Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena me je prevarala z mojim prijateljem

Žena me je prevarala z mojim prijateljem

Pa ravno ta prijatelj se je na veliko hvalisal, kakšen prijatelj je on meni, se okronal za mojo poročno pričo pred vso družino, ODZADAJ PA MI FUKA BABO.

Ne razumem kaj je s tem folkom. Tiho bi bil, zakaj se je hvalil, opeval tole prijatelstvo, če je pa gnojni izcedek. Še kdo z podobno izkušnjo? Kaj narediti? Naj se skrijem? Vsi okoličani vedo za prevaro. Njemu p ravno, kakor da se ni nič zgodilo.

Neka te je prevarala.

Odgovor na objavo uporabnika
Karli, 07.05.2023 ob 14:15

Pa ravno ta prijatelj se je na veliko hvalisal, kakšen prijatelj je on meni, se okronal za mojo poročno pričo pred vso družino, ODZADAJ PA MI FUKA BABO.

Ne razumem kaj je s tem folkom. Tiho bi bil, zakaj se je hvalil, opeval tole prijatelstvo, če je pa gnojni izcedek. Še kdo z podobno izkušnjo? Kaj narediti? Naj se skrijem? Vsi okoličani vedo za prevaro. Njemu p ravno, kakor da se ni nič zgodilo.

Dokaz več, da so babe večje prasičke od moških.

Upam, da si dovolj moder in OBEMA oprostil, ja se zgodi, zato pa so prijatelji, da ti pomagajo vun popraV/vljat

Zakaj bi se ON skrival? On je v moških očeh JEBAČ. Poskusil je pa je dala. Vse pri roki.

Njo pa nateraj, ona je prasica, njiju bi moralo bit sram, prijatelj pa pač ni več prijatelj.

 

 

Zakaj  pa so prijatelji?

Da ti pomagajo v nesreči!

Odgovor na objavo uporabnika
že za nekaj, 07.05.2023 ob 14:29

Zakaj  pa so prijatelji?

Da ti pomagajo v nesreči!

Morda Se mu je ponovila, da je ti ne znaš potešiti…

Pravi prijatelj, pomaga…

Verjetno je bila zadovoljna, nasmejana  doma…tega pa ne opaziš?

Bod prepričan taprav prijatu, tega nkol neb naredu.

Ni bil, ona pa ne taprava zate.

Preboli. Naj se imata.

Ti, dvigni glavo.

Ni bolšga kot natakniti ženo od prijatla, kolega, znanca ponavd že sam namigne nekaj o tem kaj ima rada in kako se f*ka.

Jaz da sem tvoja žena, bi te varala z vsemi tvojimi prijatelji in ne prijatelji.

Če ni fausije je za vse dost 🤗

Če ni favšije je lahko za vse dost 🤪

Ponekod je to obicaj, da kum prvi natakne nevesto.

 

Stari, ti nimas ne zene, se manj pa prijatelja, ker tole tvoje zensce je dalec od zene, prijatelj pa je zal le ena gnida v tvojem zivljenju.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
crnogorski kum, 07.05.2023 ob 15:31

Ponekod je to obicaj, da kum prvi natakne nevesto.

 

Stari, ti nimas ne zene, se manj pa prijatelja, ker tole tvoje zensce je dalec od zene, prijatelj pa je zal le ena gnida v tvojem zivljenju.

 

 

Istina.

Pravi prijatelji tega ne delajo.

Žena  aaaa nehite no, upam, da te ni kastrirala še z otrokom in zdaj pač trpiš njeno gonjenje “zdej bo pa vse ok” samo umakniti se od tazga prjatla ni doovlj. Orng rez nared, tudi loči se.

Na tem forumu boš pa res dobil razumevanje 🤣

Sej te je prehitela zato te boli, drugače bi pa ti njo prevaral z njeno najboljšo prijateljico.. tako to gre pri slovenčkih .. vse v familiji ostane

https://govorise.metropolitan.si/zanimivosti/dr-veronika-podgorsek-vedno-vec-porocenih-slovenk-isce-moske-za-seks/

Pač, tvoja žena je kuzla. Nastavila mu je. Tvoj prijatelj pa ni pravi prijatelj, ker meni bi bilo nagravžno porivat v luknjo v kateri je že pred mano bil moj frend.

