Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženi ni več do sexa

Ženi ni več do sexa

Ji ni do seksa… pa si se vprasal mogoce kdaj, zakaj?

A jo ti zadovoljis? Al traja seks sam da se spraznes, pol pa lahko noc? Obcasno se pac potrudis ampak v vecini je na hitro….

Mogoce je pa res ona kriva, mogoce je nezadovoljna sama s sabo, ali mogoce pa ni vec zadovoljna s tabo…

Ne morem presodit ker ne poznam celotne zgodbe, mi je pa znano…

 

Predlagam, odprt pogovor, vzamita si cas zase..mogoce sam eno celo noc nekje drugje, nikakor doma, da menjata okolje, nekje v naravi nikakor ne v nekem mestu al na obali kjer bo miljon folka, nekje da sta sama… kozarcek dobrega vina, jegra karkoli kar ma rada, da se sprosti…pogovorta se kaj si zeli, zakaj si ne zeli seksa,….

Upam da vama rata…lp

 

 

 

Ona te zavoha,ko hoces sex ze zjutri.

In potem te voha cel dan in ti se sploh ne zavedas da ko hoces,se hodis drugac govoris drugac.

In ona ma obcutek, da jo cel dan sexas in jo mori ubija.

Al pa mas take. Ko hoce sexsat, pomije pisodo in to zenski pade dol.

Pusti jo pri miru s sexom 2mes.

Vmes se pogovarjaj kaj jo moti. In na tem delaj.

Ta cajt si ga mec na roke. Da te spet ne zavoha.

20 let vsak teden vsaj 1x jo fehtas za sex.20let.

13 let tie ze neda tko kot se zagre.

A ti ji se naprej tezis in utrujas.

Daj prosm nehi. Kaj je to tvoje da ti mora dat. Nic ni tvoje. In ne misli da zato ker si moski in porocen, da moras dobit.

V roke se vzam in svojo energijo usmer v boljsi odnos.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Buio, 27.07.2021 ob 18:24

Ona te zavoha,ko hoces sex ze zjutri.

In potem te voha cel dan in ti se sploh ne zavedas da ko hoces,se hodis drugac govoris drugac.

In ona ma obcutek, da jo cel dan sexas in jo mori ubija.

Al pa mas take. Ko hoce sexsat, pomije pisodo in to zenski pade dol.

Pusti jo pri miru s sexom 2mes.

Vmes se pogovarjaj kaj jo moti. In na tem delaj.

Ta cajt si ga mec na roke. Da te spet ne zavoha.

20 let vsak teden vsaj 1x jo fehtas za sex.20let.

13 let tie ze neda tko kot se zagre.

A ti ji se naprej tezis in utrujas.

Daj prosm nehi. Kaj je to tvoje da ti mora dat. Nic ni tvoje. In ne misli da zato ker si moski in porocen, da moras dobit.

V roke se vzam in svojo energijo usmer v boljsi odnos.

 

Ni res..

Vzame naj se v roke, da načevlja frigidno babo in si najde nekaj normalnega…😂

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Vampire dance, 26.07.2021 ob 17:09

Odgovor na objavo uporabnika
Nekmiha, 26.07.2021 ob 15:43

Po rojstu dveh otrok, ženi enostavno ni več do sexa. Skupaj sva slabih 20let, stara sva 35 in 38 let. Stalno se zgovarja kako je utrujena, pa zdaj ne, kasneje ne, pa da se ne počuti, da saj bo samo danes ne …. milijon enih brezveznih izgovorov. Ko pa vidi, da mi totalno dopizdi se odloči vsakih nekaj mesecev in predlaga sex. Pa še takrat ima najraje, da se natakne in, da je čimprej konec brez poljubljanja, predigre,… samo da naredi kljukico opravljeno. Seveda tudi mene mine ob takšnem odnosu.
Kaj naj naredim? Celibata pa res ne bi rad živel ob ženi in dokler mi je še do sexa.

 

Meni pa tvoja vedno da!

🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 27.07.2021 ob 18:37

🤣🤣

Zanimivo…

Tudi tvoje pri meni ne boli glava 😆

Ima ljubimca ..s.igurno ..

