Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žena hoče, da ji plačujem po 150 evrov

Žena hoče, da ji plačujem po 150 evrov

Poročena sva že zelo dolgo, otroci so doma samo še občasno, midva pa životariva v vseh pogledih. Kot družina smo vedno dobro sodelovali, midva kot partnerja nikoli. Če smo bili skupaj nihče ne bi posumil, da sva si skoraj neznanca, da spiva od poroda naprej (pred 23- imi leti) vsak v svoji postelji, čeprav v isti sobi. »Spala skupaj« nisva že od njene druge nosečnosti, kar nanese 20 let. Dolga leta sem si pomagal sam, njo moledoval na kolenih, pa se ni zgodilo nič. Pred parimi meseci me je kolega povabil na zasebno zabavo. O podrobnostih ne bom razlagal. Sem pa tam spoznal žensko, s katero sem se ujel, da ne razlagam, da take privlačnosti še nisem čutil. Brez sramu mi je povedala, da računa 200 evrov in seveda sem sprejel. Po dvajsetih letih sem mislil, da ne bom več znal in zmogel, pa sem se krepko zmotil. Pozabljeni občutki, kako je biti z žensko, so se obudili v trenutku. Ves vzhičen sem se naslednje dni smukal okoli žene, ki je hladna kot gora ledu, sem ji povedal, da pač tovrstne usluge včasih plačam. To jo je tako podžgalo, samo sedaj tudi ona zahteva isto vsoto, v naprej. Ker sem bil zaprepaden zaradi njene ponudbe, se ni zgodilo nič. Zdaj pa razmišljam, naj plačam eni ali drugi. Pri obeh je samo telesno. Mogoče bi bilo celo lažje, da denar ostane pri hiši. Kaj mislite?

 

dobro zgodbico si si izmislil…

moram pa reči,da se je tvoja žena res presenetljivo hitro spustila na nivo prodajalke ljubezni – da morebiti tega že s kom drugim ne prakticira, ker ji je tako blizu in všeč.

😃😄😅😆

Pa si zihr da bo znala tvoja žena ti dati občutek da si car in najboljši/najtrši/najdaljši na planetu? Ker za to plačuješ a ne? Da se dedc počutiš. Tvoja te je pa kastrirala že 20 let nazaj. Sedaj pa misliš da je zmožna za 150e kaj dat od sebe? Glede na stanje doma ni ravno dobra igralka. Pa probaj ne :). Pomoje boš razočaran. V vsakem primeru očitno drugega ni. Da bi si omislil življenje ti očitno v 20ih letih še ni prišlo na misel. Se ti zdi bolj logično da životariš in daš vsake toliko časa nekaj denarja nekomu zato da se živ počutiš. Zanimiva izbira.

Verjetno je še ena glupa bedna obupama provokacija.

Bom pa napisala, da ste vsi eni res veliki nesrečni ujetniki vašega telesa, seksa in vaših egoističnih manipulativnih potreb.

Bolj ko vas berem vedno bolj sem prepričana, da ne spadam v ta vaš nori svet in na ta forum. Zelo ste žalostni zagrenjeni neuki osebki, brez čustev, miline, dotika, brez srca in duše. Tega vi nimate.

Že včeraj sem napisala, da se vsak dan zahvalim Bogu in moji mami, da me je rodila normalno v glavi in z velikim srcem in čisto dušo.

Avtor, če je fejk, bog ti pomagaj, če ni fejk, si boš pa itak pomagal sam a ne?

