Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Želiš spoznavati ženske? Kupi si psa.

Želiš spoznavati ženske? Kupi si psa.

Spoznavanje žensk še nikoli ni bilo tako enkstavno. Odkar sem si omislil psičko in jo redno sprehajam, sem imel veliko sreče na področju spolnosti in zmenkov.

Ponavadi nanese tako, da najprej dovolil psički, da povoha psa od ženske, ki mi je všeč. Ko se vohata, pričnem pogovor in komentiram, kako lepega psa ima. Nato dovolim ženski, da poboža mojo psičko, ki ima zelo mehko dlako. Povem ji, s čim jo hranim, da je temu tako in kako poskrbim zanjo. Komentiram, da mi je lastnica zelo prijetna in da lahko izmenjava kontakt, da greva še kdaj skupaj na sprehod. Na drugem ali tretjem sprehodu jo povabim na zmenek in po prvem ali drugem zmenku sledi seks.

V kolikor se zelo karakterno ujameš in se odločiš za zvezo pa lahko sledi tudi resna zveza.

Z najboljšim prijateljem je res vse na pladnju.

Samo škoda ker moraš fukat na postelji polni blata, dlak in ostale pasje svinarije

a zato je toliko sprehajalcev psov okoli moje hiše 😂

Nasmejala.sem se do solz….

Odgovor na objavo uporabnika
Pes najboljši prijatelj, 08.03.2023 ob 06:47

Spoznavanje žensk še nikoli ni bilo tako enkstavno. Odkar sem si omislil psičko in jo redno sprehajam, sem imel veliko sreče na področju spolnosti in zmenkov.

Ponavadi nanese tako, da najprej dovolil psički, da povoha psa od ženske, ki mi je všeč. Ko se vohata, pričnem pogovor in komentiram, kako lepega psa ima. Nato dovolim ženski, da poboža mojo psičko, ki ima zelo mehko dlako. Povem ji, s čim jo hranim, da je temu tako in kako poskrbim zanjo. Komentiram, da mi je lastnica zelo prijetna in da lahko izmenjava kontakt, da greva še kdaj skupaj na sprehod. Na drugem ali tretjem sprehodu jo povabim na zmenek in po prvem ali drugem zmenku sledi seks.

V kolikor se zelo karakterno ujameš in se odločiš za zvezo pa lahko sledi tudi resna zveza.

Z najboljšim prijateljem je res vse na pladnju.

Kupi si mačko in ne boš rabil ženske.

Sam prakticiram podobno in sem zelo uspešen. Tako sem pridobil okoli 10 f. frendic, kar pomeni, da lahko redno rotiram in nisem nikoli na suhem.

Je pa ta taktika uspešna zgolj v Ljubljani in Mariboru, ker je drugače premalo ljudi in se vsi poznajo med seboj, kar močno zmanjša uspešnost tega pristopa.

Danes akcija, kupiš psa, dobiš žensko zastonj.

Zato se toliko žensk sprehaja z psički.

Mam psa.

In NAJBOLJ, resnično NAJBOLJ mi žrejo živce osebki, ki rinejo v mene in mojega psa.

“Se bosta sam povohala.” Še bolj mi dvigne pritisk če je na fleksijo 8 m stran od lastnika, ki vpije: “Sej moj je prijazen, ne bo nč naredu!”

Nočem spoznavat novih ljudi. Sprehajam se z mojim psom. Dojemite. Pika.

 

Jaz ženske pecam z mojim zajcekom.

.https://youtu.be/4iMjgeZa4mU

Odgovor na objavo uporabnika
jaTko, 08.03.2023 ob 10:50

Mam psa.

In NAJBOLJ, resnično NAJBOLJ mi žrejo živce osebki, ki rinejo v mene in mojega psa.

“Se bosta sam povohala.” Še bolj mi dvigne pritisk če je na fleksijo 8 m stran od lastnika, ki vpije: “Sej moj je prijazen, ne bo nč naredu!”

Nočem spoznavat novih ljudi. Sprehajam se z mojim psom. Dojemite. Pika.

 

Taki zafrustruranci ne bi smeli imeti živali. Uboga žival, ki mora prenašati takega težaka.

Ja, a ne? Ker ponavado ste ljudje najbolj navdušeni nad psi, ki rinejo v vsakogar.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6730, 08.03.2023 ob 10:39

Danes akcija, kupiš psa, dobiš žensko zastonj.

Super akcija!

ponudba velja samo danes. Vzameš mene, dobiš zraven dva kužeka.

Kolikor vem večini lastnikov psov pač ni do tega, da jim neznanci težijo. Sploh pa ne, da kdo rine v njihovega psa.

Ti in samo ti. Ti si samotar, tvoj pes je pa druzabno bitje, ki zeli spoznavati druge pse. Ce ga ze imas, pomisli se kdaj na njegove potrebe.

.https://youtu.be/2Wx2wokRoWw

Delujes kmetavzarsko pedrski tkoda se 20 psov te ne resi kako nemosko delujes

Odgovor na objavo uporabnika
dolgolaskica, 08.03.2023 ob 16:35

Delujes kmetavzarsko pedrski tkoda se 20 psov te ne resi kako nemosko delujes

Ti meni deluješ, kakor da imaš OnlyFans profil. Željna pozornosti s fake profilko na MON-u. Prav patetično.

Zato sem si pa jaz med korono omislil psa. Sem tako vsaj enih pet žensk pofočkal. S psom je fino, pa še toliko ti ne nerga, kot če bi imel žensko doma.

Lažeš tak hitro kot tvoja kuzla dlakasta laufa 😂😂😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
egoist, 08.03.2023 ob 15:07

Ti in samo ti. Ti si samotar, tvoj pes je pa druzabno bitje, ki zeli spoznavati druge pse. Ce ga ze imas, pomisli se kdaj na njegove potrebe.

Predvsem je psa treba gledati kot psa in ga ne počlovečevati. V pasji naravi ni ravno neko prijateljevanje z naključnimi mimoidočimi (ljudmi ali psi).

Pa saj vidiš avtor, da so tukaj same štirice, ki mislijo da so desetke. Odmisli ženske in ti bo bolje. Kmalu bo pa tudi preobrat v družbi, prihaja konec Weimarja in začetek tradicije. Tisti, ki ne redno telovadi (pa ne fitnes, to mate pedri čez) bo potegnil ta kratko.

 

 

 

 

…ok. Ne štekam tega čist.  Kupil si psičko  z mehko dlako-  predvidevam kakšnega maltežana 😁

In v zadnjem stavku dahneš da je z najboljšim prijateljem vse lažje.

Koga sedaj hočeš prepričat  da nisi” frutkejk”    sebe ali nas ?

Upam, da moj psice ne zlorablja v te namene.

New Report

Close