Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žene, kaj bi storile če bi izvedele, da vas mož vara

Žene, kaj bi storile če bi izvedele, da vas mož vara

Z njim imate dolgoletno vezo in otroke. Za prevaro bi izvedele od drugih in ne od moža.

Če ga soočite s tem, bi seveda vztrajno zanikal in se delal svetnika. Morda v navalu agonije, potem se tudi prepričati o tem ne moreš. Najpametneje bi ga bilo zasledovati in se prepričati na svoje oči. A spati v isti pojstelji, kot on in se pretvarjati da nič ne veš, se mi tudi zdi agonija. Po drugi strani pa bi bilo bolje se znebiti vsakega dvoma.

Kaj bi storile ve?

Jaz bi na fb nalepila slike srečne družine. Objemi, otroci, mož, fensi počitnice, večerje, hiša… Ženska mora bit pokorna možu in se pretvarjati, da je vse v najlepšem redu. Vi se pa požrite od zavisti.

Odgovor na objavo uporabnika
Zenkica, 05.03.2023 ob 13:50

Jaz bi na fb nalepila slike srečne družine. Objemi, otroci, mož, fensi počitnice, večerje, hiša… Ženska mora bit pokorna možu in se pretvarjati, da je vse v najlepšem redu. Vi se pa požrite od zavisti.

Ti si prizadeta

jaz ga takoj zapustim

Sem vprašal svojega prijatelja kaj bi naredil, če bi našel svojo ženo v postelji z drugim. “Takoj jo ubijam” mi je odgovoril. Jaz pa “samo toliko da vem”. Previden sem pa za vsak slučaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9821, 05.03.2023 ob 13:45

Z njim imate dolgoletno vezo in otroke. Za prevaro bi izvedele od drugih in ne od moža.

Če ga soočite s tem, bi seveda vztrajno zanikal in se delal svetnika. Morda v navalu agonije, potem se tudi prepričati o tem ne moreš. Najpametneje bi ga bilo zasledovati in se prepričati na svoje oči. A spati v isti pojstelji, kot on in se pretvarjati da nič ne veš, se mi tudi zdi agonija. Po drugi strani pa bi bilo bolje se znebiti vsakega dvoma.

Kaj bi storile ve?

hhahahaha idiotko, pusti ga, ko faktor zdajle ..vara te. še naprej bo tko….ka ni jsen’ rabiš ns da ti odgovorim? vse že veš.

razen če imaš želodec ko krodil p ajde nikome ništa furaš lažni life dalje. jast ne. sploh ne rabim dokazov. kjer je din je ogenj, pa sam en to izusti…

oprosti mu pa se deljta, daa te Več ne bo, ihahhhhha

 

ja “prizadeta je, zato tudi počneš to!, prizadeta si! počena do amena in nazaj. da bi imela muda ga zaustit o to pa neeee, ne ne, sirotinja.

Ce do prevare pride je zakon/zveza ze tako zavozena, da je edini realni izhod, locitev dve subjektov in “dolgoletne tozbe po sodiscih”. 🙄

To samo pove o tebi kako si udarjena v glavi. Poškodovana sirota, ki ni sposobna sprejet resnice, da te nima rad, da te vara. Vsi okrog tebe pa vedo, da te vara. Se vprašaš zakaj? ker so motena, poškodovana, globoko poškodovana.

S sem se maščuješ ljubici, pa kažeš kako si plitka!!!!

A da bi dvignila glavo in popakala  o to pa ne ne n…ja nimaš rezerve tko kakor on ne, motenka

nihče te noče, tvoja dejanja pa kažejo zakaj ne. niti varat ga ne moreš tok se t eizogibajo

Žal je lahko biti pameten, dokler do tega ne pride. V moji okolici je veliko primerov, ko ženska ve za varanje, pa miži na obe očesi. Razlogov je več; ekonomski, družbeni, verski, navada… Ločila se je samo ena pa še ta zato, ker se je on preselil k ljubici.

Žal, taka je realnost.

Jaz bi mu stala tudi ob strani in vsem dala vedet da je on samo moj in to je to.

Ni debate več za vse ki to temo odpirate na dnevni bazi.

Jaz bi ga še bolj objela in če je moj mož, je moj. Ok?

Odgovor na objavo uporabnika
Prasica bušanska, 05.03.2023 ob 15:08

To samo pove o tebi kako si udarjena v glavi. Poškodovana sirota, ki ni sposobna sprejet resnice, da te nima rad, da te vara. Vsi okrog tebe pa vedo, da te vara. Se vprašaš zakaj? ker so motena, poškodovana, globoko poškodovana.

S sem se maščuješ ljubici, pa kažeš kako si plitka!!!!

