Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Žena zapravi več kot zaslužim in si želi še potovati

Žena zapravi več kot zaslužim in si želi še potovati

Bom na kratko. Ven se meče pred družbo in skuša naju prikazat premožna. V enem letu mi je spucala trr na obeh karticah. Sam sem v življenju nekaj ustvaril in bližam se točki bankrot. Sam se vozim s kolesom ali hodim peš, ona povsod z avtom (leasing). Zapravi po 500eur za gorivo. Zaposlena ni. S sodelavcem sem planiral potovanje in sprva bi zraven šla še žena in njena druščina. Naj povem da 10 let nisem bil nikjer, služba in domov. Potovalni plan ji ni všeč, ni po njenih standardih in bi izpadla revna. Njen plan je izgledal tako da lahko delam pol leta za đabe. Sem zavrnil in ponudil možnost kot sva planirala s sodelavcem. Na potovanje bi odšla sedaj s frendico ki ima že rezervirano (ta ima edina denar in si lahko privošči). Rada bi da ji plačam skoraj štiri tisočake za križarjenje z ladjo. Imam jo rad, zapustiti je ne mislim a prosim vas za mnenja, sem za v norišnico če plačam? Nimam preveč stika z zunanjim svetom in ne zanima še nekaj, ste vse take da svojih moških? Moja žena pravi, da je to normalno.

Na dopuste ne hodim, tako da zame to ni normalno. Je pa res, da jaz nisem merodajna. Počakaj da vidiš kaj bodo drugi komentirali…

 

Preveč čtiva za brati.

Če se ne misliš ločit ali spustit faširano v kanal jo bo treba dat na ketno-omejit budget.

Gospa ti bo ušla z drugim slej ko prej😀

Boš prenesel?

Nehaj vlagati vanjo in jo steraj v službo. Pa čeprav te stane veze.

V najinih krogih to ni normalno. Vsak se pokrije kolikor je dolg – oz se pomaga partnerju če, ko je treba, a takrat partner ne zapravlja po nepotrebnem.

Ah pravo izkoriscevalko mas, kar ti ves,ampak se lazes sam seb. Da ne ves kako drugi.

Se vedno velja vrednota tista staromodna, da se partnerja ne izkorisca. Plus tega, da ti laze da je to normalno.

Naj se sprav dol s fb ker tam dobija take ideje. Sprav se naj delat. Packa grda da je sram ni.

Kot prvo pri sebi razčisti ali te dejansko ima rada.

Kot drugo pri sebi razčisti koliko jo imaš rad in do katere mere boš toleriral njeno početje.

Bodi previden, vse kar vložiš v njo, je njeno in ni nobene garancije, da bo kaj od tega ostalo v zvezi.

Nič ni narobe, da jo razvajaš in da ona uživa v tem. Narobe je, da hoče preko tvojih zmožnosti za vsako ceno.

Niti pod razno ni normalno. Ce se hoce it high end lifestyle, bo morala tud sama kaj primaknt. Ne popuscaj, ce ji bos placal krizarko te bo naprej se 3x bolj obirala.

Sicer pa, ko bo sama kaj zasluzila, ji bo tudi skoda denar zapravljat za bedarije. Midva oba delava in mesecni prihodek je res visok, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi dala 4k za krizarko.

500 € za bencin? Na mesec? Kam se pa fura?

Hej,  Kojn, nehaj nam Slovencem delati sramote.  Ce bi rad izvedel,  kaj je normalno in kako se tem stvarem streze, se pozanimaj pri jugosih. Ni hudic,  da te ne spravijo k pameti. 🤣

Zapustila te bo ko boš zakreditiran do grla 😀

Zapomni si me. Odidejo ko pride stvar do dna. Ona ne bo kredita odplacevala. Razumeš?

Ali je tvoja kurba ali žena? Plačaj če misli, da je kurba, če misli, da je žena naj začne iskati službo.

In ne ni normalno.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 06.05.2023 ob 21:34

V najinih krogih to ni normalno. Vsak se pokrije kolikor je dolg – oz se pomaga partnerju če, ko je treba, a takrat partner ne zapravlja po nepotrebnem.

Za rok-1

Se strinjam.

Bi pa avtorju dodala, da jo steraś al delat ak greš pa stran od nje.

Ne morm vrjet res, da je brezposelna, od tebe žvi, tko zapravlja…

Da sm na tvojm mestu avtor, bi bla pr men že zdavni BIVŠA.

