Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žena me je zjutraj obvestila, da hoče spat ločeno

Žena me je zjutraj obvestila, da hoče spat ločeno

Odgovor na objavo uporabnika
E pa to ti je tako, 26.08.2021 ob 05:27

Odgovor na objavo uporabnika
kdaj v ločene postelje, 25.08.2021 ob 18:51

No, če ni clickbait..

 

Sočustvujem avotor – ni te vredna.

Ampak odstavljanje iz skupne postlje pa  je  zagotovo upravičeno ob določnih razlogih Moja življenska izkušnja:

Začel je prihajati domov pijan ob 1ih, 2h zjutraj -služba v gospodarstvnih vodilnih krogih, službena dolžnost – poslovna kosila s “partnerji”, ki so se “zavlekla” v jutranje ure. Mi kozlal ob 2h zjutraj, tudi po stenah Od čvapčičev do hobotničnih lovk.

 

In ja – ultimat – sem s preselila na kavč v dnevno sobo. Je trajalo eno leto. Da se je spravil k sebi, dojel, da see zavoljo družine mora potrudit – prdvsem dveh nadsupriornih otrok mora trudit kot oče – z zgledom, ne pa dajat prdnost alkoholu in sladkmu življenju kravatarskega popivanja.

 

Sem ga zrihtala takrat. Za nekje8 let.. Potem pa spet, pri 47ih…. ga je ponovno not potegnilo, ker so službeno spet nadaljevali kravatarji – ma jebi se……  Ni bil več vreden mojega odrekanja – ga ni denarja, potovanja, obljub, lepih besed – ne moreš spat  s takim, ki ti pride ob 2h zjutraj, pa prdi, riga, kozla, smrdi po alkoholnih hlapih….Ti pa pucaj kozlanje za “kravatarjem”.

Sva ločena .Upravičeno in z vso pravico. Njegova nova družina je alko, službena fasada za javnost, poslovni učitelj kronik iz kroga belih  gospodarstvenih ovratnikov, ki ga je navlekel na vse to. Se mora truditi za otroka, kar naj se – kolikor se bo še zmožen po vsem tem In ta njgov “učitelj” uničuje novo družino -si je našel novo žrtev

 

Fucking idiots.

 

 

 

 

 

Tako približno, kot fotr eminentnega ljubljanskega novinarja, ki se ga je ulival in ga zavozil totalka v psihopata. Lepa zapuščina za družbo in sosede, res. Izmečki.

Prav teh 10 služb najbolj privlači prav psihopate!

 

Tudi midva spiva loceno, kajti smrcanje in premetavanje me je zbudilo po 5x na noc. Kronicna utrujenost poslabsa kvaliteto zivljenja. Cez par tednov se bos navadil… Veliko jih spi loceno, samo povedo ne. Ni taka reč no

točno to je. drugega ima. zato jo moti tvoj dotik.

Ce norlno seksata mogoce obstaja resitev, da ni nic hujsega 🙂

tudi midva spiva loceno. on enostavno brca, binglja z nogi celo noc.. tudi z roko me je ze mahnil med spanjem. sem ga probala zbujat ponoc pa ne samo da ni pomagalo se napizdil me je. hvala lepa kar naj sam spi.

Odgovor na objavo uporabnika
spanje je zelo pomembno, 25.08.2021 ob 12:00

Ne bodi šokiran. Meni je tudi zelo pomembno, da spim ponoči sama, da imam mir, da me nič ne budi, da me nič ne zbuja. Že nekaj časa spim v drugi sobi. In mi je super. Obema je super.

Na morju, kjer pa spiva skupaj, pa seveda obvezno dva jogija, da veš, do kje je moje in kje tvoje in ne hodiva čez mejo. In si ne predstavljam, da bi imela en kovter, ta veliki. Obvezno dva kovtra. In gre.

Ampak doma mi je bolje.

za tebe bi še bilo super da se ne bi poročila in bi spala sama.

zamenjaj vzmetnice za penasto ,lahko se premetavaš pa se ne čuti,spat sam je še bolj mir,če te zanima kaj ji je ,jo pa vpraš,ne pa cel svet da ve za tvoj problem.Bodi moški ne pa papak

Pri meni je bil to začetek konca. Nisem spala z njim, ker je smrčal kot konj. Na koncu sva bila le še cimra zaradi pomanjkanja intime.

Nevem kaj je z ženskami tukaj, ampak spati ločeno je pač za ljudi, ki se nimajo več radi. Jaz sploh ne zaspim, če mojega ni zraven, in še ko mi rata, se celo noč zbujam.

Ko bom pa stara in zagrenjena in mi ne bo več do svojega moža, bom pa prosila, če lahko raje ločeno spiva, ja…

Ljubim svojega moža in vse supet fajn štima v zakonu, ampak ponoči pa imam rada mir. Ne prenesem, da se me kdo drži in me s tem omejuje, po možnosti mi je potem še vroče. On se premetava in spi včasih tako zrolan, da če bi jaz tako spala, se ne bi mogla zjutraj sploh vstat. Midva imava vsak svoj jogij in sva vsak na svojem koncu, sploh od kar imama otroke in imam rahel spanec.

Tudi midva spiva ločeno in je obema super. Zjutraj sva oba spočita in se imava še raje.

Če pa že spite v eni sobi in eni postelji, potem  nujno dva jogija v eni postelji, da se ve, do kje je tvoj in nujno dva kovtra.

