Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žene zakaj oproščate prevare?

Žene zakaj oproščate prevare?

Zanima me žensko mnenje zakaj oproščate prevaro? Kako živite naprej? Se mož po prevari spremeni, dela na zakonu?

Ali med sexom ne razmišljate o tisti, s katero vas je prevaral?

Odgovor na objavo uporabnika
Rozika295, 07.05.2023 ob 11:15

Zanima me žensko mnenje zakaj oproščate prevaro? Kako živite naprej? Se mož po prevari spremeni, dela na zakonu?

Ali med sexom ne razmišljate o tisti, s katero vas je prevaral?

Jaz  je nisem mogla. Ne more vsaka ženska preko prevare, to moraš imet želodec, jeklene živce itd. Običajno prevaro oprostijo ženske, ki so nesposobne najt boljšega, zaživet na novo, ali so glupe in ne premorejo kančka samospoštovanja. Prevara je zame laž. Ne ti meni NISEM HOTEL, NIČ MI NI POMENILO…japajade…hruške niso enake jabolku.

Popokala sem, razdelila premoženje in odšla. Moraš imeti muda.

Sama zase vem, ne bi mi uspelo, ker bi se samo poglabljala, kreg na kreg.

 

Moj bivši mož je padel tako nizko, da je ljubici za 14 dni fukarjenja, pisal, da jo ljubi!!!!

Ona poskrbi z vsemi 800 smsi, da izvem vso svinjarijo, če je pa rekel, da je samski, da me želi poročit po 14 dni fukarjenja. Torej kaj bi naredila? Vzela ga nazaj?

Neeee jasno kot bel oblak mu sprintam vseh 800 smsov in on še naprej suvereno, nič mi ni pomenila nisem je ljubil (čeprav ji je po 14 dneh) napisal, da jo ljubi! Ma ne ni problema, ok varal si, ampak ded kaj si pisal? To je bolno. BOLNO!!!! SORODNIKA STA

Valda, sva se razvezala. Včasih ljudje samo ne vemo s kom živimo. Po tem pa manipulativne, grožnje s samomori, zakaj, ker z njo ni mogel ostal, ugotovil sta, da ju okolica sicira, ker sta sorodnika! Karma ga je doletela še preden sva se ločila. Izgubil je mene, novo žensko in najboljšega prijatelja.

Bivša (nova ) ga je prevarala z bestičem, ne prevarala, zanosila je z njim, on pa menil, da je otrok njegov. Ekola vse se vrača vse se plača. Bolnik. Bolnik nase vleče bolnice.

 

Iz cone udobja se ne gre. Ste pč cenene ku*betine. Potem pa trpi.

Če bi izvedela, da me partner vara, mu tega ne bi mogla nikoli oprostiti. To je zame največji greh v zvezi. Izdaja ljubezni.

Razumem pa, da vsaka ženska razmišlja drugače in nekaterim ni problem deliti moškega z drugimi. Nekatere imajo druge agende v ozadju in jim to ustreza, nekaterim je pa lažje v dvoje kot biti same…itd. Veliko jih je pa razočaranih nad moškimi in so enostavno obupale nad tem, da bodo našle kakšnega zvestega.

Zato, ker na facebook profilu rade kažejo fotke happy family. Za nekatere je bolje imeti zanič zakon kot biti samski.

Ze imajo korist od tega.. vecinoma finanxno a nekatere tudi custveno, so pac rade zrtve. Res pa tipi tudi izkoriscajo varanje kot izhod v sili da se resijo veze, ker papki nimajo jajc prej vezo sami zakljucit.

Nisem bila nikoli prevarana, a vem, da ce bi kdaj bila, da bi zbrco v riti letel stran od mene, naj si kar z uno ustvarja lajf.

 

Ker so blesave. Pametna ženska tega ne oprosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 07.05.2023 ob 12:22

Ze imajo korist od tega.. vecinoma finanxno a nekatere tudi custveno, so pac rade zrtve. Res pa tipi tudi izkoriscajo varanje kot izhod v sili da se resijo veze, ker papki nimajo jajc prej vezo sami zakljucit.

Nisem bila nikoli prevarana, a vem, da ce bi kdaj bila, da bi zbrco v riti letel stran od mene, naj si kar z uno ustvarja lajf.

 

bila prevarana, na najbolj gnusen možen scenarij. prevaral me s sestrično s sorodnico

zatem pa igral žrtev, on je žrtev. to je bolano, kje sploh najdeš dva istomisleča-ja v sorodu, kje pa

Odgovor na objavo uporabnika
heri, 07.05.2023 ob 12:48

Ker so blesave. Pametna ženska tega ne oprosti.

ker so gnide, pametna ženska nikoli ne potrebuje revčka, ki ne premore druzga kot ga namočit  vsako opičjo , podni mislijo, da jim raste priljubljenost s tem.

prau na bruh ti gre, ko vividiš te happy familiy na IG in FB, resnica pa čst nekaj druzga

 

Najbolj žalostno pa je da si taki največ pišejo na FB. Ne razumem tega zaželi ji vse najboljše po FB pa neka osladna pisemca si pišeta. V resnici je pa kurbir na kvadrat.