NIKOL, res NIKOL nism gledala pr tipih kaj ima kdo, kolk ima…tud luzerja, će bi mi bil všeč bi vzela. Če si sam ne bi šihta najdu, bi mu ga sama. Da pa VSE gre prek mene? Ma JE.BI se, sam SPOKI.

Odgovor na objavo uporabnika
Realna, 06.05.2023 ob 23:01

Niti pod razno ni normalno. Ce se hoce it high end lifestyle, bo morala tud sama kaj primaknt. Ne popuscaj, ce ji bos placal krizarko te bo naprej se 3x bolj obirala.

Sicer pa, ko bo sama kaj zasluzila, ji bo tudi skoda denar zapravljat za bedarije. Midva oba delava in mesecni prihodek je res visok, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi dala 4k za krizarko.

Zdaj te pa nekaj vprašam, kot moški ? Ali si copata, ki samo kimaš, kot kakšen pudelj in pustiš babi izkoriščevalski, da te izmozga in spravi na kant, ali pa se boš zase potegnil in potegnil ročno zavoro ? Naj svoj denar zapravlja, na tvojem mestu mojega zagotovo nebi NIKOLI in NIKDAR. To so te lažnive prasice, ki se navzven delajo super bogate, lepe, premožne, pametne, a v realnosti imajo vse gnilo. Zakaj se ne lotiš problema takoj ?? A nisi še slišal pravilo, da se lahko porabi le toliko kot se ustvari in NIČ VEČ. Na dolgi rok je to pot v propad, toliko vv, videl na veliko primerih. Ukrepaj TAKOJ, ZDAJ, ženo postavi pred dejstvo, ali pa jo zabriši iz hiše, preden bo ZA TEBE (ne za njo) prepozno. Dobronamerno ti pravim ! Upam, da boš rešil to izkoriščanje brez primere !! Pa lp.

Na dolgi rok to ne bo šlo. Kje si jo sploh našel ?  Čimprej jo pošlji v službo.

Delat naj gre

Odgovor na objavo uporabnika
Kojn, 06.05.2023 ob 21:00

Bom na kratko. Ven se meče pred družbo in skuša naju prikazat premožna. V enem letu mi je spucala trr na obeh karticah. Sam sem v življenju nekaj ustvaril in bližam se točki bankrot. Sam se vozim s kolesom ali hodim peš, ona povsod z avtom (leasing). Zapravi po 500eur za gorivo. Zaposlena ni. S sodelavcem sem planiral potovanje in sprva bi zraven šla še žena in njena druščina. Naj povem da 10 let nisem bil nikjer, služba in domov. Potovalni plan ji ni všeč, ni po njenih standardih in bi izpadla revna. Njen plan je izgledal tako da lahko delam pol leta za đabe. Sem zavrnil in ponudil možnost kot sva planirala s sodelavcem. Na potovanje bi odšla sedaj s frendico ki ima že rezervirano (ta ima edina denar in si lahko privošči). Rada bi da ji plačam skoraj štiri tisočake za križarjenje z ladjo. Imam jo rad, zapustiti je ne mislim a prosim vas za mnenja, sem za v norišnico če plačam? Nimam preveč stika z zunanjim svetom in ne zanima še nekaj, ste vse take da svojih moških? Moja žena pravi, da je to normalno.

Je normalno, če ti dovolj zaslužiš za njena zapravljanja.

Če ne,  uzemi kartice.

Moja zapravlja preveč, vendar sama dobro zasluži.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna 808, 07.05.2023 ob 08:52

Je normalno, če ti dovolj zaslužiš za njena zapravljanja.

Če ne,  uzemi kartice.

Moja zapravlja preveč, vendar sama dobro zasluži.

Prasičke vse naredijo za keš. Mogoče si ji na začetku pokazal  “umetno” bogastvo pa ji to  stopilo v glavo. Na začetku vez marsikaj moški obljubljate in filate pičkurine kaj vse ste sposobni, potem pa megla. Zdej pa dilaj z zapravljivim hudičem.

Pel jo delat. Sm 30 let poročen pa moja orng zapravlja-toda svoj keš, dost zasluži.

