Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žena me!

Žena me!

Po telefonu drka,kakšen bo račun za internet ta mesec!Ker vsak hip vidim kakšen bo,me to malo zjezi.saj ne bo šlo iz njenga tošna,mater.Ene se pa res znate v pravem trenutku oglasit!Živele ljubice,ampak sam če ste drugačne(?).
Fak,sem kar malo jezen in bom musko mal našponal,ker to me pa res umiri!
Lepi bodite,kletkaši.
Sp

Sorry, kaj boš našponal?!
Plehmuziko?!
:-)))))))

Ne,ta trdega!
Lepa si,ja kje si pa hodila zadnjo uro?
Sp

Delala, kaj pa drugega! :-)))))

cmoka na lička.

Ej veš kaj. Jaz ti bi dal lubice, spoštuj ženko…
Vsak dan se na novo zaljubi v njo in ne boš imel časa po internetu skakat 🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ah,ko boš tolk star kot jaz,boš pa samo še na ribolov mislu!
Sorry,sem spičkan,
mam rad pa tut tebe
Sp

Kolk pričakuješ da bo? Velik. Račun namreč. ?
Moj bo naslednji mesc na nuli, če ne bo tamali isku najstnic ipd…

Jaz nič ne pričakujem!Točno vem!Siol ti v vsakem hipu servira trenutno stanje in že vidim da bom malo pod rekordom(takrat,pred 10-imi leti,ko je bilo prvo delo na internetu iskanje nagih bab).Hja, 20 čukov bo pa zares,če pa boste še naprej tako komunikativni bo pa še višji!
Lepa si
Sp

Mislilm, da te bo upraviceno iz gat stresla, 20.000 ,oo ali jih ni skoda???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehe, poznam siol… :((
Ma iz “preventive” ne hodim v mesecu gledat kolk je že… se pustim presenetit, ko pride račun… :(((
Mi rata 10 čukov, zlasti odkar nimam več študentskega paketa….

Za take prijatelje,kot ste vi,ni nikoli škoda ne časa,ne denarja!!!!!
Bom pa ponoči malo več tezgaril,da nadoknadim izpad družinskega proračuna.Ampak o tem bi lahko debatiral v nedogled,naj ostane pri tem.
Hvala
Sp

Evo, pa si me podrl do konca, brez besed sem in lahko recem le:” Hvala, dober si!”

Cmoka, si kaj moj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,jaz bi tut kero podrl,pa sta obe preč :-)))
Lepotička moja
Sp

New Report

Close