Odgovor na objavo uporabnika
Rozica912, 01.09.2022 ob 06:27

Nevem kaj je z ženskami tukaj, ampak spati ločeno je pač za ljudi, ki se nimajo več radi. Jaz sploh ne zaspim, če mojega ni zraven, in še ko mi rata, se celo noč zbujam.

Ko bom pa stara in zagrenjena in mi ne bo več do svojega moža, bom pa prosila, če lahko raje ločeno spiva, ja…

Npr. na kavču pred televizorjem itak zaspiva skupaj tesno objeta!

Čez nekaj časa, vsaj po navadi je tako da sem jaz prvi grem v eno sobo, moja pa v drugo sobo in se zjutraj zbudiva naspana!

To je tako že zadnjih deset let od osemintridesetih. Če bi že prej imela tako možnost bi jo iskoristila in zato se nimava nič manj rada.

Res je ja..jast tud najrajsi spim sama

Odgovor na objavo uporabnika
brez imena, 25.08.2021 ob 11:05

Čisto me je šokiralo. Je rekla, da ne more več spat z mano. Da se preveč premikam, jo hočem objet v spanju in da jo “dušim, rada bi spala v miru”. Čisto me je šokiralo, ker do zdaj ni nikoli omenila, da bi jo karkoli motilo. Če kej bi rekel da bi ji šlo na živce občasno smrčanje ampak tega niti omenila ni. Kaj naj zdaj? Kako naj jo prepričam da bom manj jo objemal in se premikal in kako naj to sploh naredim?? Skrbi me, da je to kakšen znak, da bo kmalu zahtevala tudi spanje v drugi hiši in ločitev ali kej podobnega …

 

[/quot

Jaz že 6 let spim ločeno, ker se ponoči zbujam in nočem še njega buditi…pa kaj? wtf?

 

rožica, modra pa nisi ravno ne…

če te partner ponoči zbuja, ker iz “1001” razloga, bi moral biti tudi drugi nenaspan, prebujen, prepoten itd…? to ni nobeno merilo za ljubezen..

 

debilka

Midva spiva ločeno že 10+ les, ker jaz smrčim, da je nemogoče spat z mano. Sex štima, intime je dovolj tudi čez dan, občasno se čez vikend tudi skupaj malo “pomuckava” zjutraj, ko še tako paše… naspiva se pa raje vsak v svoji sobi.

Če mislite, da boste zaradi ločenega spanja se kar ločile, potem nekaj ni v redu v vaši zvezi.

Brez veze sprasujes nas, vprasaj zeno. Problem je, da se med seboj ne pogovarjamo, imamo napacne informacije in zato razpade mnogo zakonov po nepotrebnem. Skoda, da sprasujes nas, mi ti povemo nekaj kar nam slucajno pade na pamet, ti se malo dodas in ze imas scenarij za locitev. Zeno povabi na sprehod in sladoled, povej ji, da jo imas rad, da zelis, da se dobro pocuti in da naj ti pove v cem je problem. Vse ostalo je strel v koleno.

Nikar ne zapusti spalnice , tako se začne, pristal boš na kavču, kraljica pa bo kraljevala v kraljevski spalnici, naj gre ona na kavč če ji paše.

Odgovor na objavo uporabnika
Pika892, 01.09.2022 ob 10:57

Brez veze sprasujes nas, vprasaj zeno. Problem je, da se med seboj ne pogovarjamo, imamo napacne informacije in zato razpade mnogo zakonov po nepotrebnem. Skoda, da sprasujes nas, mi ti povemo nekaj kar nam slucajno pade na pamet, ti se malo dodas in ze imas scenarij za locitev. Zeno povabi na sprehod in sladoled, povej ji, da jo imas rad, da zelis, da se dobro pocuti in da naj ti pove v cem je problem. Vse ostalo je strel v koleno.

Se strinjam, brez prave komunikacije, se odnosi ohladijo. Zakaj za vraga taksne stvari sprasujejo neznance? 🙈

Midva prav tako spiva ločeno. Amerika. On smrči ko star medved, se premetava, vsake toliko sem dobila kako roko ali nogo na hrbet…. pa sem vzela vzglavnik in šla spat v prazno posteljo v sosednji sobi. In se ne vrnem več. Prej uničena, tečna, zdaj naspana in spočita, krasno se razumeva. Če verjameš ali ne, se je intima izboljšala. “Se dobiva” zvečer v zakonski postelji, se crkljava, pogovarjava, pogledava kak film, seksava in potem si rečeva lahko noč in jaz grem v svojo sobo. Če verjameš ali ne, seksava sigurno 4x na teden, včasih še več. 🙂

Najbolj uživam,ko zaspim in spim sama na 160×200 postelji ter ne poslušam smrčanja svojega moža.

Se že navadijo slej kot prej,pa tudi če spijo na kavču.

 

Mene tudi moti moževo smrčanje, vonj po alkoholu, pozno prihajanje v posteljo, občasno še bolj zgodnje vstajanje kot jaz… Tako se spi samo nekaj ur, kar je uničujoče za zdravje. Plus vedno misli samo na seks, kar pa ni ljubezen. Tako si kot ženska stalno v podrejenem položaju, brez osnovne pravice, da se v miru naspiš. In nimam ljubimca. Hočem spati! Zato ne sklepajte prehitro…

New Report

Close