Vsak po svoje. Vsak ima svoje probleme. Svoje poglede na svet, delo, prioritete in zakon. V vsaki vezi sta 2. Vsak s svojimi principi, težavami in življenjem. Včasih se poti vmes razidejo. Nehote. Ne zato, ker se ne bi več imel rad. Zato, ker podležeš sodobnemu svetu, želji po vedno več,…

Vprašanje je, če sta se po prevari oba pripravljena truditi, da popravita odnos. Da popravita zakon. Da sptemenita način življenja. Če jima to uspe, je lahko vse to recept za boljše. Če ne, je čas za razhod…

    Tudi zakoni in veze v katerih ni prevare, niso nič bolj srrčne ali trdne, če se oba za to ne trudita, tako da…

@Včasih se poti vmes razidejo. Nehote. Ne zato, ker se ne bi več imel rad. Zato, ker podležeš sodobnemu svetu, želji po vedno več,…

…jaz svoje nisem želel prevarati, želja kot navaja nekdo zgoraj po še več ali moški sem, ponudila se je priložnost in sem šel v prevaro nehote, ego mačoti.

ženske pa prevarajo pogosto zaradi tolažbe, iščejo tolažbo

izgubil sem ženo, vprašanje če je bilo vredno? ne ni bilo! žal mi je, ni hotela oprostit.

Ne vem, če katera to res “oprosti” in v osnovi res ni nobene potrebe za oprostitev. Te teorije o varanju, ker je moški – “moški” so itak neumnosti, če nekoga ljubiš in spostuješ ga ne varaš. V kvalitetni zvezi sem že 18 let in nikoli nisem imel potrebe po drugih. Imel sem kar nekaj “priložnosti”, vendar je podoba žene v glavi enostavno premočna in hitro ustavi vsak napačen korak.

Dejstvo je, da smo vsi krvavi pod kožo… začne se nam dogajati po 40 letu, da potrebujemo potrditve, izzive,…pravijo temu druga puberteta 😉

Žal mi je, da z ženo nista zmogla. Vrddno pa ni skoraj nikoli. Na koncu ugotoviš, da je slabše, da ni boljše, le drugače.

Zarad otrok

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2195, 07.05.2023 ob 13:20

Ne vem, če katera to res “oprosti” in v osnovi res ni nobene potrebe za oprostitev. Te teorije o varanju, ker je moški – “moški” so itak neumnosti, če nekoga ljubiš in spostuješ ga ne varaš. V kvalitetni zvezi sem že 18 let in nikoli nisem imel potrebe po drugih. Imel sem kar nekaj “priložnosti”, vendar je podoba žene v glavi enostavno premočna in hitro ustavi vsak napačen korak.

Ti si pizda brez jajc kateri zena komandira moski smo na svetu zato da vse ponujene njive zaorjemo

 

Odgovor na objavo uporabnika
Trobentica551, 07.05.2023 ob 13:21

Dejstvo je, da smo vsi krvavi pod kožo… začne se nam dogajati po 40 letu, da potrebujemo potrditve, izzive,…pravijo temu druga puberteta 😉

Žal mi je, da z ženo nista zmogla. Vrddno pa ni skoraj nikoli. Na koncu ugotoviš, da je slabše, da ni boljše, le drugače.

respect, končno nekdo, ki potrdi začeto…nikoli ni boljše, prej slabše oziroma slabša ženska…,

sem prevaral, si najdu drugo dobil otroka pa nikoli ni bil ta dovolj dobra…taprava žena je vedno najboljša.

priznam tukaj, javno nimam muda

Po svoje razumem. Če bi šlo za enkratno prevaro brez čustvene naveze, bi tudi sama oprostila.

Sicer pa je teźko iz cone udobja. Nekatere ženske tudi bistveno manj zaslužijo in nimajo svoje oziroma dodatne nepremičnine, pa še vse te kolobocije okoli delitve premoženja težko dajo skozi. Tudi zaradi otrok je težko.

Ne ne bi mogla,obsojam pa nikogar,ne vem kaj vse prinese življenje.Sorodnika žena prevarala z najboljšim prijateljem,on je ne more pozabit in ji ji je skoz na voljo,od tega je že par let.Pravi,da mu je tako lažje,vsak nosi svoj kriz.

