Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena hoče da kupim nov avto

Žena hoče da kupim nov avto

Imam 11 let star avto, dela brez problemov, ženi pa je na pamet padlo da ker bova imela otroka, bo treba večjega. Ja lepo vas prosim, a v golfa res ne gre vozič pa ostalo noter?! Imam na sumu, da hoče samo za važnanje.

 

Tej tvoji ženi reči, če ji kaj ne paše, naj sama financira nakup novega avta. Proklete babe frdamane, delale ne bi nič, a luksuz bi pa stalno vozile. Jaz bi jo že zdavnaj odjebal.

Ti imaš golfa. Ženi pa kipi touarega, da bo lahko čez pločnik zavila, ko bo otroka v vrtec peljala v jutranji gneči.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Nedotakljivi, 31.07.2021 ob 12:45

Ti imaš golfa. Ženi pa kipi touarega, da bo lahko čez pločnik zavila, ko bo otroka v vrtec peljala v jutranji gneči.

zakaj bi pa on moral kupiti njej avto? Sama si naj ga kupi, kakšnega želi.

Evo To je ta sistem, “samo da je mir pr bajti”……

Pol pa ima dec, staro garo, baba pa tak tank, da je niti podrazno ne zna parkirat ali obrnit. Pa dobr nej jo ma, bi me brigalo, a kaj ko delajo potem zastoje na cesti, parkiriščih…

Haha, meni pa moj dec teži, da mi kupi nov avto, ker je moj star 12 let. Pa se mi to zdi popolnoma nesmiselno, avto dela super, za to kolikor ga rabim, je cisto ok. Res ne razumem te slovenske obsedenosti z avti.

Odgovor na objavo uporabnika
ženska norija, 31.07.2021 ob 12:25

Imam 11 let star avto, dela brez problemov, ženi pa je na pamet padlo da ker bova imela otroka, bo treba večjega. Ja lepo vas prosim, a v golfa res ne gre vozič pa ostalo noter?! Imam na sumu, da hoče samo za važnanje.

 

Je v tej družini samo mož zaposlen in služi denar, žena nič?

 

ni mo jasno zakaj golf ni ok za tričlansko družino.

Naj ti da denar, pa kupi novega.😁

Fifthen & Fifthen.

Ko boš spravil voziček za novorojenčka v kuferam golfa, ji le povej kaj ji gre.

Ko.

Like never.

Še marsičemu se boš moral odpovedat, da se boš lahko prilagodil novemu članu in tu 100% držim s tvojo ženo.

Ne gre se samo za voziček. Dopusti, izleti…bi te rada vidla parkirati kufre in voziček v golfa. Pa ko bo otrok malo večji…poganjalček,kolo.

Res nimaš pojma o čem govoriš.

 

Od kdaj pa so pločniki za avte?

Zdaj pešec še na pločniku ni varen, ker eni mislijo, da smejo po pločniku vozit, če imajo froca.

Odgovor na objavo uporabnika
Joke farm, 03.08.2021 ob 09:32

Ko boš spravil voziček za novorojenčka v kuferam golfa, ji le povej kaj ji gre.

Ko.

Like never.

Še marsičemu se boš moral odpovedat, da se boš lahko prilagodil novemu članu in tu 100% držim s tvojo ženo.

Ne gre se samo za voziček. Dopusti, izleti…bi te rada vidla parkirati kufre in voziček v golfa. Pa ko bo otrok malo večji…poganjalček,kolo.

Res nimaš pojma o čem govoriš.

 

Če je pameten, jo bo steral preden se odločita za otroka.

Oh to boš pa že….

Bi še razumel, če bi rekla, da zaradi varnosti, ne pa velikosti.

A je slučajno take sorte, ko med akcijo vpije globlje, globlje, še, še. Ti pa nazaj a ti jaz vpijem ožje, ožje, ožje, še, še.

Odgovor na objavo uporabnika
Purple rose, 31.07.2021 ob 13:02

Haha, meni pa moj dec teži, da mi kupi nov avto, ker je moj star 12 let. Pa se mi to zdi popolnoma nesmiselno, avto dela super, za to kolikor ga rabim, je cisto ok. Res ne razumem te slovenske obsedenosti z avti.

