Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena se je po poroki razlezla kot dolenjska žolca

Žena se je po poroki razlezla kot dolenjska žolca

Najbrž je ugotovila s kakšnim kre tenom se je poročila. In je obupana, žalostna, osamljena. Išče pomoč in pozornost, ti pa jo zmerjaš z dolenjsko žolco!!

Ti si maneken, bogat, imaš še vse lase, imaš 6 peke, se znaš vljudno obnašat, ne preklinjaš?

Ah, ne, Ti si lahko dolenjsko primitivno teslo.

Upam, da je to provokacija
Če pa ni, se čimprej loči in pusti ženo pri miru, da si bo izbrala kakšnega bolj pametnega od tebe. Že po tem, kar pišeš, se vidi, da si eno tele.

Če bi jo imel tok rad te kg ne bi motili

Takole je…pojma nimam, koliko tehta, po mojem blizu 90. Skriva rezultate, kot monovke pamet. 🙁 In je taku, kot je eden napisal. Kot da se je ful trudila za poroko, ko je bil cilj dosežen, ji je pa vseeno, ker ve, da se ne bom ločil.

A če nočem prizadeti mame, je vse narobe ali kaj?

jaz imam vse lase ja (na plješo se sicer ne da vplivat, na špeh se pa da) in sem nabildan in se nisem zapustil za razliko od nje. 30 centi nimam (tudi nato se ne da vplivati), tista, ki jo to rajca, bo še naprej ostala nepotešena, poleg tega sem poročen (pa čeprav s kupom žolce očitno) in varanje ne pride v poštev, tak pač sem.

…potem nimaš težav, verjetno tega tudi nista dorekla pred poroko, kile namreč, najbrž je domnevala, da ti je všečna predvsem in tudi karakterno … pa se je – očitno – motila …
ps: zna biti višek kilogramov zaradi kulinaričnih razvajanj, ki ti jih nudi? Na to lahko vplivaš: manj kulinarike …

Moja se je zredila in zraven dobila tako srčkan venerin griček, lula je tako lepo debela, da bi fsaki dan ga noter tišo. Ti pa se buniš.

Hahahahahe, ene se šparajo in si odtegujejo hrano do poroke, ki jim je edni cilj v lifu, pol pa se začnejo basat ker so nezadovoljne. Aja, pa mož ponavadi ve zakaj je nezadovoljna in ji je v oporo. Ali pa ne, kot v tem primeru… smešno res. Nevem zakaj hitite v zakone???? Zdaj pa imate, aja zato da ste bolj normalni kot srečno samski ljudje… hahahah karma je kurba… tu se lepo vidi, da je zakon bil osnovan na čem drugem in ne na ljubezni…


En je napisal da nekaj ni uredi pri njej. Jaz pa mislim da to da sta poročena zaradi tvoje mame in ne zaradi vaju. Kaj ima mama z vajinim zakonom pa vidva vesta.

Ni ga lepšega od debele lule s štrlečo ščegetinko. Sen vsakega moškega. Ti pa tako, stid se bre.

A dokler je bila bajsa je bil pa dober zanjo al kako? Kake butaste babe…..

New Report

Close