Ženske v prvi vrsti ostajajo klub prevari zaradi financ! Kakor bi imele kam popokat bi takoj šle. Moški pa seveda izkoristijo to šibkost žensk, nekateri ji še navržejo ob prepiru, ja kam boš pa šla. Družba, država bi morala bolje poskrbet, zaščitit  ženske, ki so fizično, psihično in drugače zlorabljene. Magari ustanovit kakšne motele, sobe, da se lahko ženska umakne pred pokvarjenim partnerjem in postavi spet na noge.

Odgovor na objavo uporabnika
Lalalaala, 07.05.2023 ob 13:59

Ne ne bi mogla,obsojam pa nikogar,ne vem kaj vse prinese življenje.Sorodnika žena prevarala z najboljšim prijateljem,on je ne more pozabit in ji ji je skoz na voljo,od tega je že par let.Pravi,da mu je tako lažje,vsak nosi svoj kriz.

Tega poniževanja sebe (ne glede na spol) pa res ne razumem. Tole je poniževanje, skoči na njen klic…cente se malo wtf…

poznam pa primer AGENDE, kjer je mož eno leto hodil k bivši nazaj, ji jokcal, moledoval, jo nosil na srcu pa je nova vseeno in za vsako ceno z njim zanosila, misleč bo trajalo, ja ni ne, otrok še shodil ni in se že ločujeta, potem p se še sama potešila na njegovem prijatelju in krog se ponovi…par si par najde pač oba prevaranta.

 

 

Saj ponevadi ne oproščajo, samo še naprej izkoriščajo tisto, kar je glaven point zveze – skupne finance, stabilnost, status. Spolnost ni toliko pomembna več po par letih zveze, tisto si potem tudi ženska lahko najde izven veze malo za zraven, še lažje kot moški.

To, da si nočeš porušit materialnih temeljev življenja, ni oproščanje.

Odgovor na objavo uporabnika
saj ne, 07.05.2023 ob 14:14

Saj ponevadi ne oproščajo, samo še naprej izkoriščajo tisto, kar je glaven point zveze – skupne finance, stabilnost, status. Spolnost ni toliko pomembna več po par letih zveze, tisto si potem tudi ženska lahko najde izven veze malo za zraven, še lažje kot moški.

To, da si nočeš porušit materialnih temeljev življenja, ni oproščanje.

Reveži ne oproščajo, ko imaš enkrat materialno bogastvo, izobrazbo, skupna potovanja, ko veš da ne potrebuješ službe zato, da živiš ko tvoja žena lahko kadarkoli odide z dovolj za naslednje tri generacije pa tega ne naredi ker ima vse, tudi duhovno komponento zapolnjeno takrat, veš, da je fukec z mladimi smrkljicami, ki se vidijo v vlogi pomembnost zaradi tvojega statusa, samo in zgolj sprostitev. Kaj lepšega kot v srednjih letih potegniti hlačke pol manjši punci, top izgleda, se nasmihati ob opazovanju njenih vrstnikov, ko se ji upucavajo z željo po tem kar si ti imel… zaradi tega si nabit z energijo in posledično uspešnejši v vseh pogledih. Tvoja družina pa ima še več in vse. Uporabnice Mona, ki imate toliko za povedati pa samo tole – leta so vas dohitela,     vaš cvet je ovenel. Pa lepo Nedeljo.

Odgovor na objavo uporabnika
Vanja888, 07.05.2023 ob 11:31

Jaz  je nisem mogla. Ne more vsaka ženska preko prevare, to moraš imet želodec, jeklene živce itd. Običajno prevaro oprostijo ženske, ki so nesposobne najt boljšega, zaživet na novo, ali so glupe in ne premorejo kančka samospoštovanja. Prevara je zame laž. Ne ti meni NISEM HOTEL, NIČ MI NI POMENILO…japajade…hruške niso enake jabolku.

Popokala sem, razdelila premoženje in odšla. Moraš imeti muda.

Sama zase vem, ne bi mi uspelo, ker bi se samo poglabljala, kreg na kreg.

 

Navadno gre za ženske s slabo samopodobo, ki se bojijo biti same, mislijo, da si boljšega ne zasluzijo, zato se sledijo, da ima v resnici samo njih rad, in da so obe na boljšem, ker so pa vendarle njihove žene. V resnici moški, ki vara, nima rad nobene. Ne ljubice, še manj žene. Do ljubice čuti vsaj zaljubljenost, strast, medtem ko ga na ženo veže zgolj rutina, strah pred spremembo, tiste največje luzerje tudi oprana oblačila in skuhano kosilo. Dejansko so to veliki strahopetci in čustveni invalidi. Enako pa velja tudi za žene, ki to oproščajo. Nekatere potem najdejo uteho vsaj v materialni varnosti, druge si ustvarijo vzporedno realnost in tiščijo glavo v pesek,…

New Report

Close