A da bi dvignila glavo in popakala  o to pa ne ne n…ja nimaš rezerve tko kakor on ne, motenka

nihče te noče, tvoja dejanja pa kažejo zakaj ne. niti varat ga ne moreš tok se t eizogibajo

Kaj se pa ti razburjaš ? A temu se reče poškodovana? Kje pa? Na komolcu? 😃 Si se našla pri prevaranih? 😃 Pa na slovnico pazi malo.

Ko pa ženske varajo pa je vse OK?Bolj ženske varajo kot pa moški.

Po recimo dveh desetletjih zveze potrebuje ženska biti pripravljena (po potrebi in po presoji) kdaj tudi zamižati na kako oko. Ker se zna zgoditi, da pač tudi njej “zmanjka štrene”.

Moški skok čez plot se razlikuje od ženskega v motivu. Moški to počne zaradi statusa. To, da so mu ženske (še vedno) dostopne, mu dviguje in utrjuje status v družbi. Dostopnost žensk je marsikateremu moškemu pomemben dejavnik. Na ta način dobijo potrditev, da so še živi (da niso za na odpad).

Če je zakon sicer v redu, ne delaj drame. Z nekaj radovednosti zanj lahko dosežeš več, kakor ljubica. Vedeti namreč moraš tudi, da je po dvajset letih zakona grajena na drugih temeljih in ne več zgolj na seksapilu. Ja, vem… zahteva veliko spretnost upravljanja protislovij.

A poglejva, kaj je res dobro za vas vse skupaj. Je ločitev boljša alternativa od tega zdaj? Vse, za kar bi morda bilo smiselno poskrbeti, so kondomi v njegovi denarnici. Redno, vedno. To naj bo tvoja skrb. Ne potrebuješ besed. 😉

Ne bi se spustila tako nizko da bi ga zasledovala in prav gotovo ne bi domnevne ljubice vpletala.

Najslabse kar lahko zenska stori je to, da se spravi na DOMNEVNO ljubico. In izguba casti in dostojanstva je, da gres cloveka zasledovat.

Povej mu mirno da ti je prislo na uho o varanju in s kom in naj ti to razlozi. Brez zanikanja in opletanja. In opazuj hladokrvno njegovo.obnasanje – ce se brani, vzkipi, postane zivcen, zacne obtozevat tebe, se da v obrambo, se izmika, te ne pogleda, se razjezi. To so znaki ki ti kazejo da laze in nekaj skriva.

Potem ukrepaj temu primerno.

Druga moznost je najetje detektiva. Ne vem kako je z locitvijo in ce dokazi kaj vpluvajo na delitev premozenja, sam lahko najames detektiva. Pives kdo je, kdo naj bi bila zenska in naj to ugotovi.

Na infekcijski naredi test na vse živo spb…

Mu bo nerodno…in v vednost…

Al pa noga

 

Odgovor na objavo uporabnika
khm524, 05.03.2023 ob 15:38

Ne bi se spustila tako nizko da bi ga zasledovala in prav gotovo ne bi domnevne ljubice vpletala.

Najslabse kar lahko zenska stori je to, da se spravi na DOMNEVNO ljubico. In izguba casti in dostojanstva je, da gres cloveka zasledovat.

Povej mu mirno da ti je prislo na uho o varanju in s kom in naj ti to razlozi. Brez zanikanja in opletanja. In opazuj hladokrvno njegovo.obnasanje – ce se brani, vzkipi, postane zivcen, zacne obtozevat tebe, se da v obrambo, se izmika, te ne pogleda, se razjezi. To so znaki ki ti kazejo da laze in nekaj skriva.

Potem ukrepaj temu primerno.

Druga moznost je najetje detektiva. Ne vem kako je z locitvijo in ce dokazi kaj vpluvajo na delitev premozenja, sam lahko najames detektiva. Pives kdo je, kdo naj bi bila zenska in naj to ugotovi.

Kaj buntite o detektivih? Če varanje nima nobene podlage na sodiščih v razvezah, kaj preberete kdaj kaj pravdaanja….

varaš lahko koliko ti je volja, deliš pa vse na pol kar je bilo v zakonu…

vsak človek dela kar mu paše tudi vara, mož in žena, oziroma status poročenega nima nobene veze.

če se govori te je že varal…če še kakše klice in sporočila najdeš pa itak….

moki pa do zadnjega nisem te, nisem hotel, nič mi  ni pomenilo…japajade.

to je to, popokaj in dvigni glavo, idi

 

Odgovor na objavo uporabnika
Tako jaz tudi, 05.03.2023 ob 15:28

Jaz bi mu stala tudi ob strani in vsem dala vedet da je on samo moj in to je to.

Ni debate več za vse ki to temo odpirate na dnevni bazi.

