Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žena se na možu vidi

Žena se na možu vidi

Sem prebrala en komentar na fb: Žena se na možu vidi.

Šlo je pa za temo, ko so komentirali kdo čisti čevlje, kako so včasih glancali čevlje, kako so morale biti moške hlače na rob zlikane in podobno. In potem komentar ženske: da se žena na možu vidi.

Drugače povedano, če je moški zmečkan, neurejen, umazani čevlji, .. je žena kriva.

Še kje tako razmišljate? Je katera pod 50, ki tako razmišlja?

Moj mož ima vedno čiste čevlje in zlikano srajco … ker sam poskrbi za to!

Mi na misel ne pride, da bi ga jaz pedenala od spredaj in od zadaj.

ma kaj, tipi ne bodo hlapci, ženske pa naj še njihove čevlje pucajo?? wtf..

Jaz sem že kar večkrat slišala kako šimfanje s strani žensk, v stilu kako grozno ženo ima kak moški. Če je bil v zmečaknih, umazanih oblačilih… Hecno, da ženske pljuvajo po ženskah.

Samo dvomim, da bi tam pod 50 bilo še kaj veliko žensk te sorte :).

Je pa smešno slišat ja, ko ženska krivi žensko, ker je moški zanemarjen. Kot, da bi šlo za malega otročka.

Ja.. Žal je res tako.

Saj je jasno, da ženska poleg službe skrbi še za gospodinjstvo. V to spada tudi pranje in peglanje.

Naj dvigne roko tisti, ki je v vezi in to dela mož! Ni ga lih junaka.

 

 

To je to, ko starejse tj.nad 50 zenske nimajo bolj pametnega dela in se na tak nacin primerjajo z drugimi zenskami. A ce jim potem druga rece, moj sam kuha, lika, pere pa zavist do neba, no v tem primeru pa hitro ze nekaj drugega najdejo za opravljat, recimo , kako je lena, da si more moski sam prat in likat.

Odgovor na objavo uporabnika
takpravjo, 09.05.2024 ob 21:35

Jaz sem že kar večkrat slišala kako šimfanje s strani žensk, v stilu kako grozno ženo ima kak moški. Če je bil v zmečaknih, umazanih oblačilih… Hecno, da ženske pljuvajo po ženskah.

Samo dvomim, da bi tam pod 50 bilo še kaj veliko žensk te sorte :).

Je pa smešno slišat ja, ko ženska krivi žensko, ker je moški zanemarjen. Kot, da bi šlo za malega otročka.

Se kar dosti moških obeša na ženske, kot bi jim bile mame in oni so kot mali otročički.
Ogabno.

Se strinjam da se žena na možu vidi…

Lahko reces tudi da se stars na otroku vidi…

Žena se na možu vidi.

Če je žena srečna, je mož srečen.

Happy wife, happy life.

 

K sreči imamo ženske danes izbiro. Bolje samska kot z moškim, ki mu mora ženska gate prat, hlače na rob likat, čevlje čistiti… da ne hodi umazan in zanemarjen okrog.

Je pa res veliko žensk ruknjenih v glavo in bodo po ženski udrihale, če nek moški hodi ves zanemarjen okrog.

Saj pa nismo več v srednjem veku ali pa v kaki muslimanski deželi.

Odgovor na objavo uporabnika
Se vidi, 09.05.2024 ob 21:54

Žena se na možu vidi.

Če je žena srečna, je mož srečen.

Happy wife, happy life.

 

Ja… ampak veš… jst bi prej rekel da ste nezahvalne kot zahvalne… sej pa vidis tu… sploh ne vidite stvari kot so…

Pa tudi hadis pravi da zena na možu zasluži raj v 40ih dneh… mož na ženi ne more v 40ih letih…

Težko boš našla žensko z zaostalim mišljenjem pri tistih, ki so pod 50.

Ha, ha… tega menda noben normalen pod 80 resno ne misli…

Rok, oja pa še veliko jih je. Sicer imajo ženske bolj ostre jezike, ko pljvajo po drugih ženskah glede teh zadev, ampak ja, tudi moških je kar nekaj.

