Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žena me je zjutraj obvestila, da hoče spat ločeno

Žena me je zjutraj obvestila, da hoče spat ločeno

Čisto me je šokiralo. Je rekla, da ne more več spat z mano. Da se preveč premikam, jo hočem objet v spanju in da jo “dušim, rada bi spala v miru”. Čisto me je šokiralo, ker do zdaj ni nikoli omenila, da bi jo karkoli motilo. Če kej bi rekel da bi ji šlo na živce občasno smrčanje ampak tega niti omenila ni. Kaj naj zdaj? Kako naj jo prepričam da bom manj jo objemal in se premikal in kako naj to sploh naredim?? Skrbi me, da je to kakšen znak, da bo kmalu zahtevala tudi spanje v drugi hiši in ločitev ali kej podobnega …

 

Poskusita z dvema jogijema v isti postelji namesto enega, če je možno. Pa vsak svojo rjuho in odejo. Ne čuti se več premikanja. Pa čimveč se pogovarjajta, bodita odkrita.

 

 

 

 

 

 

 

V posteljo vzami medota, objami medvedka. Pa naj gleda. 🤣 Ce ne pa levcka.

🦁🐻

Odgovor na objavo uporabnika
brez imena, 25.08.2021 ob 11:05

Čisto me je šokiralo. Je rekla, da ne more več spat z mano. Da se preveč premikam, jo hočem objet v spanju in da jo “dušim, rada bi spala v miru”. Čisto me je šokiralo, ker do zdaj ni nikoli omenila, da bi jo karkoli motilo. Če kej bi rekel da bi ji šlo na živce občasno smrčanje ampak tega niti omenila ni. Kaj naj zdaj? Kako naj jo prepričam da bom manj jo objemal in se premikal in kako naj to sploh naredim?? Skrbi me, da je to kakšen znak, da bo kmalu zahtevala tudi spanje v drugi hiši in ločitev ali kej podobnega …

 

 

Noče več objemanja ker ima novega fuqača, tako to gre majstor moj.

 

Ma dej ne bodi drama Queen. Če mora zjutraj v službo naspana in je zvečer utrujena od dneva, je problem, ve se en valja v spanju sredi noči. Verjetno si se začel še bolj premetavati v spanju – saj nisi zdaj kriv ali pa kaj, če imata rezervno posteljo zakaj pa ne. To je tako kot, če bi vidva imela drugo ločeno stranišče pa bi ona šla 💩 v tistega kjer si ti tisti trenutek zobe umivaš – ni znak sovraštva ali zavrnitve. Veliko večji “pokazatelj” bi bilo, če se ne bi “pustila” objeti med romantičnim filmom, ali pa med prijetnim pogovorom doma zavrnila poljubček na lička (razen če imaš zadah za dinozavra ubiti).

Ni problem spati ločeno, če ji zjutraj ob kavi rečeš dobro jutro z nežnim poljubčkom.

Ha ha ha – jaz sem najbolj srečna, ko moj zaspi na kavču, ker imam tedaj 200×200 posetljo čisto za sebe in mi ne smrči noben ponoči na uho. Amerika.

Ne bodi šokiran. Meni je tudi zelo pomembno, da spim ponoči sama, da imam mir, da me nič ne budi, da me nič ne zbuja. Že nekaj časa spim v drugi sobi. In mi je super. Obema je super.

Na morju, kjer pa spiva skupaj, pa seveda obvezno dva jogija, da veš, do kje je moje in kje tvoje in ne hodiva čez mejo. In si ne predstavljam, da bi imela en kovter, ta veliki. Obvezno dva kovtra. In gre.

Ampak doma mi je bolje.

Kakovosten spanec je nujen za dobre odnose 🙂 ne zameri ji, na koncu boš od tega imel še največ koristi ti, ker bo naspana dosti boljše volje in pri moči za vse. Stiskata se lahko cel dan in še zvečer pred spanjem, potem pa za tistih par určk kome je itak vseeno kje spi, saj oba spita..ni lih da se bosta pogovarjala in kaj res pomembnega zamudila, če sta vsak v svoji postelji.

Je lepo spat skupaj objeti in vse to.. samo včasih ne gre. Včasih rabiš samo mir in popolno tišino, bit komot, da si resnično odpočiješ.

Odkar je šla hči na svoje, spiva vsak v svoji sobi. Oba smrčiva, jaz imam rahel spanec in zdaj sva oba zadovoljna, saj se naspiva. Še vedno se imava enako rada, intima je ravnjo tako ok.

