Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Želja po istospolni izkušnji

Želja po istospolni izkušnji

A še koga polet hecajo hormoni? Imam punco, vredu zveza, nič ne manjka. Potem pa greva polet na morje in opazujem samo moške. V hecu povem to punci in reče, da je logično, ker se deci zadne čase bolj rihtajo in skrbijo za sebe kot ženske, zanimivo razmišljanje no. In pol res začneš opažat kak hudi so eni moški, mmm, bi blo za sprobat enkrat. A ste kdaj razmišljal o tem oz. mel kakšno homo izkušnjo?

Ze prej si vedel, da si peder in pises tako, kot taksni pisete, to ni ravno mozato. Zakaj ne puatis kar cifre? Daj napisi, pa te bo kaksen poklical za na morje.

evoga puščam cifro, pa me kar ti pokliči, ki si z zanimanjem kliknil na tak provokativni naslov in napisal provokacijo, ker vem da si želiva isto. Aja cifra je 113

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je Jugosi jebejo, 19.06.2022 ob 16:58

Ze prej si vedel, da si peder in pises tako, kot taksni pisete, to ni ravno mozato. Zakaj ne puatis kar cifre? Daj napisi, pa te bo kaksen poklical za na morje.

slovenski homoseksualec Nejc, o hemoroidih! – Starševski Čvek (over.net)

Odgovor na objavo uporabnika
presnečenprijetno, 19.06.2022 ob 15:13

A še koga polet hecajo hormoni? Imam punco, vredu zveza, nič ne manjka. Potem pa greva polet na morje in opazujem samo moške. V hecu povem to punci in reče, da je logično, ker se deci zadne čase bolj rihtajo in skrbijo za sebe kot ženske, zanimivo razmišljanje no. In pol res začneš opažat kak hudi so eni moški, mmm, bi blo za sprobat enkrat. A ste kdaj razmišljal o tem oz. mel kakšno homo izkušnjo?

v slo je veliko homoseksualcev.

Odgovor na objavo uporabnika
Matjaž Gej., 19.06.2022 ob 17:26

v slo je veliko homoseksualcev.

sem motorist, homoseksualec, pa so eni presenečeni.

kdaj bo spet parada v Mariboru?

baje da je letos ne bo. drgac pa majo tut instagram profil pa si pejt pogledat. pretty sure da je “maribor_pride”

Fuj, perverznež, sram te bodi!

Odgovor na objavo uporabnika
presnečenprijetno, 19.06.2022 ob 17:21

evoga puščam cifro, pa me kar ti pokliči, ki si z zanimanjem kliknil na tak provokativni naslov in napisal provokacijo, ker vem da si želiva isto. Aja cifra je 113

Ce bos po plažah razne moške nadlegoval, te bodo še premlatili. Takrat pa boš sam lahko klical 113, ker boš jih imel za kaj.

Takim je treba preventivno zašiti rit.

Ni fer do punce, ce so ti vsec moski. Malo razmisli kaj in kdo ti je vsec in s kom bos najbolj srecen v zivljenju. Ce te privlacijo moski ok, samo ne potem imet punce in ji kradit leta, ker je boljse da si poisce drugega fanta. Se zmeraj sta lahk pa frenda, verjetno jo imas rad, ji seveda poves tako kot je.

Pa ce te mika izkusnja a ni boljse da si samski pa sprobaj kar ces in zivi svoj lajf?

Ni nujno da si gej, lahko da si pac bi. 🙂 V vsakem primeru razmisli ce si s punco srecen in ce mislis da bi bil bolj srecen z moskim pac koncaj zvezo. Najhuje je da se celo zivljenje delas da si nekaj kar nisi, enkrat bos imel sigurno dovolj tega. Bolje da si ze zdaj iskren sam s sabo (in punco) in imas potem dejansko moznost bit srecen s kaksnim fantom.

Zelim to vso sreco in ne pusti da se te nesramni komentarji dotaknejo. Veliko prikritih gejev je zal zelo zagrenjenih in homofobnih. 😉

Svašta. U moji deželi.

Da bi rekel, da me hormoni zezajo, me ne.

Bila bi pa to verjetno prijetna izkušnja.

Tudi sam premišljujem, da bi probal z moškim 🙂

 

Mešalci dreka 

 

To je : vsega polna rit in modne smernice. Ne, vsega v življenju ti res ni treba sprobati.Ti raje priporočam, da zapolniš glavo in roke s pametnejšim področjem.

Poročen, otroci, vse štima. Vsake toliko, si pa privoščim kak sex s tipom, ker me to rajca. Nikoli ne bi bil s tipom v vezi, ker mi to niti najmanj ne sede, sam vsake tolk mi paše, da se s kakšnim kresnem. To je 1-2 x letno recimo. Ko mi zapaše, to tudi naredim

    Naj te tvoja s strapom nežno pa boš videl če boš imel trdega kot še nikoli, ti bo pasalo, si bo zaželel nekomu faf…, potem punci iskreno povej, se dogovorita o vajini zvezi in pojdi na real izkušnjo. Prvi dve leti boš čisto nor, potem boš pa videl kdo v resnici si.

Obična pederčina pač 🤷‍♀️

Zadnje čase tudi mene vleče v neke bi izkušnje. Če je kdo za naj mi kar piše: [email protected]

Ogabni ste s temi pedrskimi forami. Vsaj tisti, ki mate družine, bi morali nehati s tem. Po možnosti pa tudi ostali, ker v krogih teh perverznežev se SPB zelo intenzivno prenašajo.

Lahko bi svojo punco meni posodil, da boš imel čas za moške

ta forum je postal zblojen ti mater da res… kar kozla se mi res…  ogabni ste s to promocijo pederstva…

bejs si ga lizat s tipomal karkoli hoces in ona tvoja budala ce hoce naj bo zraven…

sam nehi to promovirat tukaj

pa nimam nic priti homoseksualcem, ker tisti so jasni vedo koga zelijo in kaj jih privlači…

to da pa neka oseba, ki se gre heteroseksualno vezo, sanjari o istem spolu mi je oa naravnost ogabno in se mal pa se bomo heteroseksualci v samostane zasprli, ker bekaterim vam ni cisto nic za zaupat… gonite se z vsakim povprek in trosite bolezni… ogabni ste… da men tip sam omeni to se mi zagabi do konc življenja

in je v isti sekundi bivši

To, da imaš punco, je prav tako fantazija.

New Report

Close