Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena sikala- WC školjka vsa poškropljena

Žena sikala- WC školjka vsa poškropljena

Podobno kot sprašuješ ti zdaj, so pred 50 leti spraševali konzervativni starčki, ko se prvič zagledali dolgolase Beatle: “Kakšen dec pa je, če ima dolge lase kot kaka baba?”

Če si ti dec zato ker, ker lulaš stoje, potem si neuporaben in nekoristen dec, ker od stoječega lulanja ni nobene koristi.

ne klobasaj, tvoja scalina pada v školjko iz 1 m ali več in valda vse šprica, moja scalina pa pada v škoko iz 20 cm…štekaš zakaj meni ne šprica v tamalo???

ne klobasaj, tvoja scalina pada v školjko iz 1 m ali več in valda vse šprica, moja scalina pa pada v škoko iz 20 cm…štekaš zakaj meni ne šprica v tamalo???[/quote]

Ma, neee, ta poscanec je raje poscan po celih hlačah, rokah in potem ves vzhičen še hodi po poscanih ploščicah in to svoje širi vse nakrog, kjer pač hodi. :-))

Ti iz tamale v bistvu scijes, LOL.

Avtorju teme pa: hahahahaha, dobra…

ne klobasaj, tvoja scalina pada v školjko iz 1 m ali več in valda vse šprica, moja scalina pa pada v škoko iz 20 cm…štekaš zakaj meni ne šprica v tamalo???[/quote]

babaiinpol, nimaš pojma! Ti lahko tukaj take klobasaš, ko pa ti svoje tamale ne moreš polizat in zato ne veš kako ti tvoja fuga smrdi. Vprašaj svojega dedca, ki mora tvojo fračo vohat, pa naj ti pove al ti smrdi al ne. Pa še anatomija tvoje riti je takđšna, da serješ čisto blizu svoje špranje, tako da je smradu okoli tvoje riti in tvoje “tamale”več kot dovolj. Kar vprašaj svojega tipa, če ga sploh imaš. Kadar prdneš človek vsaj malo do zraka pride,

Jst bi ti dala v roke pucl sredstva, pa pucej za seboj zasušeno scalino, ki steče po takem odtakanju iz tvoje pipe stoje v vsak kot školjke, pa še odbije se od notranjosti na stene okrog školjke. Sploh če si bolj pri tavisokih, je pa razlika v višini od glaviča do nivoja vode v školjki še večja in udarec in pošpric naokoli še večji.

Kulturen desc urinira doma sede – s spoštovanjem do svoje partnerice ki za njim spuca, ali pa najete gospe za čiščenje njihovega doma.Pika. Ker v službi in na javnih mestih je ponavadi pisoar.

ne klobasaj, tvoja scalina pada v školjko iz 1 m ali več in valda vse šprica, moja scalina pa pada v škoko iz 20 cm…štekaš zakaj meni ne šprica v tamalo???[/quote]

babaiinpol, nimaš pojma! Ti lahko tukaj take klobasaš, ko pa ti svoje tamale ne moreš polizat in zato ne veš kako ti tvoja fuga smrdi. Vprašaj svojega dedca, ki mora tvojo fračo vohat, pa naj ti pove al ti smrdi al ne. Pa še anatomija tvoje riti je takđšna, da serješ čisto blizu svoje špranje, tako da je smradu okoli tvoje riti in tvoje “tamale”več kot dovolj. Kar vprašaj svojega tipa, če ga sploh imaš. Kadar prdneš človek vsaj malo do zraka pride,[/quote]

jaz skrbim za svojo higijeno…nobeden od mojih moških se ni pritoževal in tudi sedanji se ne, me je ravno včeraj globoko zadovoljil z jezikom……kje jih pa ti pobiraš, da jim tamale smrdijo je pa tvoj problem.

Sicer pa ti jezni otroček kaj menjaš temo, govora je o lulanju in jaz sem ti dala odgovor na tvoje klobasanje o špricanju nazaj. Obriši se okoli ust, ker si še mlečen.

ne klobasaj, tvoja scalina pada v školjko iz 1 m ali več in valda vse šprica, moja scalina pa pada v škoko iz 20 cm…štekaš zakaj meni ne šprica v tamalo???[/quote]

babaiinpol, nimaš pojma! Ti lahko tukaj take klobasaš, ko pa ti svoje tamale ne moreš polizat in zato ne veš kako ti tvoja fuga smrdi. Vprašaj svojega dedca, ki mora tvojo fračo vohat, pa naj ti pove al ti smrdi al ne. Pa še anatomija tvoje riti je takđšna, da serješ čisto blizu svoje špranje, tako da je smradu okoli tvoje riti in tvoje “tamale”več kot dovolj. Kar vprašaj svojega tipa, če ga sploh imaš. Kadar prdneš človek vsaj malo do zraka pride,[/quote]

Tak zadnji odstavek lahko spesni le pacient posebne vrste – sploh, ko so udeležene genitalije….

