Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zelo pogost pojav “zrele” ženske in “matere” v današnjem času

Zelo pogost pojav “zrele” ženske in “matere” v današnjem času

Napaka! Vsaka ženska je potencialna Mirela. Razlika je le v tem, koliko se ene nazaj držijo druge pa ne. Pa še tiste ki se nazah držijo, je vprašanje zakaj se. Ali zato ker želijo ali zato ker morajo. In z moškimi je enako.

Prostaštva ne moremo ločevati po spolu, temveč po zrelosti duha.

tole vprašanje me matra že celo večnost: s katero ga vsi ti Franclni kronajo ??
takole čez palec, cca … je razmerje 1:1 ☺[/quote]

Nikoli ne more biot ena ena, ker niso vsi vezani, ki ga serjejo. In takih Mirel ti vsaj dvajset naštejem v bližnji okolici. Tako da osnovnošolska matematika in osnovna logika, ki se pa seveda ne da naučit, bi prišli prav.[/quote]
si že na 2,5 : 1 … še malo poglej, pa boš prišel na 1 : 1

Bi bi. Kaj pa so jugoviči takega?[/quote]

Ah ja, šamar in podobno, slovenc pa joka tukaj gor.

Na evo pa pa pokaže psihopatskost in znori, ko ni po njegovo, ter se spusti na osebni nivo…..jaoooo resnoiocoljub in vse kar si pod vsemi niki, skupaj s popolno zblojenostjo in ubogimi štirimi otroci, ki si jih zapustil, oziroma si upravičeno dobil brcoi v rit, ampak to si ti sam pisal o sebi in še mnogo več…[/quote]

Ampak dejansko je podobno.
Če bo tvoj sin kdaj videl, kaj ti pišeš po forumih, mu tudi ne bo kul. Verjemi, da ne. Razen če ga nisi že uspešno indoktriniral in pri svojih rosnih najstniških letih v sebi goji tako mržnjo do ženskega spola kot ti.[/quote]

Nikakor si ne želim, da sin in hči živita v popolnoma spolno sprevrženi družbi in da je to hkrati edini življenski cilj, kar je vidno danes. Torej je treba o tem govorit in še mnogo več, kaj ti ni jasno?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Napaka! Vsaka ženska je potencialna Mirela. Razlika je le v tem, koliko se ene nazaj držijo druge pa ne. Pa še tiste ki se nazah držijo, je vprašanje zakaj se. Ali zato ker želijo ali zato ker morajo. In z moškimi je enako.

Prostaštva ne moremo ločevati po spolu, temveč po zrelosti duha.[/quote]
Drži.

Napaka! Vsaka ženska je potencialna Mirela. Razlika je le v tem, koliko se ene nazaj držijo druge pa ne. Pa še tiste ki se nazah držijo, je vprašanje zakaj se. Ali zato ker želijo ali zato ker morajo. In z moškimi je enako.

Prostaštva ne moremo ločevati po spolu, temveč po zrelosti duha.[/quote]

kot pravijo na jugu: svaka je žena ku.rva … fanta, tudi vajini mami
Zato pa ni čudno, da take stresata ☺

Bi bi. Kaj pa so jugoviči takega?[/quote]

Dedci! Šus v glavo, sekira za vrat, nož u trebuh. Beri malo jugo novice, prav vsak dan je najmanj en umor.

Nikoli ne more biot ena ena, ker niso vsi vezani, ki ga serjejo. In takih Mirel ti vsaj dvajset naštejem v bližnji okolici. Tako da osnovnošolska matematika in osnovna logika, ki se pa seveda ne da naučit, bi prišli prav.[/quote]
si že na 2,5 : 1 … še malo poglej, pa boš prišel na 1 : 1[/quote]
Že at primer ruši tvoje razmerje, res ne dojameš?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

;-))) sem dobra a? Še malo pa sem bom lahko registrirala kot brkljačica…

Drgač pa tko no, vsaj razmisli če je kaj resnice v mojem pisanju, bi znalo koristiti tvojim otrokom.[/quote]

Pa ne bluzi no, pozno v noč smo se ti režali da smo pokali, tri uporabnice, skupaj z mano, ko si izlival cele romane svojega bolnega uma.[/quote]

Mene pa zanima, zakaj golo resnico naslavljaš z moškim? Po moje je ženska. Brkl trapast pa to sploh ni, ker ni imel niti približno tega stila pisanja in znanja slovnice kot gola resnica, to je dejstvo.

