Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Želite vedeti,kaj vas čaka v 2010??

Želite vedeti,kaj vas čaka v 2010??

Lahko bi se že spremenilo,ampak odlašate z odločitvijo,tako bo tudi naslednjo leto.Imeli boste veliko podporo družine,ki vas bo podpirala ter vzpodbujala.Razmišljali boste o dodatnem šolanju!

Lahko bi se že spremenilo,ampak odlašate z odločitvijo,tako bo tudi naslednjo leto.Imeli boste veliko podporo družine,ki vas bo podpirala ter vzpodbujala.Razmišljali boste o dodatnem šolanju![/quote]

Hvala. Ampak mislim, da ne bo držalo kajti spremeniti se ni moglo, ker nisem dobila ustrezne ponudbe. O dodatnem šolanju pa ne razmišljam in res močno dvomim, da bom še kdaj, ker doktorata, ki mi edini še ostane, ne potrebujem (še za sedanjo izobrazbo nimam ene stimulacije), poleg tega pa imam čez glavo drugega dela za katerega si želim več časa.

Še enkrat hvala za čas in SREČNO 2010.

če je letos obup, bo naslednje obup od obupa ali bo kaj boljše?

A lahko še jaz postavim vprašanje, prosim.

Zanima me kako se nam bo v prihodnjem letu spremenilo življenje (družini), se bomo selili…?

Hvala lepa!!!, pozdravčke

Pozdravljena,

tudi mene zanima področje dela v naslednjem letu.

Hvala …

Tudi mene firbec matra, kaj me čaka 2010. Sicer približno že vem, me pa zanima, če bo kakšno presenečenje. No, seveda, če se ti ljubi odgovorit, če ne ne bom nič jezna.

LP

Imaš načrte,ki jih moraš realizirati,želiš spremembo mogoče frizura.Po dolgem času boš srečala zelo drago osebo![/quote]

Naaaajlepša hvala!!!
Načrti so vedno, ja, frizura je že danes na novo pobarvana.-))) Si zadela.
……..in res imam veliko načrtov.
Sedaj me pa le še zanima koga bi utegnila srečati????????????

HVALA še enkrat in srečno novo leto 2010!

Kako bo z mojima otrokoma’? Ali bo hči zamenjala šolo? Pa moja služba?

Hvala

Najbrž sem že čisto prepozna ampak če se ti da, bi te prosila, da napišeš še meni. Zanima pa me predvsem kako bo z mojo službo in moževo službo. Hvalaaaaaa!

Mene tudi zanima moževa služba.Bo spet selitev v tujino ali ostanemo doma?Pa kako kaže mojemu zdravju.Je kakšna možnost izboljšave?
Hvala!!!

Če bo še kaj prostora zame, lepo prosim;
– nova služba ali ostanem v tej (mogoče izboljšave)
– finance, ali bomo lahko dokončno uredili dom
– odnos z mojim možem

Hvala!!!!!!

.katera me res ljubi.

-kako kaže ljubezen? bom z željenim fantom?
-kako bo laufal fax? bo zlaufalo dobro ali malo manj?

Jaz sem pa prva danes, mogoče mi pa rata :).

Mene zanima samo, ali mi bo po kupu IVF že končno uspelo zanosit. Februarja štartam znova, se splača, ali ni primeren mesec? Ker neuspeh tako zelo boli, da se raje sploh ne spustim v to, če ni pravi mesec.

Vsem želim veliko uspehov v 2010.

No še jaz če je slučajno možno.

Kako bo pri nas drugo leto? Zanima me pa moje zravje in kako bo z zanositvijo? Pa glede financ?
Najlepša hvala!
Lep dan vsem skupaj in lepe praznike.

Srečno 2010!!!!!!!!!!!!!!!!

Še meni prosim odgovori,če je še kaj prostora v vašem urniku.

lepo prosim,če se da pogledat kako bo z moževo firmo in če bom jaz invalidsko upokojena ?hvala in zravo novo leto!

Ker vas je preveč,ki čakate na odgovore bom napisala splošno,kaj lahko pričakujete naslednje leto!Januar bo slab mesec ne pričakujte sprememb,denarja bo malo.Februar bo dober za menjavo službe,recesija bo vztrajno popuščala,do marca boste večina dobili službe nazaj.Aprila bo burno na političnem področju,maj mesec ljubezni in načrtovanje novosti.Junija,julija spet nekaj toče in vremenskih neprilik.Avgusta bo čas,da naredite red v življenju.September bo mrzel trpeli bodo živci.Oktober bo dober topel,pa še nekaj denarja boste prihranili.November bo ploden,zadovoljni boste z letom.ki bo šlo proti koncu.Decembra boste bolj čustveni,umirjeni,srečni,saj vas ne bo skrbelo za službe kakor letos!Želim vam,da se vam izpolnijo vse skrite želje,da brez pomanjkanja plujete v naslednjem letu sreči naproti,saj vsak je svoje sreče kovač!SREČNO 2010!

Hvala vseeno, mi se bomo pa še kar trudili in upali ;))) Srečno tudi tebi!

oojoooj, dejansk verjamete tem bedarijam? LOOOOOL

Tvoje srce je polno žalosti,zapomni si,da so še druge poti in upanje umre zadnjo!Veliko sreče ti želim!

New Report

Close