Danes so vse pičke na keš. Sem delaven, deloholik, vse znam, sam svoj mojster, delat od jutra do sutra, sobote nedele, dobro plačo plus dodatke na roko, pa babncam nikoli dovolj. Pa končam en projekt na hiši, pa pride sosed z novo stekleno črno ograjo in prične, joj kok lepa a ne bi imeli tudi mi takšne in etc.

Sem imel bivšo prijatelco, v vezi sva bila 5 let in me je zapustila zaradi nekoga, ki ima vsega več. Ni cenila tega, da orng garam, vsak dana delal po 12 ur in še več, neeeee odšla je z takih, ki nič ne zna, nič ne dela okrog parcel, po hiši, jah ima pa keš, vse lahko plač, pa delavce, urejevalce, vsee…OD neprimerljivo višji.

Sicer ni ženska, ki bi jo zanimal pleh in blišč vsega bolj takšna, ki da vse nase in nobene položnice ne plača sama, ne registracij, ne servisa, ne tanka, ne dopustov, vse ji plača mož.

Njemu pa pomembno samo to, da je najlepša v družbi, da mu ne dela blama, da mu ne nadvladuje, pa učas še skuha kaj. In je odšla.

 

Ok kot prvo, kam se to vozi če ne dela? Ker jaz se vsak dan vozim v službo pa niti 1/3 toliko ne dam za bencin. Kot drugo pa, zakonca sta, finance se skupaj urejajo. Prioritete določajo. Hrbtenico si omisli. Nimaš kaj zapravljat za luksuz če za osnovo in za varnost družine ni poskrbljeno. Neodgovorno do amena. Če si gospa želi luksuz naj si ga pač zasluži. Ali pa naj odraste in živi standardu primerno.

Zgodba nekoc moje zelo dobre prijateljice. Poročena,dva otroka oba v službi,mož podedoval ogromno vsoto. Ko je ta vsota izpuhtela ga je s pomočjo novega ljubimca zabrisala iz bajte. In nato od ljubimca ženo in skupnega otroka. Ker je ta ljubimec direktor firme in kar mlajša od njega ni nehala. Je dosegla svoje in je ta direktor ženo in otroka postavil na cesto. Ta moja bivša prijateljica se hvalila pred mano,da je kao inscinirala samomor in klicala ljubimca,da jo reši. Vse za denar in življenje na veliki nogi in da je iz dna ponovno prilezla na visok položaj,prej navadna delavka,zdaj šefica. Ko bo ta bankrotiral,verjamem,da bo našla novo žrtev. Fuj,ko ugotoviš,da je tvoja prijateljica takšen poden.

Avtor,kje imaš pamet. A se zavedaš,da v resnici plačuješ prestižno K..upam,da vsaj od nje dobivaš vse usluge,ki jih plačuješ. Če je res,ampak mislim si,da en zagrenjen tipčin pljuva po ženskah.

Verjemi,da denar ni vse,da te katera želi. Malo začni delat na sebi in na tvoji osebnosti.

 

Ali je provokacija ali pa si opravilno nesposoben.

Odgovor na objavo uporabnika
Reala današnja, 07.05.2023 ob 09:23

Danes so vse pičke na keš. Sem delaven, deloholik, vse znam, sam svoj mojster, delat od jutra do sutra, sobote nedele, dobro plačo plus dodatke na roko, pa babncam nikoli dovolj. Pa končam en projekt na hiši, pa pride sosed z novo stekleno črno ograjo in prične, joj kok lepa a ne bi imeli tudi mi takšne in etc.

Sem imel bivšo prijatelco, v vezi sva bila 5 let in me je zapustila zaradi nekoga, ki ima vsega več. Ni cenila tega, da orng garam, vsak dana delal po 12 ur in še več, neeeee odšla je z takih, ki nič ne zna, nič ne dela okrog parcel, po hiši, jah ima pa keš, vse lahko plač, pa delavce, urejevalce, vsee…OD neprimerljivo višji.

Sicer ni ženska, ki bi jo zanimal pleh in blišč vsega bolj takšna, ki da vse nase in nobene položnice ne plača sama, ne registracij, ne servisa, ne tanka, ne dopustov, vse ji plača mož.

Njemu pa pomembno samo to, da je najlepša v družbi, da mu ne dela blama, da mu ne nadvladuje, pa učas še skuha kaj. In je odšla.

 

Ne znaš reči NE?

Če želiš novo ograjo… izvoli in si jo postavi. Ali pa s svojim denarjem plačaj nekomu da jo postavi.

New Report

Close