parmova je vsporedna z Dunajsko !!
Upam da sem ti kaj pomagal

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja , res je veliko tega (samo tudi to se da poštimat ) ampak samo z odkritim pogovorom

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tu nad mano ,…a ne vidišš, heheheheheeh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Še sem tukaj ampak samo še 45 minutk…….

Ha, ha, ha……..A da pašeta dvojček in tehtnica? A hočeta vidva rečt tako……dvojčka, ker sta dva….tehtnica pa, ker ima tudi dva konca in vaga levo, pa desno…tako da se dvojčka usedeta vsak na svojo stran………In potem?

Hihihihi
seveda da pašeta!!
:))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close