Odgovor na objavo uporabnika
Brane iz Lublane, 25.09.2023 ob 16:43

Poročena sva že zelo dolgo, otroci so doma samo še občasno, midva pa životariva v vseh pogledih. Kot družina smo vedno dobro sodelovali, midva kot partnerja nikoli. Če smo bili skupaj nihče ne bi posumil, da sva si skoraj neznanca, da spiva od poroda naprej (pred 23- imi leti) vsak v svoji postelji, čeprav v isti sobi. »Spala skupaj« nisva že od njene druge nosečnosti, kar nanese 20 let. Dolga leta sem si pomagal sam, njo moledoval na kolenih, pa se ni zgodilo nič. Pred parimi meseci me je kolega povabil na zasebno zabavo. O podrobnostih ne bom razlagal. Sem pa tam spoznal žensko, s katero sem se ujel, da ne razlagam, da take privlačnosti še nisem čutil. Brez sramu mi je povedala, da računa 200 evrov in seveda sem sprejel. Po dvajsetih letih sem mislil, da ne bom več znal in zmogel, pa sem se krepko zmotil. Pozabljeni občutki, kako je biti z žensko, so se obudili v trenutku. Ves vzhičen sem se naslednje dni smukal okoli žene, ki je hladna kot gora ledu, sem ji povedal, da pač tovrstne usluge včasih plačam. To jo je tako podžgalo, samo sedaj tudi ona zahteva isto vsoto, v naprej. Ker sem bil zaprepaden zaradi njene ponudbe, se ni zgodilo nič. Zdaj pa razmišljam, naj plačam eni ali drugi. Pri obeh je samo telesno. Mogoče bi bilo celo lažje, da denar ostane pri hiši. Kaj mislite?

 

Tvoja žena ima izkušnje. To je očitno. Pozna tarifo.

Logično je, da je potem doma zmatrana.

Daj loči se in najdi žensko, ki ima utrip. Pa porka madona no! Lastni ženi plačevati za sex!

Prodajta stanovanje, ločitev in plačuj druge, boš vsaj imel šanso spoznati še kakšno, ki ni kurba! Jao svet gre v kurac!

Odgovor na objavo uporabnika
Omg, 25.09.2023 ob 18:22

Daj loči se in najdi žensko, ki ima utrip. Pa porka madona no! Lastni ženi plačevati za sex!

Prodajta stanovanje, ločitev in plačuj druge, boš vsaj imel šanso spoznati še kakšno, ki ni kurba! Jao svet gre v kurac!

Res je, svet gre v maloro. Moralne vrednote so na nuli.

Good story 🤣🤔🤣

Ne boš verjel, da jaz poznam en tak par. Sicer onadva to bolj v šali počneta, ampak dejansko vsak od njiju, ko seksata, da v šparovc po 20 eur. V decembru si za ta denar privoščita fajn luksus hotel za tri noči plus erotično masažo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jagodna vodka, 25.09.2023 ob 21:00

Good story 🤣🤔🤣

Zakaj naj bi bila to zgodba? Folk še kaj hujšega počne v zakonih.

Izredno debilna provokacija…

Doma se zmeni za popust, nor pa si bil da si ji povedal pravo ceno, rekel bi 50€, pa popust , pa bi sexal za drobiž, če že zastonj ne da…

Drugače pa, menjaj, to ne pelje nikamor.

Pofukaj vsako 1x , placaj, pa obe steri …

Šala?

ahahahahahhah

Pa si najdi ljubico za občasna srečanja. Plačuješ za sex? BEDNO

Najdi si žensko,l ki ti bo po duši, karakterju blizu, s katero se boš pogovarjal in tudi imel spolnost…

eh, ne bom te učila, brez veze, ker si kr en …..ne bom grdo napisala 🙂     , upam, da te bo katera sploh hotela.Srečno.

 

Ja itak, 20 let si si ga na roke metal,ker nisi vedel,da bi lahko za to kakšni plačal. Sedaj pa še ženo vzburja tvoja in posledično njena prostitucija. Brezvezna zgodba v domišljiji nepotešenega gledalca xxx plačljivih vsebin.

Za sex plačuje kle gor edin Bozo.

Jaz računam 200 evrov samo za pogovor z bodočo stranko. Spolne usluge pa gredo krepko čez jurčka pri meni. Sem le profesionalna.

Imate res vsi ločene finance? Pri nas je denar skupen, čeprav jaz zaslužim skoraj 10x več. Itak fizično ne more zapraviti vsega denarja.

New Report

Close