Je bilo enako, da ne more spati. Kmalu ji ni več pasal moj objem, potem je bil njen telefon zaklenjen ali stalno z njo….in tako naprej ….

nisi napisal koliko sta stara in koliko časa sta poročena in kakšen je sicer vajin odnos ampak mene bi verjetno skrbelo. to da enemu ni všeč spat objet in podobno bi verjetno lahko vedla že na začetku, pred poroko? al od kje zdaj to kar naenkrat? meni je to zaskrbljujoče …

Naj spi v pesjaku. Ko ji brani.

Mogoce ji poleti ne pase toliko objem in da si ji prevec blizu, ker ji je v spalnici ze tako prevroce in ne more spati. Ce ni klimatiziran prostor??

Drugo pa locen jogi. Pa se ti premikaj kolikor hoces.

Ce vse slisi, pa naj da cepke v uha.

No, če ni clickbait..

 

Sočustvujem avotor – ni te vredna.

Ampak odstavljanje iz skupne postlje pa  je  zagotovo upravičeno ob določnih razlogih Moja življenska izkušnja:

Začel je prihajati domov pijan ob 1ih, 2h zjutraj -služba v gospodarstvnih vodilnih krogih, službena dolžnost – poslovna kosila s “partnerji”, ki so se “zavlekla” v jutranje ure. Mi kozlal ob 2h zjutraj, tudi po stenah Od čvapčičev do hobotničnih lovk.

 

In ja – ultimat – sem s preselila na kavč v dnevno sobo. Je trajalo eno leto. Da se je spravil k sebi, dojel, da see zavoljo družine mora potrudit – prdvsem dveh nadsupriornih otrok mora trudit kot oče – z zgledom, ne pa dajat prdnost alkoholu in sladkmu življenju kravatarskega popivanja.

 

Sem ga zrihtala takrat. Za nekje8 let.. Potem pa spet, pri 47ih…. ga je ponovno not potegnilo, ker so službeno spet nadaljevali kravatarji – ma jebi se……  Ni bil več vreden mojega odrekanja – ga ni denarja, potovanja, obljub, lepih besed – ne moreš spat  s takim, ki ti pride ob 2h zjutraj, pa prdi, riga, kozla, smrdi po alkoholnih hlapih….Ti pa pucaj kozlanje za “kravatarjem”.

Sva ločena .Upravičeno in z vso pravico. Njegova nova družina je alko, službena fasada za javnost, poslovni učitelj kronik iz kroga belih  gospodarstvenih ovratnikov, ki ga je navlekel na vse to. Se mora truditi za otroka, kar naj se – kolikor se bo še zmožen po vsem tem In ta njgov “učitelj” uničuje novo družino -si je našel novo žrtev

 

Fucking idiots.

 

 

 

 

 

Nihče od nas ne more vedeti, če to pomeni kaj posebnega. VIdiš, da imajo ljudje različne izkušnje. Ti pa najboljše veš kako je v vajinem odnosu.

Jaz bi ji najprej predlagala kakšno alternativno rešitev v vajini postelji, potem pa bi poskusila spati tudi v ločenih, če že ne gre drugače.

Če pa tebi ni do tega, da spita ločeno, ji povej, da ti je to nepredstavljivo, da ne bi spal s svojo ženo v svoji postelji.

Če že dolgo  živita sk upaj boste že našla eno pametno rešitev.

Midva sva včasih spala skupaj. Meni se je krasno zdelo, da se lahko ponoči stiskam, on pa se ni maral. Potem sem ugotovila, da se vsako jutro prebudim na kavču, kamor sem šla sredi noči, ker je smrčal, jaz pa nisem spala.

Sedaj že več kot 10 let spiva ločeno. Oba se naspiva, seksava več kot prej, skratka – vrhunsko.

Odgovor na objavo uporabnika
Kdaj, če ne zdaj, 25.08.2021 ob 19:13

Midva sva včasih spala skupaj. Meni se je krasno zdelo, da se lahko ponoči stiskam, on pa se ni maral. Potem sem ugotovila, da se vsako jutro prebudim na kavču, kamor sem šla sredi noči, ker je smrčal, jaz pa nisem spala.

Sedaj že več kot 10 let spiva ločeno. Oba se naspiva, seksava več kot prej, skratka – vrhunsko.

blagič..

nisi ti baš neki veliki jebać

Odgovor na objavo uporabnika
vbmbnm,bn, 25.08.2021 ob 11:37

Ha ha ha – jaz sem najbolj srečna, ko moj zaspi na kavču, ker imam tedaj 200×200 posetljo čisto za sebe in mi ne smrči noben ponoči na uho. Amerika.