Jaz bi ga še bolj objela in če je moj mož, je moj. Ok?

saj ne veš ali bi driskal ali kva….

saj zato, ker ste tuki same modre VAS tI OBJETI MOŽJE TAKO LEPO JAVNO VARAJO, kar uživajte v objemih on pa v 1000 drugih. tvoj mož? spoštovanja vreden mož. javno te vara

Odgovor na objavo uporabnika
idesi, 05.03.2023 ob 15:35

Po recimo dveh desetletjih zveze potrebuje ženska biti pripravljena (po potrebi in po presoji) kdaj tudi zamižati na kako oko. Ker se zna zgoditi, da pač tudi njej “zmanjka štrene”.

Moški skok čez plot se razlikuje od ženskega v motivu. Moški to počne zaradi statusa. To, da so mu ženske (še vedno) dostopne, mu dviguje in utrjuje status v družbi. Dostopnost žensk je marsikateremu moškemu pomemben dejavnik. Na ta način dobijo potrditev, da so še živi (da niso za na odpad).

Če je zakon sicer v redu, ne delaj drame. Z nekaj radovednosti zanj lahko dosežeš več, kakor ljubica. Vedeti namreč moraš tudi, da je po dvajset letih zakona grajena na drugih temeljih in ne več zgolj na seksapilu. Ja, vem… zahteva veliko spretnost upravljanja protislovij.

A poglejva, kaj je res dobro za vas vse skupaj. Je ločitev boljša alternativa od tega zdaj? Vse, za kar bi morda bilo smiselno poskrbeti, so kondomi v njegovi denarnici. Redno, vedno. To naj bo tvoja skrb. Ne potrebuješ besed. 😉

No, tu se pa jaz ne strinjam.Da bi mu še kondome dajala v denarnico? Saj mi ni opeka padla na glavo.

Če me že vara, naj sam poskrbi, kam bo šla njegova sperma, saj nisem njegova mamica.

Če pa zvem, je zame konec.Naj gre.

Za nobenim moškim ne bom tekla.Sam bo izbral.

Mojemu nisem oprostila. Našla sem sporočila, klice, mirno sva se zdilala za otroka, nisem tip ženske, ki bi lahko prenašala sramoto prevarane. Odšla sem z dvignjeno glavo. Vrnila se k bivšemu, za njega pa me ne zanima nč več. Menim, da je s prevaro in tem, da sem ga ujela samo pridobil zeleno luč za svoj odhod. Takoo je tudi prav. Mene bi bilo takšnega sram objet-nimaš na kaj bit ponosen! Tiste, ki opravičujete prevaro, se mi pa prav smilite, ali pa ste mogoče tudi same prevarantke.

Lej, kaj bos ti naredila ne vem. Ko sem zvedela, da leta okoli druge, sicer on je bil sveto prepričan, da ne vem. Sem ga en dan pred vecerjo posadila za mizo in povedala svoje. Ma neee ti si zmešana, vidiš neke blesarije, drugi so nama fouš najine sreče … itd blabla.

Imela sem svoj flet se od mladosti. Pobrala najnujnejše stvari, mu rekla p… j… se! In šla. Otrok je bil ze na svojem in odrasel.

Potem se je začela tozba za razvezo, skupno premoženje in trajalo je 2 leti. Kako je ljubica komaj čakala, da grem, se je pokazalo že čez dober mesec, ko je že privlekla svojo potovalko v skupno stanovanje.

Sama se moraš odločit. Ostati in po fb farbat SEBE, drugi itak že vedo in se ti za hrbtom režijo.

Drugo opcijo veš.

Odgovor na objavo uporabnika
ni normalno, 05.03.2023 ob 15:56

No, tu se pa jaz ne strinjam.Da bi mu še kondome dajala v denarnico? Saj mi ni opeka padla na glavo.

Če me že vara, naj sam poskrbi, kam bo šla njegova sperma, saj nisem njegova mamica.

Če pa zvem, je zame konec.Naj gre.

Za nobenim moškim ne bom tekla.Sam bo izbral.

V bistvu je še kako tvoj problem, da poskrbiš, da bodo SAMO VAJINI otroci uživali sadove njegovega dela. 😉

Zavisi od marsičesa. Če bi šlo le za bežno skrito avanturo, ki se zgodi enkrat, dvakrat v dolgih letih, niti ne bi hotela vedeti. Lahko je kdaj bila, a opazila nisem. Če bi me varal po tekočem traku ali imel čustveno vezo s kakšno žensko, bi bilo zagotovo konec. Ne čez noč, v afektu, ampak na daljši rok zagotovo.

Ne poznam nobenega moškega ,ki bi varal.Sta pa dve moji prijateljici varali .Eno je mož zapustil,drugi pa še ne ve,da ga je varala.

Odgovor na objavo uporabnika
idesi, 05.03.2023 ob 16:02

V bistvu je še kako tvoj problem, da poskrbiš, da bodo SAMO VAJINI otroci uživali sadove njegovega dela. 😉

Hahaha dobro si zverziran 😃👍

New Report

Close