Pelji jo na zmenek (pogovor o otrocih ni dovoljen!!!), osvajajo jo, poljubi jo. Povej ji, da jo ljubiš in jo ceniš, da bi rad naslednji vikend preživel samo z njo. Preseneti jo z vikend paketom v Wellness Orhidelia. Tam je posebna seksualna energija in garantiram ti, da jo bo prevzela spolna sla. V glavnem – poskusita nekaj novega, ker ženska je več kot očitno naveličana rutine.

Ni ji več do tega, ker ima drugega. 100%

če med odnosom ne vzdihuje dovolj ali nič, potem najbolje da jo med sexom v rebra nabrcaš , pol bo pa vdihovala.

Si mogoče pomislil, da je z njenim zdravjem kaj narobe. Ščitnica in hormoni. Ti povem iz izkušnje.

pa pazi!!! Titsti vic drži, 20 let sem jo porival kot traktor, potem je pa vžgala, pa šla, vendar pazi!!!!; da ne bo še kakšnih 40 tisoč evrov  seboj vzela.

Odgovor na objavo uporabnika
My ass, 27.07.2021 ob 06:47

Koliko pa ti dejansko pomagaš ženi pri hišnih opravilih?

Ali si mogoče sociale, ki samo leži na kavču in zija TV ter zvečer zahteva se sex?

Povej koliko si aktiven pa ti bo lažje svetovati….

če med odnosom ne vzdihuje dovolj ali nič, potem najbolje da jo med sexom v rebra nabrcaš , pol bo pa vdihovala.

Tudi če ji pomagaš , vse k riti zneseš, nič od nje, zato mnogim ženskam rečejo kure, ampak so pametne.

Poisci si ljubico. Tko pac je.

Odgovor na objavo uporabnika
Petra507, 26.07.2021 ob 15:51

20 let sta že skupaj. To bo problem. Neveličla se je tebe in seksa s teboj in sedaj ti dela samo uslugo na vsake toliko. Žalostno zate. Sama sem že nekaj let čez 40 pa takega seksa kot ga imam sedaj še ni bilo. Pa imam tudi kup opravko( služba, dom, otroci). Ne vem kaj je s tvojo partnerko. Mogoče ji je vse monotono. Vem pa da to ne pelje v dobre stvari ker moški mora biti zadovoljen. 😉

A ženska pa ne rabi bit zadovoljena????

To je eno samo nabijanje. Pri meni je tudi tako bilo. Sploh ji ni več bilo. Pogovor nič ni rešil, še rekla je, pa saj sam lahko. Potem mi je postali jasno, da tako ne gre vec in sem podal locitev. En čas je bil šok, zdaj pa počasi vidim, da je bilo to prav. Pametovanje, da naj moski pomaga doma – dandanes marsikateri pomaga. Celo več. Marsikatera je dandanes na kauču utrujena, ob 20.00 na smrt utrujena, da mora iti spat. Življenje je le eno.

Moj bi tudi znal napisat kak tak spis…
pozabil pa bi omenit, da:
– se nikoli ne pogovarja, razen če sluuučajno  tv crkne
– se mu ne ljubi umivat
– mu je vseeno, kako je oblečen
– njegovo delo je služba, z vseee ostalo je žena

No, pa še marsikaj, ampak to je ključno…, da nastane potem tudi ostalo “marsikaj”.
Zgodbo zna pa tako povedat, da je samo on tisti, ki se mu godi krivica. In vsi mu verjamejo…, pa tudi sam sebi!

Zapri financno pipico… za vse kar rabi ona… zavrni jo z istimi izgovori, kot ona tebe…

Ok, meni tukaj manjka še njena plat. Velikokrat se dec izkaže kot eden od otrok. Pride iz službe, bi nekaj pojedel, šel bi s kolegi na pivo; zvečer bi pa še rad da žena njega poseksa.

Ne rečem da je tako, se pa prosim resno in odkrito vprašaj kaj in kako.

