Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek zemlja halo…..

zemlja halo…..

Halo zemlja…… dobro jutro…… halo……kliče vesoljček…

Vesoljček čaka na dovoljenje za pristanek na tem forumu….

oooooo steza je prazna trenutno na pristanek….le pristani…a si muško? heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he…

Mater sm koza koj v napad ,pa sm rekla da bom tiho!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čak mogoče prihaja v miru ? ma saj je napad tudi dovoljen :))))) nežen :))))

Sporočilo sprejeto …… Vesolček pristaja….
Dobrojutro še enkrat vsem.
Pristanek srečen….

Hmmm…..kakšno je tvoje poslanstvo na zemlji?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))

lušno !

Tam gori je sama puščava in puščoba… Poslanstvo…..raziskati in razveseliti forum in se kaj novega naučiti o zemlji….

Prihajam v miru…evo, bela zastava…

Krasno! WElcome… Zdej pa hiter povej,če maš pimpeka…!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Žal nimam pimpeka….A je to ovira za pristanek….?
Ne hecat vesolčka, da mora ponovno vzletet….vesolček žalosten…ne ve kje pol pristat.

Vesoljček…lep pozdrav….tudi tebi zvezdica sveti…..

Zvezdica hvala ti, ker si me vodila do tu. Res je bila pot svetlejša.

Neeeeeee ti kar ostani,sej smo veseli te…samo da vemo no kam pašeš..heheh pa brez zamere..welcome…blo je direktno prašanje…hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

vesoljček, pozdravljena na svetli strani temne lukne :))) in, lepo da imamo spet novega člana, te naše prelepe gmajnice :)))

Vesolček ma vas rad….

vesolček, viš.. ti veš, kdo smo mi.. mi pa ne vemo, kdo si ti 🙂 Ker je tukaj navada, da se malo… hmmmmmm predstavimo… ma te smem vprašat… s kerega konca Slovenije… če pa češ kej več povedat, pa tud prov :)))) No, mam občutek, da smo dobili sem prov enga luštenga vesolčka… Madonca, pestro, pestro :)))

Jani ma tko al tko, po navadi vse rad :)))))))))))))

Independence day ha ha ha

Vesolček vas ne pozna…… Vas je izsledil šele pred kratkim.

Vesolček prišel iz vesolja….. hi hi hi…

Se nagibam proti dolenski. No ne čist, blizu pa….
Če te zanima kej več pa na mail piš….

Vesolček čaka mail…….

ahaaaaaaaaaaa, vesolček :))))no ja.. jest Gorenjska, tko da :))) mamo tukaj res pestro, čeprav mislim, da nam manjkajo še Štajerci… pa Korošci.. pa Prekmurci… ostalo pa smo pokrili :))))

Jani bo napisal en mail.. ko se najde čas :)))) v tem trenutki želi vesoljčku.. prijetno bivanje med nami :)))

Ej ti vesoljček….Kakšna so pa kaj tvoja leta…čist tko mimogrede…a sem še vedno jaz “ta mala”

hehehehe tamala, ne ga srat :)))))) tuki smo vsi tamali :))))))))

Vesolček majhen….Najmanši…..
Leta pa 32 svetlobnih let bo vsak čas….

Nisi mičken-a….je zvezdica še bolj…..

ja zvezdica…. še mal boš morala počakat :))))))))) ampak, kar bod tamala :)))) sje jih tud rabmo a ne da :)))

New Report

Close