Te slovenske obsedenosti z avti? Cel razvitejši del sveta je obseden z vozili. Ljudje po celem svetu se na veliko prezadolžujemo.

Kar pa se tiče OP pa bi rekel, da se bosta z partnerko morala pogovoriti ali je nakup novega vozila trenutno možen glede na vajine finančne plane in zmogljivosti.

 

Ko je otrok se res potrebuje več prostora, posebej za izlete in dopuste. Glej, če imaš denar, kupi nekaj novejšega in večjega. Saj veš: Happy wifw, happy life. Glede na to, da si se odločil za zakon in načrtuješ družino, si to dobro zapomni. Če pa nimaš denarja in ti je škoda kaj boljšega za lastnega otoka, potem obdrži avto, ki ga imaš, se skregaj z ženo in prosim, ne imej otrok.

Mi2 sva tudi imela vsak svojega golfa, ko sva dobila otroka.

Dokler nismo šli na dopust je bil golf super.

Na dopust smo šli z golfom in otrokom samo enkrat in nikoli več – kak smo prišli domov, smo moj avto zamenjali za sharana brez odvečnih besed.

On ima še vedno svojega golfa 😉

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
#LevaKrošnjaDesnoOdTebe, 03.08.2021 ob 10:24

Te slovenske obsedenosti z avti? Cel razvitejši del sveta je obseden z vozili. Ljudje po celem svetu se na veliko prezadolžujemo.

Kar pa se tiče OP pa bi rekel, da se bosta z partnerko morala pogovoriti ali je nakup novega vozila trenutno možen glede na vajine finančne plane in zmogljivosti.

 

Tudi, če je možen nakup novega avta, se je za vprašat, čemu nov avto, če je star čisto OK.

mi smo koj kupli šleparja, vse nametal gor, ker nikol ne veš kaj boš še rabu na izletu, modro majčko al zeleno???, pa vzameš vse, še rujavo, pa tud zlagat ni treba, tud viličar gre gor, kajak, smuči..skratka vsa..po poti lahko tud kaj prodaš ali pa dokupiš na letgo..za v mesto in tam kamor šlepa ne more smo imel pa kolesa – jasno bio/eko/fleko, pa vsaj tri sorte vozičkov, za sneg, dež ali sonce!

to so sami hudi ekologi tukaj gor, pa Greta, pa za prihodnost otrok gre.

Raje poglejta, kakšen voziček bosta kupila. Je res, da je zelo težko dobit še normalnega, da ga spraviš v avto ranga golfa, ampak se da. Voziči so ratal take golide, da ne moreš verjet. Dejansko če ne želiš imet prtljage na sedežih, ti ne ostane veliko izbire.

Eh v 11 let starega golfa bo prej spravil vse potrebno, kot v novega! Ce imata dvojcke na poti jo razumem, pri enem pa ne

Za družino se potrebuje večji avto, družinski in predvsem novejši, bolj varen. Glede znamke ne morem komentirati, stvar potreb, okusa in finančnih zmožnosti, a na tem se pa res ne sme šparati. Predstavljaj si, da te ujame okvara, sama z majhnim jokajočim otrokom, nikjer nikogar, ki bi ti pomagal sredi navečje vročine ali mraza, nevihtnega naliva itd itd.. vse to sem dajala leta in leta skozi z 2 majhnima otrokoma, avto me je puščal na cedilu na dnevni bazi, ni vprašal ne kje ne kdaj. Možu se je takrat zdelo potratno kupovati velik avto, nov. Sebi je pa kupoval audije (rabljene a vseeno), zapravljal za nogometne stave, žurke s klapo ipd. Me prime sveta jeza samo ko pomislim v kakšni nevarnosti smo bili jaz in otroka, njega pa gladko b… k….

Če si pametna, vztrajaj pri varnosti zate in otroka. Jaz nisem bila. Sem imela srečo, da se nam ni kaj hujšega zgodilo, a ni za se opirati le na “srečo”

Mi imamo nissan qashqai in poleg vozicka v prtljaznik( polico smo odstranili) spravim samo se kako malenkost,sploh ko je otrok se majhen in uporabljamo za vozicek se kosaro. Edina resitev so stresne sani in kovcek na avto. 

New Report

Close