TO NI PRIJATELJ, ŽENA JE PRASICA.😡🤔

Ja,valda,da mu dol visi,da ti babo tiši,oz. jo za tabo ven popravlja,da lahko ti potem ven ližeš,če ti kaj pusti. Butl en,tebe bi moralo bit sram,tvoja baba in njen jebač sta naredila,kaj sta,ti se vprašaj,za kaj se ti je baba zgonla😝🤪

zakaj bi bilo tebe sram, če se je ženska skurbala? Saj nismo  v srednjem veku in ona ni tvoja lastnina, da bi bil odgovoren zanjo. Prijatelja odpikaš in v življenju nimaš več kontakta z njim, brez besed. Z ženo pa se ločiš, razdeliš premoženje, če imata otroke se dogovorita glede njih in greš naprej.

SRČEK, PROBLEM JE V TEBI.

PRAVE PRIJATELJE SI IŠČEŠ.

Boljše da prijatelj natakne njo, kot tebe 😂.

Identična zgodba.. Le da je meni to naredila “najboljša” prijateljica, povrhu še soseda..  Vsepovsod se je rinila zraven, bila sem njena edina prijateljica- zdaj vem zakaj.. 🤦😜 Ne veš, kako sem srečna, da sem se znebila takih smeti iz svojega življenja. Je mislila, kak da je boljša od mene, ker ga je dobila.. žal..Nihče je še zdaj ne mara zaradi tega 🫣  Revež pa je zapadel v alkohol, in po vseh teh letih še vedno pokliče in potarna da mu je žal..- seveda ona tega ne ve. Ko zdaj pogledam nazaj, sta mi naredila življenjsko uslugo.. 👍👍 Tako da nič bat- nima tebe bit česa sram! Nateraj jo.. Karma bo pa že naredila svoje.. 😉👍

Odgovor na objavo uporabnika
Znano.., 08.05.2023 ob 15:56

Identična zgodba.. Le da je meni to naredila “najboljša” prijateljica, povrhu še soseda..  Vsepovsod se je rinila zraven, bila sem njena edina prijateljica- zdaj vem zakaj.. 🤦😜 Ne veš, kako sem srečna, da sem se znebila takih smeti iz svojega življenja. Je mislila, kak da je boljša od mene, ker ga je dobila.. žal..Nihče je še zdaj ne mara zaradi tega 🫣  Revež pa je zapadel v alkohol, in po vseh teh letih še vedno pokliče in potarna da mu je žal..- seveda ona tega ne ve. Ko zdaj pogledam nazaj, sta mi naredila življenjsko uslugo.. 👍👍 Tako da nič bat- nima tebe bit česa sram! Nateraj jo.. Karma bo pa že naredila svoje.. 😉👍

@znano…, zaradi te prasice in tega prijatelja sem dejansko izgubil žensko svojega življenja, eno leto sta mi jo kritizirala, kok je slaba, starejša, slabša, skratka vse slabo…

potem pa šok in prav ta ženska mi je odprla oči. Vsi okrog naju (moja družina, njegova, njena), vsi so vedeli, da se dol dajeta, pa mi moja bivša to pove že leto nazaj, nisem ji verjel, menil sem, da je ljubosumna, neeeee ni bila, videla ju je skupaj!

pa še kako mi je žal, da je nisem poslušal.

zdaj sem ostal brez vsega, imam samo hči, pa še to z DNK preverjam, ker je preveč podobna temu prijatelju!

upam, da karma obstaja zanju.

 

vrni mu, jaz bi njega poukom,  na suho , pol se bi hvalo

Niso edini, je mnogo takih.

Ne sekiraj se, mirno uživi naprej.

Ne boš nič prebral.

Le prijatelja umakni iz svojega življenja.

Bodi hvaležen, da si videl zdaj in nisi izgubil mnogih let s hinavci. Oprosti obema, a odidi.

New Report

Close