HAhaha…jaz tudi!! In če zaspi, potem sem tako tiho, da niti na wc ne grem, samo, da ga ne zbudim. In ga mam zjutraj naspana še raje. Indija koromandija 🙂

 

Ne delaj štale, če ni treba. Čist možno, da ji ne paše pač tvoje premetavanje, pa ti noče nič drugega po ovinkih povedat, ampak je samo to. Naj gre spat drugam, za crkljanje pač naštimaj kak film prej, lepo prigrizke, vino, muziko, pa se na kavču crkljajta in kresnita, potem pa pač spat ločeno. Kaj pa maš za zgubit? Na silo je itak ne moreš obdržat, tudi če se hoče ločit od tebe. Kvečjemu jo boš še prej odgnal s posesivnostjo in pomanjkanjem samozavesti.

Pa dajte, ne paničarite. Gre izključno za to, da v višji starosti bolj smrčimo in ženske slabše spimo. In če obstaja možnost za dobro, mirno, ločeno spanje bi bil pa neumen, če  si ga ne bi privoščil.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Petelin, 25.08.2021 ob 22:51

Pa dajte, ne paničarite. Gre izključno za to, da v višji starosti bolj smrčimo in ženske slabše spimo. In če obstaja možnost za dobro, mirno, ločeno spanje bi bil pa neumen, če  si ga ne bi privoščil.

 

Potrdim.

Stari naj spi kje hoče. Najdi si nekaj drugega za objeti. Drugač boš hlapec ona pa se bo gonila

tudi sama sem tako, da se sredi noči zbudim, grem v dnevno in zaspim na fotelju in rpav tako se z možem ne stiskava več, ker si greva preveč na živce. kakšen krat uspe, ampak je redko in mož se je že navadil na to. Pusti jo, vendar ne v drugo posteljo ali sobo, kakšen fotelj, sicer se ne bo več vrnila. Če mož preveč smrči, se preveč premika ali mi pobere deko, ga preprosto ščipam ali brcam, dokler ne neha in se ne da na svojo stran. Mroda ji omeni tudi to možnost, tak ose boš določenih stvari odvadil tudi ti. In kupi si še en vzglavnik ali plišastega medveda, če se rad stiskaš – tvoja žena ni igrača zate ponoči, rabi tudi ona spanec.

Sicer naj gre v dnevno na fotelj. Ji bo dobro delo. I nti ne bodi preveč šokiran – moj mož je imel podobno reakcijo, le da je poskušal rešit problem in mi ne zameri, če ga ščipam. Ve, da je preveč in ne morem spat. Malo se je prevzgojil in lažje spim tudi jaz.

Odgovor na objavo uporabnika
kdaj v ločene postelje, 25.08.2021 ob 18:51

No, če ni clickbait..

 

Sočustvujem avotor – ni te vredna.

Ampak odstavljanje iz skupne postlje pa  je  zagotovo upravičeno ob določnih razlogih Moja življenska izkušnja:

Začel je prihajati domov pijan ob 1ih, 2h zjutraj -služba v gospodarstvnih vodilnih krogih, službena dolžnost – poslovna kosila s “partnerji”, ki so se “zavlekla” v jutranje ure. Mi kozlal ob 2h zjutraj, tudi po stenah Od čvapčičev do hobotničnih lovk.

 

In ja – ultimat – sem s preselila na kavč v dnevno sobo. Je trajalo eno leto. Da se je spravil k sebi, dojel, da see zavoljo družine mora potrudit – prdvsem dveh nadsupriornih otrok mora trudit kot oče – z zgledom, ne pa dajat prdnost alkoholu in sladkmu življenju kravatarskega popivanja.

 

Sem ga zrihtala takrat. Za nekje8 let.. Potem pa spet, pri 47ih…. ga je ponovno not potegnilo, ker so službeno spet nadaljevali kravatarji – ma jebi se……  Ni bil več vreden mojega odrekanja – ga ni denarja, potovanja, obljub, lepih besed – ne moreš spat  s takim, ki ti pride ob 2h zjutraj, pa prdi, riga, kozla, smrdi po alkoholnih hlapih….Ti pa pucaj kozlanje za “kravatarjem”.

Sva ločena .Upravičeno in z vso pravico. Njegova nova družina je alko, službena fasada za javnost, poslovni učitelj kronik iz kroga belih  gospodarstvenih ovratnikov, ki ga je navlekel na vse to. Se mora truditi za otroka, kar naj se – kolikor se bo še zmožen po vsem tem In ta njgov “učitelj” uničuje novo družino -si je našel novo žrtev

 

Fucking idiots.

 

 

 

 

 

Tako približno, kot fotr eminentnega ljubljanskega novinarja, ki se ga je ulival in ga zavozil totalka v psihopata. Lepa zapuščina za družbo in sosede, res. Izmečki.

New Report

Close