Si že slišal, bral, da si večina današnjih žensk genitalije umivamo, zato je tako tvoje žaljenje in pretiravanje popolnoma odveč – ali pa si tak čistunski, po drugi strani pa ljubitelj tarzančkov med svojim anusom? Zato je tako tvoje pisanje o ženskih genitalijah pretiravanje na kubik. Očitno imaš neko travmo, ko je treba ženske genitalije kulturno opisat, pa tega ne zmoreš.

ne klobasaj, tvoja scalina pada v školjko iz 1 m ali več in valda vse šprica, moja scalina pa pada v škoko iz 20 cm…štekaš zakaj meni ne šprica v tamalo???[/quote]

hahaha eeeeejjjj pa te je ti uscanc neolikan :))))

ne klobasaj, tvoja scalina pada v školjko iz 1 m ali več in valda vse šprica, moja scalina pa pada v škoko iz 20 cm…štekaš zakaj meni ne šprica v tamalo???[/quote]

babaiinpol, nimaš pojma! Ti lahko tukaj take klobasaš, ko pa ti svoje tamale ne moreš polizat in zato ne veš kako ti tvoja fuga smrdi. Vprašaj svojega dedca, ki mora tvojo fračo vohat, pa naj ti pove al ti smrdi al ne. Pa še anatomija tvoje riti je takđšna, da serješ čisto blizu svoje špranje, tako da je smradu okoli tvoje riti in tvoje “tamale”več kot dovolj. Kar vprašaj svojega tipa, če ga sploh imaš. Kadar prdneš človek vsaj malo do zraka pride,[/quote]

torej, poscanko – ti imaš raje poscančke? Ja, tudi prav, pa imej in pucaj za njimi oz. oni za tabo 🙂

pa sej ti maš ženo, ki ji piz.dovje smrdi hahahahahahahaha

Ej ve babnice, ki imate doma copate, ki lulajo sede. Nimate pojma.
Sede lahko čšijejo samo vaši pezdetki, ki imajo tiste majhne lulčke. Taprav dec, kot sem jaz, mora po končanem scanju svoj kabel konkretno otrest. Kako ga pa naj v školjki otresem? A naj noter po sifonu in steni sekreta z njim mlatim? Butare jedne.
Pa tud moški, se sede ne oščije do konca, ker je mehur pri sedenju stisnjen, zato mora taprav dec, tako ali tako potem, ko se pokaka, še stoje poscat, drugače mehur ni prazen..
Mone ene

babaiinpol, nimaš pojma! Ti lahko tukaj take klobasaš, ko pa ti svoje tamale ne moreš polizat in zato ne veš kako ti tvoja fuga smrdi. Vprašaj svojega dedca, ki mora tvojo fračo vohat, pa naj ti pove al ti smrdi al ne. Pa še anatomija tvoje riti je takđšna, da serješ čisto blizu svoje špranje, tako da je smradu okoli tvoje riti in tvoje “tamale”več kot dovolj. Kar vprašaj svojega tipa, če ga sploh imaš. Kadar prdneš človek vsaj malo do zraka pride,[/quote]

Tak zadnji odstavek lahko spesni le pacient posebne vrste – sploh, ko so udeležene genitalije….

Si že slišal, bral, da si večina današnjih žensk genitalije umivamo, zato je tako tvoje žaljenje in pretiravanje popolnoma odveč – ali pa si tak čistunski, po drugi strani pa ljubitelj tarzančkov med svojim anusom? Zato je tako tvoje pisanje o ženskih genitalijah pretiravanje na kubik. Očitno imaš neko travmo, ko je treba ženske genitalije kulturno opisat, pa tega ne zmoreš.[/quote]

Eh umivate si jih ja. Takoj ko si jo operete vam že nekaj poceja, pa beli tok pa rdeči tok, pa un tok pa električni tok itd…..pa vata noter pa vata zunaj itd…..kot bi imele enga volnenga koštruna med nogami

Tak zadnji odstavek lahko spesni le pacient posebne vrste – sploh, ko so udeležene genitalije….