Ti pa tri uporabnice ste pokali cel večer – to je pa res osnovnošolska izjava, govoriš kot en mali, užaljeni fantek. Ko ti je prišlo do živega, si pa povedal, da ti in tvoje “frendice” se ji pa za hrbtom smejete – 1. razred OŠ….
…in ni treba dolgo ugibati, kdo so te tri perle 🙂

Bi bi. Kaj pa so jugoviči takega?[/quote]

Ah ja, šamar in podobno, slovenc pa joka tukaj gor.[/quote]

Čefur pa joka zamaskiran pred kamero, ker mu slovenski delodajalec plače ne da. V firmi pa ne upa pisnit. Gre raje domov Fato prefukat.

Pa ne bluzi no, pozno v noč smo se ti režali da smo pokali, tri uporabnice, skupaj z mano, ko si izlival cele romane svojega bolnega uma.[/quote]

Mene pa zanima, zakaj golo resnico naslavljaš z moškim? Po moje je ženska. Brkl trapast pa to sploh ni, ker ni imel niti približno tega stila pisanja in znanja slovnice kot gola resnica, to je dejstvo.

Ti pa tri uporabnice ste pokali cel večer – to je pa res osnovnošolska izjava, govoriš kot en mali, užaljeni fantek. Ko ti je prišlo do živega, si pa povedal, da ti in tvoje “frendice” se ji pa za hrbtom smejete – 1. razred OŠ….
…in ni treba dolgo ugibati, kdo so te tri perle :)[/quote]

Pa ne bluzi no, če klamnfaš enako, ne moreš iz okvira svojega dolgoveznega pisanja z istimi frazami in besednimi zvezami. Ja normalno sa režim, ker se je čemu režat.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


si že na 2,5 : 1 … še malo poglej, pa boš prišel na 1 : 1[/quote]
Že at primer ruši tvoje razmerje, res ne dojameš?[/quote]

priznam: ne dojamem.
kje tistih 50 Franclnov dobi za namakat … če pa je samo 20 voljnih bejb ☺ manjka mi še 30 bejb, da bi ga 50 Franclov namakal ☺

Žal kruta gola resnica. Na nas odraslih otrocih pa je, da ozavestimo kako in česa so nas naučili naši starši. Največkrat so nas učili kar sami nikoli niso bili, in s tam naučili prav tisto, kar sami nočemo biti.

Zato kurbe, sponzoruše in ostal ološ ki se ne skriva neprimerno bolj spoštujem, kot “vzorne mame”.

Ah ja, šamar in podobno, slovenc pa joka tukaj gor.[/quote]

Čefur pa joka zamaskiran pred kamero, ker mu slovenski delodajalec plače ne da. V firmi pa ne upa pisnit. Gre raje domov Fato prefukat.[/quote]

Saj po eni strani je to še ok, tista ki ima doma dost, ne bo po tujih skakala. Simple.

Bi bi. Kaj pa so jugoviči takega?[/quote]

Dedci! Šus v glavo, sekira za vrat, nož u trebuh. Beri malo jugo novice, prav vsak dan je najmanj en umor.[/quote]

Ziher, ja. Delajo cele dneve za slovenčke za 200 evrov na mesec in tih ko pizde. Delovna inšpekcija jih rešuje iz suženjskih razmerij z delodajalci, ker sami ne upajo nič. Pa take balkanske muškarčine.


Že at primer ruši tvoje razmerje, res ne dojameš?[/quote]

priznam: ne dojamem.
kje tistih 50 Franclnov dobi za namakat … če pa je samo 20 voljnih bejb ☺ manjka mi še 30 bejb, da bi ga 50 Franclov namakal ☺[/quote]

Pane gre za to, kaj ima en samski, ima kako odgovornost recimo ta v BB. On jo je nategnil in se mu kreše, še parkrat jo bo pa adijo. Ta pa ima otroke in moža in nikakor ni enako.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ti to resno?

Ti to resno?[/quote]

da. Povsem resno.

Mene pa zanima, zakaj golo resnico naslavljaš z moškim? Po moje je ženska. Brkl trapast pa to sploh ni, ker ni imel niti približno tega stila pisanja in znanja slovnice kot gola resnica, to je dejstvo.

