Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženi se je zelo povečal libido

Ženi se je zelo povečal libido

Se to vsem ženskam po določeni starosti? Žena je pred kratkim praznovala 35. rojstni dan in zadnja dva tedna je nenormalno potrebna.

Seksala bi vedno. Najino 4 letno hčerko dama spat nato pa me kar naskoči in me pogleda v oči in mi reče: fukala bi

Nobene predigre nobenega cartanja. in to zadnja dva tedna skoz. Vedno ko ta mala spi ali je pri babici bi žena rada seksala. Vedno ko sva sama mi že tišči roke v hlače im me sprašuje če mi kaj stoji.

Včeraj sma 9 krat danes pa 11 krat. Hoče analno, hoče da ji zarinem dildo itd…

 

Čisto sem že izmozgan. Ne morem več. Čeprav sem moški. Ljubim svojo ženo ampak ko je preveč je pač preveč…

Kako ji naj povem naj se malo umiri? Zakaj se ji to dogaja? Kakšna fora z hormoni ali kaj druga fiziološkega?

Poznava se 10 let poročena 5 in nikoli se še to ni zgodilo. Prej sva imela kar vredu spolno življenje – nič posebnega. Zdaj pa se je tako spremenilo pa nevem zakaj.

 

Se še kateri ženski to dogaja?

rabiš pomoč?

Ok, pravijo, da ko ženska rodi, da jo za nekaj časa mine sex … no, imata že 4-letno hčerko, morda jo je sedaj spet prijelo.

Sem slišala, da ženske po 30-tem, proti 40-tem letu so zelo potrebne, lahko ti povem samo svojo izkušnjo, da

sem zelo potrebna, si vzamem čas in potem to traja 2 uri, 4 ure, celo noč, cel dan, cel popoldan, …

mogoče pa imejta še kakšnega otroka

Meni se je po 35 ful povečal libido, sedaj sem 50 pa se kar traja….

 

Ženska ima vedno visok libido ob pravem moškem in normalnih življenjskih pogojih. Seveda nosečnost in porod, majhni otroci, skrbi, stres lahko vplivajo na to, a drugače menim, da ženske si bolj želijo spolnosti kot moški

Mi jo posodi?

Odgovor na objavo uporabnika
RokSaasssssssss, 12.01.2023 ob 21:49

Se to vsem ženskam po določeni starosti? Žena je pred kratkim praznovala 35. rojstni dan in zadnja dva tedna je nenormalno potrebna.

Seksala bi vedno. Najino 4 letno hčerko dama spat nato pa me kar naskoči in me pogleda v oči in mi reče: fukala bi

Nobene predigre nobenega cartanja. in to zadnja dva tedna skoz. Vedno ko ta mala spi ali je pri babici bi žena rada seksala. Vedno ko sva sama mi že tišči roke v hlače im me sprašuje če mi kaj stoji.

Včeraj sma 9 krat danes pa 11 krat. Hoče analno, hoče da ji zarinem dildo itd…

 

Čisto sem že izmozgan. Ne morem več. Čeprav sem moški. Ljubim svojo ženo ampak ko je preveč je pač preveč…

Kako ji naj povem naj se malo umiri? Zakaj se ji to dogaja? Kakšna fora z hormoni ali kaj druga fiziološkega?

Poznava se 10 let poročena 5 in nikoli se še to ni zgodilo. Prej sva imela kar vredu spolno življenje – nič posebnega. Zdaj pa se je tako spremenilo pa nevem zakaj.

 

Se še kateri ženski to dogaja?

Ja aba naturlich. Meni se je pričelo tole nenasitnost po 42, pa še traja.

9x, 11x, to je štancanje, jebat ga, dober si, v vojsko jo pošlji.. . Kako zgleda 11 izliv, špric v 16 urah, malo moreš pa tud spat..

Lahk tud da telo cuti da gre h kraju za otroka nosit. In potem znori.

Noben tip takega tempa nemore razen uni k so odvisni od sexa.

Pac ji lepo poves da tkole ne b slo vec naprej. Tvoj telo ni narjeno za take sexe.unicuje te.ti morss bit zmatran do neba.

Ce bo uzaljena. Jo stisn k seb pa povej da to ni ok za zdravje. Da lahko lepo 1x na dan. In to je to. Tud sperma mora se nardit. Al ona misl da jo mas v 100l vrecki v jajcih.

Odpres sampanjec pa sam sebi cestitas da si taksno zeno izbral 🫣

11×?  In potem je svizec zavil čokolado.

so samo tvoje pobožne želje…

Aha sta 9x in 11x, malenkost. In nekateri celo verjamejo 😂😂😂

Kako lahko seksas 10  krat na dan? Komu to rata?

Odgovor na objavo uporabnika
punodnara, 13.01.2023 ob 18:36

Kako lahko seksas 10  krat na dan? Komu to rata?

Tudi danes, 55+ lahko 10x in upam da bo tako še naprej šlo! In zelo lepo je, kondicja in zdravje je boljše!

a ste katere ženske res tko potrebne jaz ne poznam nobene take

Pridemo  poma(h)gat ?

Če ne gre drugače ji ga zabij v rit potlej ji ga pa v usta porineš… preverjeno , da mir

Avtor, a bejž no. In pol si se zbudil ves slinast in s prstom v riti.

js sem! Pa sem 43

Jaaaa aba naturlih… 🤣🤣🤣 11x sta sexsala…. Kolko X je tebi prišlo? Kolko X njej??? Aja vi sekse štejete po tem kolko X ga not porines..??? Smo bli mladi pa nori pa v postli cele vikende ampak 11x pa Nikol  🤣 ma svasta

Jaz osebno znam bit, ampak le če se ob njem počutim varno. Potem je pa problem, ker so še druge stvari za naredit.

V bistvu smo me ženske zelo čustvena bitja in nam je pomembno, da se zavedamo, da smo ljubljene. Kadar se počutimo varno v bližini moškega si kar močno zaželimo …. Praviš, da ljubiš svojo ženo in ona verjetno tebe. Verjetno je samo v takšnem obdobju ko malo več potrebuje, ti pa zaupa se vidi, zato je pa taka. Svetujem, da še malenkost počakaš mogoče teden ali pa dva. Če se ne umiri potem pa ukrepaj. Povej ji, da se bo morala malo umiriti.

Odgovor na objavo uporabnika
plavanjeresje, 13.01.2023 ob 20:41

js sem! Pa sem 43

Pozdravljena a si vezana

Lp

moji pa se je pri takih letih zmanjšal in še zdaj po 7 mih letih ga  ni sploh ji ni do sexa  obup😪😪😪

Blagor tebi

Jaz cel mesec prosjačim pa ni uspeha

Bemo še Amiši so bolj dejavni

Torej 1x na cca 40 dni

Vprašaj kaj ,je ,al pije ,kadi?

 

New Report

Close