Poznam par takih moških. starost: med 50-65.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 09.05.2024 ob 22:04

Ha, ha… tega menda noben normalen pod 80 resno ne misli…

Lahko se vi sprdate iz tega… pa oznacujete te za nenormalne… pa skusate spreminjat pravila… REs je to!!!

Ni pomemben zakon… to je za u srednji vek… vse je isto al blud al bfak… po drugi strani pa jokate kako niste bludniki na roditeljskih sestankih izenaceni z zakonci…

Isto to ce je moz neopran itd… zame dobra zenska ne bo pustila da moz hodi nevem kak naokol…

Čedalje bolj je tudi v uporabi:

Happy husband = happy family

Mah to tekmovanje izumira. Žena se po možu vidi, seveda ja hahaha, eh pa saj jih gledam, sem bla pred kratkim na enem celodnevnem druženju in tam ena žena možu, a boš jabuček, a boš jopico… Omg, kot, da je mama, tako je ravnala z njim. On pa ves srečen, ker ga nosi po rokah invalida v glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
Smaragdna reka, 09.05.2024 ob 22:29

Mah to tekmovanje izumira. Žena se po možu vidi, seveda ja hahaha, eh pa saj jih gledam, sem bla pred kratkim na enem celodnevnem druženju in tam ena žena možu, a boš jabuček, a boš jopico… Omg, kot, da je mama, tako je ravnala z njim. On pa ves srečen, ker ga nosi po rokah invalida v glavi.

O Bed…

Ma kaksno hcerko ta Gospa? 🤭😅

Smaragdna reka, a jo je klical mami? Eni počnejo to: med sabo se kličajo mami in ati.

Par dni nazaj sem dva taka srečala v trgovini. On njej mami, on njemu ati. Pa ja, sta bila par, otrok ni bilo zraven

Si predstavljaš kako imaš potem voljo do seksa? Z nekom, ki ti pravi mami? Bljak.

Pa ja, tudi, tole, ko ona skrbi zanj kot za malega otročka… seks? Hm, ne vem če. Ne moreš seksat z otročkom, čeprav je otrok samo v glavi, EMŠO pa ok.

Odgovor na objavo uporabnika
Alina632, 09.05.2024 ob 21:35

Ja.. Žal je res tako.

Saj je jasno, da ženska poleg službe skrbi še za gospodinjstvo. V to spada tudi pranje in peglanje.

Naj dvigne roko tisti, ki je v vezi in to dela mož! Ni ga lih junaka.

 

 

Čevlje čisti sam,so bile borbe. Pri tej zadevi nisem popustila. Skuhano,pospravljeno,speglano,služba,otroci. Čevljev ne čistim,pri nas si vsak svoje. O tem ne debatiramo doma.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 09.05.2024 ob 22:31

O Bed…

Ma kaksno hcerko ta Gospa? 🤭😅

Ne želi si biti zdrav invalid 😆@božo

 

@takpravjo

vem, da sem se nekaj stresla, ko sem ju gledala, pa mislim res, da mu je rekla ati. Men je to nesprejemljivo. In na tak način v družbi mislijo, da izkazujejo ljubezen.

Ja, to je adijo, ko mož ženi reče mami in ona njemu ati.

Če pa to ne ubije vsake volje po seksu…

Poznam pa nekaj starejših žensk, ki ne samo, da možu čistijo, perejo, kuhajo, ampak mu še pripravijo kaj naj obleče :). Pa oblačila nakupijo. Pa tako kot ona reče: če je čas za spodnjo majico, je pač čas za spodnjo majico :).

🤣🤣🤣🤣🤣 kter moški dans še nosi čevlje. Vsi u supergah, japonkah, kroksih😂😂 trenirkah,kavbojkah…a kavbojke pa trenirke likate🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
takpravjo, 09.05.2024 ob 22:53

Ja, to je adijo, ko mož ženi reče mami in ona njemu ati.

Če pa to ne ubije vsake volje po seksu…

Poznam pa nekaj starejših žensk, ki ne samo, da možu čistijo, perejo, kuhajo, ampak mu še pripravijo kaj naj obleče :). Pa oblačila nakupijo. Pa tako kot ona reče: če je čas za spodnjo majico, je pač čas za spodnjo majico :).

KJe so te? 🤣

Ja ženina skrb mora bit mož.

New Report

Close