Lahko da se ji j…e zate ker ima že otroke, ampak roko na srce, pari ki imajo take težave (vsaj ponavadi) je stvar drugje. Poglobi se v vsakadan doma, razmisli, spremljaj kako ona funkcjonira, vprašaj se kaksno življenje ima ona. Kdaj je bila nazadnje zunaj? Kdaj je bila nazadnje pri kozmetičarki, frizerju,…? Kdaj je sla nazadnje na pjačko s kom? S kom lahko komunicara ko to rabi (NE OTROK)? ima čas za kakšen hobi samo zanjo brez tebe in otrok (to je najbolj pomembno)? Vsaka žena in mama rabi nekaj zase, ki nima veze z možem in otroci.tukaj tiči tvoja težava s čiščenjem. To namreč postane njena stvar, kamor se ji noben ne vtika!!! Sliši se čudno, ampak je kot en hobi, ki pripada samo njej in tega se oklepa. Je znak za alarem da tvoja žena nima svojega življenja poleg vas in to zna bit zelo hudo.

 

Premisli

Predigra traja cel dan! In za to si odgovoren tudi ti!

Se čez dan pohecaš z njo tako, kot si se pred 20 leti? Se umivaš, se z njo pogovarjaš, jo kdaj objameš za brez veze? Skupaj opravljata domača opravila? Ne da ji pomagaš, ker družina je od obeh, ne samo njena! Tvoja osebna higiena je enaka, kot 20 let nazaj? Začni pri sebi!

bravo…po vsej verjetnosti še cel dan ob pivu presedi…da smrdi po alkoholu..poznam enega takega…za ženo ne bi naredil nič..ko se mu dvigne pa bi morala ona rakoračena čakati…o moj bog

Odgovor na objavo uporabnika
ali ila, 26.07.2021 ob 17:42

Nekdo je rekel, da kdor išče ščegetavček nižje od ženskih možganov, je zgrešil lokacijo.

Poskusi izhajati od tu.

Ženska se mora počutiti sprejeto, ljubljeno in željeno, pa boš imel vse in toliko, kot si želiš in še več.

TAKO JE TO.

ZAPOMNI SI TOLE, KAR JE TA NAPISAL.

SEVEDA, ČE SI DOVOLJ BRIHTEN BOŠ RAZUMEL.

Čist enostavno reši ta problem en stavek ‘če mi nauš dala ti, mi bo kera druga’ in enako velja tut kontra 😀

 

je bilo pri meni podobno, dokler si po dolgih praznih pogovorih nisem omislil druge… zdaj me pa prosi, ampak se meni ne da, saj dobim drugje…Pika.

Poglej si serijo Sex life na Netflixu….mogoče ji zgolj ni do sexa s tabo 😉

Pišeš tako, kot da si prepričan, da s poroko dobiš stalno prostitutko na voljo. In zdaj se pritožuješ, ker prostitutka ni dovolj na voljo, pa še slabo opravlja svoje “delo”. Sprašuješ, kaj naj narediš?

Nič ne moreš, ker očitno tako zelo ne razumeš niti osnov odnosa v kakršnemkoli smislu, da bi bili vsi predlogi zgolj tehnične narave, kar pa nič ne pomaga. Z ženo nista razvila nikakršnega odnosa, ti pa javkaš samo zato, ker bi rad dober fuk brez odnosa. Prostitutka ne nudi dobrega seksa, lahko pa nudi seks po navodilih in z željo, da se te čimprej znebi. Noben nasvet ti ne bo koristil, ker je znak brezupnosti že to, da sprašuješ druge za nasvet. Ti bi moral dovolj dobro poznati svojo ženo, da bi vedel, kaj je narobe in kaj je možno in kaj ni. Ampak očitno nimaš razvite nobene empatije in svoje žene sploh ne poznaš.

Ne vem, zakaj te žena ne zapusti. Mogoče gre zgolj za premoženjske zadeve. Mogoče ji zmanjkuje energije in časa za tako odločitev in se boji vojne s teboj. Verjetno bi izsiljeval in tečnaril podobno kot izsiljuješ seks. Kako si lahko tako beden, da pristajaš na seks, čeprav ti je jasno, da ženska komaj čaka, da se te znebi? Že to je znak, da si plitek težak. Vsak normalen človek bi se raje vrgel v smeti, kot pa seksal z nekom, ki se mu skoraj bruha ob tem. Verjetno kakršenkoli pogovor s tabo nima smisla, ker vedno izsiljuješ svoje na najbolj banalen možen način.

Neznanki, s katero živiš in imaš z njo otroke, predlagaj ločitev. Mogoče jo boš s tem pod dolgem času spet razveselil.

New Report

Close