Si že slišal, bral, da si večina današnjih žensk genitalije umivamo, zato je tako tvoje žaljenje in pretiravanje popolnoma odveč – ali pa si tak čistunski, po drugi strani pa ljubitelj tarzančkov med svojim anusom? Zato je tako tvoje pisanje o ženskih genitalijah pretiravanje na kubik. Očitno imaš neko travmo, ko je treba ženske genitalije kulturno opisat, pa tega ne zmoreš.[/quote]

Eh umivate si jih ja. Takoj ko si jo operete vam že nekaj poceja, pa beli tok pa rdeči tok, pa un tok pa električni tok itd…..pa vata noter pa vata zunaj itd…..kot bi imele enga volnenga koštruna med nogami[/quote]

res te ne razumem, kaj sploh iščeš med ženskami. glede na to, da si latentni peder, je bolje, da si najdeš tipa in bosta srečna do konca življenja. ne pa da se ukvarjaš s po tvoje nagravžnimi ženskami.

Eh umivate si jih ja. Takoj ko si jo operete vam že nekaj poceja, pa beli tok pa rdeči tok, pa un tok pa električni tok itd…..pa vata noter pa vata zunaj itd…..kot bi imele enga volnenga koštruna med nogami[/quote]

res te ne razumem, kaj sploh iščeš med ženskami. glede na to, da si latentni peder, je bolje, da si najdeš tipa in bosta srečna do konca življenja. ne pa da se ukvarjaš s po tvoje nagravžnimi ženskami.[/quote]
Jaz nisem peder. Pedre ste ustvarile takšne butare kot si ti, ker morajo vaši tipi sede scat, pomivat posodo, brisat WC itd. to je vaše delo ne pa delo tapravih moških.
Tako je to, da veš!
Naj živijo svobodni možakarji ki še lahko stoje ščijejo!!!!!!

res te ne razumem, kaj sploh iščeš med ženskami. glede na to, da si latentni peder, je bolje, da si najdeš tipa in bosta srečna do konca življenja. ne pa da se ukvarjaš s po tvoje nagravžnimi ženskami.[/quote]
Jaz nisem peder. Pedre ste ustvarile takšne butare kot si ti, ker morajo vaši tipi sede scat, pomivat posodo, brisat WC itd. to je vaše delo ne pa delo tapravih moških.
Tako je to, da veš!
Naj živijo svobodni možakarji ki še lahko stoje ščijejo!!!!!![/quote]

lol
daj najdi si že enega dedca, da te konkretno porihta, da ne boš tako tečen, no

[/quote][/quote]

Če mi ti slučajno pripelješ k meni domov deca, ki kot praviš, naj bi me konkretno porihtal, ga takoj poščijem. In to stoje. Pol bi ga pa vsega poscanega k tebi domov nagnal. Tako da veš.
Naj živijo svobodni možakarji ki še lahko stoje ščijejo!!!!!![/

SEm ponovil repliko ker je una zgoraj že natrpana in se nič ne vidi.
@jubček dragi,
Če mi ti slučajno pripelješ k meni domov deca, ki kot praviš, naj bi me konkretno porihtal, ga takoj poščijem. In to stoje. Pol bi ga pa vsega poscanega k tebi domov nagnal. Tako da veš.
Naj živijo svobodni možakarji ki še lahko stoje ščijejo!!!!!![/

Tak zadnji odstavek lahko spesni le pacient posebne vrste – sploh, ko so udeležene genitalije….

Si že slišal, bral, da si večina današnjih žensk genitalije umivamo, zato je tako tvoje žaljenje in pretiravanje popolnoma odveč – ali pa si tak čistunski, po drugi strani pa ljubitelj tarzančkov med svojim anusom? Zato je tako tvoje pisanje o ženskih genitalijah pretiravanje na kubik. Očitno imaš neko travmo, ko je treba ženske genitalije kulturno opisat, pa tega ne zmoreš.[/quote]

Eh umivate si jih ja. Takoj ko si jo operete vam že nekaj poceja, pa beli tok pa rdeči tok, pa un tok pa električni tok itd…..pa vata noter pa vata zunaj itd…..kot bi imele enga volnenga koštruna med nogami[/quote]

Hmmmmm, ne vem, s kakšnimi ženskami ima ti to opravka….A so sploh s tega planeta?

Eh umivate si jih ja. Takoj ko si jo operete vam že nekaj poceja, pa beli tok pa rdeči tok, pa un tok pa električni tok itd…..pa vata noter pa vata zunaj itd…..kot bi imele enga volnenga koštruna med nogami[/quote]

Hmmmmm, ne vem, s kakšnimi ženskami ima ti to opravka….A so sploh s tega planeta?[/quote]
Vsem zdravim ženskam več ali manj, kar naprej poceja iz kučme. To je normalno in to je znak da je ženska zdrava.. A tebi ne?

eno je ali znaš scati tako da ne pošpricaš vsega naokoli ali ne, drugo pa je ali misliš, da je tvoja žena tudi čistilka, ki mora vedno spucati za tabo.
Saj ti ni treba zadeti – samo spucaj svoje za sabo. A ni nekaj najbolj osnovnega, da wc vsak za sabo spucaj?

New Report

Close