Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Želim vam ….

Želim vam ….

Čaki, čaki……..a imaš tudi ti take izkušnje??? CMOKA muca

Jest……ma sem se sam mal vmes oglasila..jest nič ne vem……ne me nekam tunkat sory….

jes mam izkušnje sam s KOZLI!! Eko!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz pa tehtnica na tehtnico……….

Aha…pa sej vsak ma svojga “težaka”

Jest kozlička,on vodnarko..eto !

Itak pa horoskop kot horoskop..znamenje kot znamenje….pomembno je veliko več!

Se dobro počutiš? Kolko je že? Sm malo pozabila že…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eh….zgodaj…..tri mesece……jeseni bo pa veselo!!! Hvala muca za vprašanje. CMOKA

Si pomagal…samo moj šofer itak ve kje to je,ker je včasih delal v LJ….vseeno thnx….cmoka….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz sem dvojčica ;))) Pol veš da smo dvojčki super ljudje 😉

a ti tud – mačko – čestitam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Blagor teb da imaš svojega šoferja ??
kolikokrat si bi ga jaz želel ?
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ja šofer je dober prijatelj (od bivšega že skoraj bivši kolega),ampak jaz bi raje sama vozila in imela svoje vozilo….pa ni din-din za kočijo….bo že….
Pa bom vsaj navigator…:-)))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

čakaj, čakaj…ne še čestitat :)))) Še en mesec pa nekaj dni…pa bomo pihali svečke :))

…da ti bomo zapeli!!!!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close