Ti pa tri uporabnice ste pokali cel večer – to je pa res osnovnošolska izjava, govoriš kot en mali, užaljeni fantek. Ko ti je prišlo do živega, si pa povedal, da ti in tvoje “frendice” se ji pa za hrbtom smejete – 1. razred OŠ….
…in ni treba dolgo ugibati, kdo so te tri perle :)[/quote]

Pa ne bluzi no, če klamnfaš enako, ne moreš iz okvira svojega dolgoveznega pisanja z istimi frazami in besednimi zvezami. Ja normalno sa režim, ker se je čemu režat.[/quote]

;-)))Tudi meni je zabavno;-))) Tako zelo, da sem se šla v zgodovino poučit kako je pisal… (vmes našla še nekaj preminulih)

Daj še svojega valjarčka no! Prav neverjetno je kako ste ubogi, ko vam zmanjka argumentov če ne zadostuje osebnostno dol tlačenje pa privlečete nekoga iz zgodovine…

Ti to resno?[/quote]

da. Povsem resno.[/quote]

No, potem ti pa z veseljem razložim. Nikjer ne piše, da se ena Micka ne bi smela ob ponedeljkih zabavati s Francelnom, ob torkih s Frenkom in ob sredah s Franom. Se ne opredeljujem do vsebine, ampak v teoriji se popolnoma izide, samo Micka ima malo več dela kot Francelj.

da. Povsem resno.[/quote]

No, potem ti pa z veseljem razložim. Nikjer ne piše, da se ena Micka ne bi smela ob ponedeljkih zabavati s Francelnom, ob torkih s Frenkom in ob sredah s Franom. Se ne opredeljujem do vsebine, ampak v teoriji se popolnoma izide, samo Micka ima malo več dela kot Francelj.[/quote]

to zastopim ☺ — so pač (pol)profesionalke ☺
ampak kot razberem iz konteksta tipkanja tukaj – “Mirele” so pa vezane in nimajo “urejenega urnika” sprejemanja strank ☺

sicer se od matematike še vedno spomnim odvodov, integralov, kvantnih skokov, … celo za “time sharing” sem že slišal ☺

Govorim za odnose doma, do njihovih žensk. Kako je poslovno ti raje ne govorim, da te ne bo sram ker si slovenec. Bolš da ne trapaš neumnosti o 200€, bodi raje tiho, boš bolj pameten izpadel. Bo pa temu kmalu konec, sama sem firmo že zaprla.

Pa ne bluzi no, če klamnfaš enako, ne moreš iz okvira svojega dolgoveznega pisanja z istimi frazami in besednimi zvezami. Ja normalno sa režim, ker se je čemu režat.[/quote]

;-)))Tudi meni je zabavno;-))) Tako zelo, da sem se šla v zgodovino poučit kako je pisal… (vmes našla še nekaj preminulih)

Daj še svojega valjarčka no! Prav neverjetno je kako ste ubogi, ko vam zmanjka argumentov če ne zadostuje osebnostno dol tlačenje pa privlečete nekoga iz zgodovine…[/quote]

Pa kaj se zdaj pretvrajaš? Poglej tvoj tipičen psihopatski izliv, ki si ga malo prej pokazal, kar si počel že prej. Ko ni po tvoje izgubiš vso kontrolo, popolnoam znoriš in se vsuješ z zmerljivkami na osebi ravni….eh brez veze…D apa kopiraš tako brklca kot mene in si odpiral teme z osebnimi vprašanji, ki so bile brisane, je pa tud jasno….

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Pa ne bluzi no, pozno v noč smo se ti režali da smo pokali, tri uporabnice, skupaj z mano, ko si izlival cele romane svojega bolnega uma.[/quote]

Mene pa zanima, zakaj golo resnico naslavljaš z moškim? Po moje je ženska. Brkl trapast pa to sploh ni, ker ni imel niti približno tega stila pisanja in znanja slovnice kot gola resnica, to je dejstvo.

Ti pa tri uporabnice ste pokali cel večer – to je pa res osnovnošolska izjava, govoriš kot en mali, užaljeni fantek. Ko ti je prišlo do živega, si pa povedal, da ti in tvoje “frendice” se ji pa za hrbtom smejete – 1. razred OŠ….
…in ni treba dolgo ugibati, kdo so te tri perle :)[/quote]

Daj povej, daj povej!

Meni samo dve prideta v misli.

Govorim za odnose doma, do njihovih žensk. Kako je poslovno ti raje ne govorim, da te ne bo sram ker si slovenec. Bolš da ne trapaš neumnosti o 200€, bodi raje tiho, boš bolj pameten izpadel. Bo pa temu kmalu konec, sama sem firmo že zaprla.[/quote]

A kar firmo zaprla? Jebiga, sem jaz vedel, da ti zastonj ponujanje windows desetke ne bo zneslo. Nimate v Ameriki zastonj delovne sile balkanskih junakov, da bi se to izšlo. Jaz pa na ta račun širim poslovni imperij v Sloveniji.

New Report

Close